facebook
20.07.2012

Як вибрати колір стін для кімнати підлітка.

Будемо відверті – вибір кольору стін у кімнаті підлітка, так само, як і решта в його кімнаті – завдання з найскладніших. Адже Ваша підросла дитина про все має власну думку. Йому хочеться, щоб все було якось незвичайно і заслужило схвалення його друзів-однолітків.
Будемо відверті – вибір кольору стін у кімнаті підлітка, так само, як і решта в його кімнаті – завдання із найскладніших. Адже Ваша підросла дитина про все має власну думку. Йому хочеться, щоб все було якось незвичайно і заслужило схвалення його друзів-однолітків. Дуже часто підліткам здається, що найкращий вибір колірного рішення – це дуже яскраві стіни, наприклад, червоні чи жовті. Деякі ударяються в іншу крайність – хочуть стіни чорного або темно-коричневого кольору. Перше, що ми рекомендуємо зробити – вибрати як покриття стін – фарби. Поки що Ваше підростаюче чадо стабілізує свої смакові уподобання, може пройти багато місяців і навіть років. І, коли підлітку буде здаватися, що ідеальний колір стін навесні це зелений, а не синій, як є зараз, Ви завжди зможете озброїти його валиком і банкою з фарбою для самостійної роботи. Швидше за все, одного разу перефарбовування стін буде достатньо для зняття сверблячки на рік, як мінімум. Зі шпалерами такий фокус не пройде. Шпалери – це завжди, як мінімум, парна робота (читай, як: « мама, тату! допоможіть, ну що Ви за люди?».І, звичайно, левова частка праць ляже на Ваші плечі або на Ваш бюджет).

прикольные интерьерные наклейки на стены для подростка

Найкраще, що Ви можете запропонувати підлітку, крім пофарбованих стін, це вибрати кольори, які не заважатимуть наповнювати кімнату його індивідуальністю. Поясніть (принаймні, спробуйте пояснити), якщо заповнити яскраво-червоні стіни ще й постерами улюблених груп, то довго в такій кімнаті протриматися не вдасться навіть сплячому.

интерьерные наклейки на стены для подростка

А ось якщо вибрати той же червоний, але спокійніших відтінків, то постери будуть органічнішими.

виниловые интерьерные наклейки для комнаты подростка

Обов'язково запропонуйте своєму підлітку оригінальні прикольні наклейки, які, по-перше, допоможуть йому виділитися серед однолітків, а по-друге, їх легко замінити або просто зняти, адже має колись настати той день, коли замість контурів трупа на підлозі, Ваше чадо вибере ангельські крила на стіні.

Перейти до загального каталогу з інтер'єрними наклейками
Перейти до наклейок для кімнати підлітка