facebook
15.11.2012

Вибираємо подарунок на Новий рік за 70–100 гривень.

Як відомо, тих, кому треба подарувати подарунок на Новий рік та Різдво – багато, а кошти у зв'язку зі святом не збільшуються. Так, є свідомі громадяни, які починають готуватися до Нового року з вересня та купувати подарунки розмірено, щомісяця потроху, намагаючись рознести витрати на всі періоди, а не повністю покласти їх на листопадову зарплату.

Більшість з нас "у милі" вибирають подарунки найближчим родичам та друзям у грудні, 30 грудня ввечері раптом згадують, що забули купити сувенір коханій бабусі,  успішно вирішують це завдання 31 грудня і почуваються героями. Про подарунки дружинам друзів, сусідам по дачі просто не йдеться, до цього не доходять руки і сили.

Люди, які планують про все і про всіх думають заздалегідь. Тому часто їхній список людей, яких треба привітати з Новим роком, містить на 20%-30% більше людей, ніж у тих, хто робить придбання в останній момент.

подарунок автомобілісту, подарунок за 75 гривень, подарунок до 100 гривень, кіт, кіт сайман, подарунок хлопцю

Наклейка на скло автомобіля "Кіт на склі" - подарунок на Новий рік. 

 

Для того, щоб полегшити завдання і тим, хто готує подарунки заздалегідь і тим, хто робить це в останній момент, у цій статті ми підготували вибірку подарунків за ціною не більше 100 гривень. Звичайно, ми пропонуємо вам наклейки DesignStickers. По-перше, Ви знаходитесь в інтернет-магазині цього бренду, було б дивно, якби ми запропонували постільну білизну чи гаманці. А по-друге, інтер'єрні наклейки DesignStickers  це незвичайні, оригінальні подарунки, які порадують і прослужать вірою та правдою довгі роки.

 

подарунок на новий рік за 70 гривень, подарунок до 100 гривень, недорогий подарунок, що подарувати на новий рік недороге, оригінальні недорогі подарунки, наклейки пташки

Інтер'єрна наклейка"Смішні пташки" - універсальний подарунок, підійде всім, хто має будинок або квартиру (навіть орендована). 

Варіанти недорогих подарунків від ТМ "DesignStickers" представлені у цій статті. Пройшовши за посиланням під кожним зображенням, Ви зможете вибрати бажаний колір наклейки та натиснувши на зображення кошика зробити замовлення.

подарунок на новий рік до 200 гривень
23.11.2012
Сьогодні поговоримо про те, які варіанти подарунків може запропонувати DesignStickers за бюджет у 200 гривень. Вибір презентів за такої суми вже досить великий і дозволяє чіткіше визначатися, кому Ви бажаєте зробити подарунок.
Докладніше
подарунок підлітку фото
03.12.2012
Дуже багато варіантів подарунків DesignStickers може запропонувати для дітей та підлітків та наклейки на кухню для господарок та різноманітні стікери для оформлення віталень та спалень. Сьогодні поговоримо про подарунки для підлітків.
Докладніше