facebook
22.11.2016

Відповіді на запитання про дитячі наклейки.

Наклейки для дитячої – чудовий спосіб оформити кімнату дитини. У цій статті ми розповімо все про дитячі наклейки.

Клей не потрібен.

Усі наклейки з асортименту TM DеsignStickers самоклеючі, одна сторона у них вже клейка Щоб наклеїти наклейку на поверхню, треба просто зняти захисну підкладку.. 

фото как клеить наклейку на дверь

Наклейки надійно тримаються.

Товщина наклейок вимірюється у мікронах (це менше 1 мм). Маленьким діткам дуже складно "піддіти" таку тонку наклейку пальчиками та зняти :)  Увага! Незважаючи на товщину наклейки не освячуються!

фото наклейка яркий одуванчик в детскую комнату DesignStickers

На фото наклейка "Яскрава кульбаба" 

Докладніше


Можна мити.

Вінілові наклейки не бояться води. Тому будь-які наклейки можна клеїти у безпосередній близькості від води: у душі, у умивальника та на кухні.

фото наклейка рыбки улыбаки

На фото наклейка "Риби-улибаки"

Докладніше


Допоможе приховати дитячі малюнки на стінах та меблях.

Хоча вінілові наклейки дуже тонкі, вони не просвічуються. Тому, якщо дитина помалювала шпалери, стіл або дверцята шафи (навіть якщо це суцільна чорна пляма), ви можете заклеїти ці мистецтва наклейкою. Тобто. ніяких тривалих спроб відтерти невідтирне з різними миючими засобами та думок про переклеювання шпалер!  5 хвилин і ваш інтер'єр стає навіть цікавішим, ніж був до дитячих вправ у малюванні на стінах. :).

фото наклейка для рисования мелом дом для рисования

На фото наклейка для малювання крейдою "Будинок для малювання" 

Докладніше


Розміри на замовлення.

Якщо щоб закрити помальовані шпалери вам ідеально підходить якась наклейка з нашого асортименту (стилістично, колірним рішенням і т.д.), але її ширина чи висота недостатні, щоб закрити сліди ручки або фломастера повністю, ми зробимо наклейку під необхідний розмір. Ціна зміниться тільки на збільшення розміру, за роботу зі зміни розміру у макеті ми грошей не беремо! Ваше замовлення буде відправлено в стандартні для відправлення терміни – 3 робочі дні. Якщо дитина змалювала підлогу стіни і дуже намагалася, щоб на стіні не залишилося непомальованого місця, зверніть увагу на багаторазові розмальовки-наклейки. По-перше, розмальовки величезні: вони розмір 1м Х 1м, тобто. одне забарвлення відразу закриває велику площу, а по-друге, ваша дитина зможе малювати на стінах і далі без шкоди для майна.

фото раскраска многоразовая наклейка

На фото багаторазова наклейка-розмальовка "Ведмедики Тедді"

Докладніше


Ідеально для меблів.

Вінілові наклейки ТМ DesignStickers чудово тримаються не тільки на стінах, а й на корпусних меблях. Завдяки своїй мінімальній товщині (по суті відсутній товщині взагалі), після нанесення на шафу, стіл тощо створюється 100% відчуття, що ви вже купили меблі з готовим принтом. Ніяке особливе відношення до меблів з вінілової наклейкою не потрібне! Ви можете   користуватися меблями як і раніше: можна братися мокрими руками, різко відкривати дверцята шафи та вішати одяг на двері.  З вініловими наклейками ви можете відчутно заощадити купуючи спочатку недорогі меблі і вже  вдома надавати їй стиль, що ідеально вписується у ваш інтер'єр.

фото наклейки на мебель детские

На фото наклейка "Хованки"

Докладніше


Стильно виглядають.

Завдяки тому, що виготовляються наклейки на спеціальному обладнанні з використанням англійської фарби, наклейки виходять чіткими, яскравими та барвистими..

наклейка детская машинки на стену фото

На фото наклейка "Машинки"

Докладніше


Можна зняти.

Наклейки знімаються з більшості поверхонь. Ви зніміть наклейки з флізилінових та вінілових шпалер, дзеркал, дверей тощо. Наклейки не можна зняти з паперових шпалер. Тому якщо у вас паперові шпалери, то наклейки висітимуть на стіні стільки ж скільки і шпалери (яскравими та чіткими наклейки будуть довшими, ніж шпалери).

Наклейки легко клеїти?

Всі дизайни ТМ DesignStickers розроблені таким чином, щоб їх могли наклеїти звичайні люди без досвіду поклейки. І тим не менш, є наклейки, які клеяться дуже легко і які можна клеїти навіть з маленькими дітьми разом: наприклад: "яскраві сердечка", усі метелики.  А є такі, які краще наклеювати вдвох. Це залежить  як від розміру наклейки, так і від кількості тонких деталей. Якщо купили дерево, краще, якщо вам допоможе хтось із дорослих членів сім'ї. Іноді наклейка невелика, але в ній багато дрібних деталей. Наприклад, дуже популярна наклейка: "Яскрава кульбаба". Така наклейка  потребуватиме більше часу та уваги.

фото наклейка на стену сердечки на дереве клеим  с ребенком

На фото наклейка "Сердечки на дереві" 

Докладніше


Відірвіться від комп'ютера!

Усі батьки вигадують   спільні заняття та ігри та зі своєю дитиною. Часто нам не вистачає фантазії, щоби придумати цікаве заняття для всієї родини. Врахуйте рекомендації щодо вибору нескладних у поклейці наклейок з великою кількістю окремих елементів, як зазначено вище, і влаштуйте спільний вечір з оформлення кімнати всією сім'єю! Багато наших клієнтів у відгуках відзначають, що вони давно так весело та цікаво не проводили час удома всією сім'єю.

Чи не пошкодиться наклейка при доставці?

Для відправки наклейок використовуються картонні тубуси із щільного матеріалу, які не дозволяють наклейці пошкодитися або пом'ятися в дорозі.

Оплата наклейки?

Якщо розмір та інші опції стандартні (тобто якщо ви замовляли нашу стандартну продукцію без індивідуальних змін розмірів), ви можете оплатити ваше замовлення як з отриманням на "Нова Пошта", так і оплатити його заздалегідь.

Добірка всіх дитячих наклейок=>>

Підбірка наклейок без машинок та літаків для дівчаток =>>

Підбірка наклейок без фей та квіточок для хлопчиків =>>