facebook
18.04.2023

Сучасний дизайн кімнати підлітка

У підлітковому періоді діти як ніколи прагнуть виявити свою індивідуальність. Кімната тінейджера не є винятком, тому варто звернути увагу на тонкощі дизайну кімнати підлітка..

Дизайн кімнати підлітка

 

Підлітковий вік — час змін. Час бунту, пошуку, суперечливих ідей, часом фанатичних захоплень, нових друзів. У кімнаті, де живе тінейджер, все частіше гостюють друзі, а гостей, як відомо, приємніше запрошувати туди, де зручно самому. Саме тому, обираючи оформлення дитячої кімнати для підлітка, батькам важливо залучати синів та дочок до процесу.

Батьки нерідко думають про те, як вибрати дизайн дитячої кімнати для дівчинки-підлітка та як спланувати дизайн кімнати підлітка хлопчика.

Дизайн дитячої кімнати для підлітка — зовсім не те саме, що оформлення дитячої для дошкільника. Тут необхідно враховувати як вимоги батьків, а й індивідуальні побажання дітей. Не варто сперечатися, якщо хлопець забажає повісити величезний плакат з машиною, а дівчинка захоче наклеїти на стіну наклейки квіти та дерева. Дизайн кімнати хлопчика підлітка не повинен бути занадто строгим, як у дорослих, але і перетворювати кімнату на ігрову не варто. Для інтер'єру кімнати дівчинки не радимо використовувати лише рожеві кольори та м'які іграшки. Подивіться разом із дітьми фото інтер'єру дитячої для дівчинки чи хлопчика-підлітка, вислухайте їхні ідеї та запропонуйте свої, які могли б їх зацікавити.

Пам'ятайте, що дизайн не повинен надто нагадувати кімнату дорослих. Приміщення має гармонійно поєднувати у собі простір для навчання та творчості та затишний куточок для веселих посиденьок з товаришами та відпочинку.

Дизайн дитячої кімнати для дівчинки-підлітка.

Багато дівчаток-підлітків ревно слідують моді, у них формується смак і потяг до красивих речей. Швидше за все, на момент вибору вона вже подивиться безліч фото, визначиться з палітрою кольорів і вибере аксесуари. Дорослі можуть допомогти дівчинці зробити вибрати оптимальний варіант, переглянувши оформлення кімнати дівчаток-підлітків на фото.

фото декор кімнати дівчинки фото барвисті декор кімнати дівчинки

Велика роль відводиться колірній гамі, різноманітність якої варіюється від нейтральних кольорів, таких як рожевий і білий, до помітних поєднань. За допомогою кольору можна виділити зони:

  • спальню;
  • навчальну;
  • гардеробну;
  • зону відпочинку.

Не зайвим буде туалетний столик для дівчинки. Спокійніші відтінки підійдуть для спальної та навчальної зони, а яскраві та насичені створять невимушену атмосферу в зоні відпочинку. При цьому необхідно дотримуватись єдиного стилю оформлення кімнати.

Дизайн дитячої кімнати для підлітка також потребує деяких елементів декору. Такі подарунки для підросту будуть дуже доречними. Залучіть підлітка до оформлення стін за допомогою фото в рамках, постерів музичних груп, полиць зі свічками. Шанувальникам подорожей чудово підійде карта світу наклейка на стіну. Подивіться разом із дівчинкою фото виробів ручної роботи та запропонуйте зробити самим.

фото виниловая наклейка карта мира

фото виниловая наклейка рамки

Наліпка на стіну "Карта світу"

Докладніше

Наклейка вінілова "Рамки"

Докладніше

Дизайн дитячої кімнати для дівчинки підлітка – це спосіб висловити її індивідуальність. Тому дуже хочеться, щоб батьки сприяли втіленню ідей своєї улюбленої дитини!

Дизайн кімнати для хлопчика підлітка.

Дизайн кімнати хлопчика підлітка повинен відображати його хобі і бути цілісним. Наприклад, витриманим у стилі сафарі, морському, техно, проте не варто робити інтер'єр надто стриманим. Інтенсивні кольори, сміливі лінії, наклейки в кімнату підлітка пробуджують ентузіазм до творчості та навчання. Можна використовувати зигзаги, прикольні наклейки на стіни, постери, картини із супергероями. Головне, щоб дизайн кімнати для хлопчика підлітка не був нудним.

Подивіться фото різних варіантів та поекспериментуйте з освяченням. Підберіть оригінальні світильники, зробіть точкове підсвічування та подбайте про те, щоб лампа на робочому місці була досить яскравою. Без додаткового освітлення, дизайн кімнати підлітка хлопчика буде нецікавим. В оформлення вікон можна використовувати жалюзі, вони функціональні та органічно впишуться в інтер'єр дитячої.

фото виниловая наклейка аниме

фото виниловая наклейка на дверь телефонная будка

Підліткова наклейка "Аніме"

Докладніше

Наклейка на двері "Телефонна будка"

Докладніше

Якщо кімната з невеликою площею, то постає питання оптимального використання простору. Рекомендуємо поєднувати елементи меблів з метою економії дорогоцінного місця:

  • Шафа і висувне ліжко;
  • Стіл и полиці;
  • Висувні ящики під ліжком;
  • Ліжко над робочим місцем.

Продумуючи дизайн кімнати для хлопчика з невеликою площею, необхідно максимально оптимізувати простір. У цьому можуть допомогти розміщення спального місця на піднесеній платформі, шухляди під ліжком, стіл з полицями, зручний стелаж. Конструктивістський мінімалізм чи проста морська тематика органічно впишеться в оформлення такої кімнати. Фото можна знайти в каталогах чи Інтернеті.

Бажаємо побажати кожному батьку терпіння та вдалих ідей для створення кімнати-мрії своєї дитини!