facebook
05.07.2013

Декор кухні новинками з розділу: «наклейки на кухню»

Компанія «DesignStickers» розробила кілька нових оригінальних дизайнів наклейок на холодильники та для загального декору кухні.

Компанія «DesignStickers» розробила кілька чергових новинок для декору кухні (ознайомтеся з повним асортиментом наклейок для декору кухні).

декор кухни прикольной виниловой наклейкой на холодильник: вилка

Наклейка: "Виделка". Розмір: 30х175см. Ціна: 330 грн.

Декоративна наклейка «Виделка», звичайно ж, найнезвичайніша позиція в асортименті наклейок на холодильник.  Такий стікер вимагає не тільки певного стилю на кухні, щоб виглядати органічно, а й сміливості, креативного мислення у тих, хто вибере саме цю наклейку для розміщення на своїй кухні.

Виделка вирізана за контуром, тобто. Ви заклеюєте не весь холодильник, а лише виделку.

виниловая наклейка на холодильник для декора кухни: ночной город

Наклейка: "Нічне місто". Розмір: 60х185см. Цена: 390 грн.

Наклейка «Нічне місто» додасть до кухні нотку розслабленості та камерності. Нічне місто, якщо ми спостерігаємо за ним з вікна своєї квартири  (або розглядаємо  на фотографічній наклейці) народжує відчуття захищеності та розслабленості. Наклейка «Нічне місто» налаштує всіх домочадців на спокійні та споглядальні вечори.

декор стен кухни: виниловая наклейка разноцветные чашки на кафель или обои

Наклейка: "Різнокольорові чашки". Розмір: 40х24см. Ціна: 190 грн.

Наклейка «Різнокольорові чашки» є модифікацією давно  і успішно продається у нас позиції «Чашки». Виглядають «Різнокольорові чашки»  зовсім по-іншому, за рахунок того, що у новій наклейці чашки різних кольорів.

декор холодильника и кухни виниловой наклейкой: фрукты

Наклейка: "Фрукти". Розмір: 55х95см. Цена: 330 грн.

Наклейка на холодильник «Фрукти» це вибух кольору та літа на Вашій кухні! Кольори такі ж яскраві та соковиті, як Ви бачите на фотографії. Наклейку «Фрукти» можна розміщувати не тільки на дверях холодильника, а й на боці. А може, ви помістите наклейку на шибці або на двері кухонної шафки?  Вибір за Вами, тому що зняти наклейку ви зможете і зі скла і дверей шафи або холодильника і наклейка не пошкодить фарбу, скло або лакове покриття (стікер також можна розмістити на шпалерах).

 

Хотілося б нагадати, що всі вінілові наклейки на стіни виробництва ТМ DesignStickers можна протирати вологою ганчірочкою або губкою з рідким миючим засобом. Наклейки не бояться перепадів температури або вологості (тому всі наклейки можна розміщувати у ванній навіть за умови періодичної ймовірності попадання на них води (наприклад, наклейки можна полити з душу)). Тому наклейка розміщеним на кухні неподалік мийки або плити нічого не загрожує, вони будуть служити Вам вірою та правдою довгі роки!