`` Декор спальні власноруч. 5 ідей для декору спальні.
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Декор спальні своїми руками.

Декор спальні власноруч. 5 ідей для декору спальні.

Обновити набридлий інтер'єр квартири досить просто, все упирається лише в матеріальні можливості та творчі здібності господаря. Якщо своїх ідей не вистачає, почерпнути їх легко на просторах мережі, а головне – пам'ятати, що красиво не є синонімом.
Отже, спальня – одне з важливих приміщень, яке має бути затишним, приємним, заспокійливим. Найбільше тут підходять спокійні пастельні тони, а фахівці не рекомендують надто перевантажувати кімнату меблями та дрібницями, тобто декор спальні має бути помірним.

Декор спальні у стилі мінімалізм.

Якщо брати до уваги вищезазначене, мінімалістичний стиль якнайкраще підходить для спальні. Мінімум меблів і відволікаючих деталей якнайкраще схильні до спокійного відпочинку і сну. Стиль передбачає використання нейтральних кольорів, тому декор спальні у стилі мінімалізм досить просто вигадати.Достатньо вкрити ліжко ковдрою яскравого кольору і в тон йому додати деталей у кімнату: пошити м'який пуф, зробити рамочку для сімейних фото або додати однотонні. наклейки на стіну.

декор спальні у стилі мінімалізм

На фото наклейки "Літаючі пташки" и "візерунок"

Декор спальні у стилі кантрі.

Незалежно від приналежності до будь-якої країни (російський, французький, англійський напрям) цей стиль передбачає лише натуральні матеріали, отже, декор для спальні має бути підібраний також із екологічних матеріалів:

  • тумбочка з натурального дерева;
  • постільна білизна з чистої бавовни;
  • квітка на підвіконні у глиняному горщику.

Можна просто зробити декор спальні своїми руками над узголів'ям ліжка за допомогою дерев'яних дощок. Чудово демонструє такий декор спальні.:

фото оригінальний декор спальні

Східний стиль для декору спальні.

Цікавий стиль, однак слід визначитися з напрямком, адже схід багатоликий і відповідно має кілька напрямків. Мабуть, найбільш підходящим для спальні буде японський стиль, оскільки передбачає незахламленість приміщення, що є важливим для цієї кімнати. Під нього неважко буде підібрати самостійно прикраси:

  • ікебана;
  • ширма з відповідним малюнком;
  • шовковий віяло.

Можна наклеїти наклейки на меблі у вигляді гілки бамбука, наприклад, на двері шафи. Бамбук –традиційний символ японської культури, тому такий декор своїми руками для східного стилю буде доречним.

фото наклейка вінілова гілка бамбука

Наклейка на шафу "гілка бамбука"

Декор стін у спальні може полягати в написанні японських ієрогліфів, що виглядатиме стильно та незвично.

Єгипетський стиль у декорі спальні.

Один із стародавніх стилів, що заклали основу практично всім наступним. Він багатий, яскравий, барвистий. Але при цьому для нього декор спальні своїми руками досить просто і недорого вигадати, достатньо додати такі деталі, як:

  • велика підлогова ваза з гілочками тростини;
  • невеликі малюнки в рамках, що зображають птахів, звірів, папірус, пальму;
  • статуетку Нефертіті;
  • сувеніри із слонової кістки або її імітації.

фото дизайн спальні в єгипетському стилі

Стиль авангард у декорі спальні.

Декор спальні в стилі авангард вибирають частіше люди зі сміливим, творчим підходом, які не бояться поєднувати непоєднуване, тому що цей стиль передбачає змішування яскравих кольорів різних відтінків.Декор для спальні цього стилю не передбачає натуральних матеріалів, навпаки, скляні або хромовані вази простих форм, мозаїки зі скла або пластику, абстрактні сувеніри та статуетки, вінілові наклейки на стіни з несподіваними принтами, наприклад, така наклейка - платівка є вдалим доповненням..

фото інтер'єрна наклейка вінілова

На фото наклейка "Луна"

Декор спальні повинен поєднуватися із загальною стилістикою інтер'єру. Якщо ви вирішили створити декор спальні своїми руками, а часу займатися цим немає, ви можете використовувати вінілові наклейки для спальні та зали. Ще більше варіантів оформлення стін ви зможете подивитися у цьому розділі. За допомогою наклейок дизайн спальні своїми руками - це швидко і легко.