facebook
26.01.2022

Як оформити кабінет психолога

Ми знаємо як оформити сучасний кабінет психолога в школі швидко, якісно та зі смаком.

Як оформити кабінет психолога

Сучасний кабінет психолога, чи то кабінет шкільного психолога, чи кабінет соціального педагога, повинен викликати відчуття комфорту, а особливо, якщо частими відвідувачами є діти.

Ми знаємо як оформити сучасний кабінет психолога в школі швидко, якісно та зі смаком. Ми розповімо Вам як це можна зробити легко за допомогою вінілових наклейок своїми руками, при цьому не витрачаючи колосальних коштів.

Оформлення кабінету психолога своїми руками
1. Вінілові наклейки – це сучасний спосіб оформлення шкільних кабінетів. Зручні та практичні, підходять як для оформлення стін, так і корпусних меблів, вікон, дверей та навіть кахлів.

2. Вінілові наклейки ТМ DesignStickers клеяться прямо на фінішне покриття стіни: шпалери або водоемульсійну фарбу. Вам не треба шкурити двері перед тим, як клеїти туди наклейку або здирати шпалери зі стін. Ваш поточний ремонт вже повністю підходить - ніякого будівельного сміття. Наші наклейки вже мають клейовий шар.

3. Людина без підготовки, якою ви, швидше за все, і є, без проблем зможе наклеїти наклейку самостійно. А якщо залучити помічника, то з цією роботою ви впораєтеся ще швидше.

4. Вінілові наклейки добре тримаються на твердих поверхнях (за винятком вапна та деяких видів рельєфної штукатурки типу «короїд»). Їх можна клеїти у місцях, де бігають і труться об стіни чи меблі діти. Наклейки тримаються надійно і їм не страшні такі контакти :). За стінами та меблями можна доглядати так само як і до наклейок: можна мити, в тому числі рідкими миючими засобами (не варто використовувати сухі абразивні порошки та агресивні рідини). До наступного навчального року наклейки будуть такими ж яскравими та красивими, але якщо ви захочете їх поміняти, з більшості поверхонь ви зможете їх зняти та наклеїти нові наклейки.

Для дизайну кабінета шкільного психолога чудово підійде будь-яка барвиста і позитивна наклейка, але виділити рекомендуємо саме позитивні мотиваційні написи, наприклад…
   
Наклейка «Бути позитивним»             Наклейка «Підйом»                                  
                                                     

  
Наклейка «Майбутнє»                          Наклейка «Характер»                                    
                                     
 

Якщо розмір наклейок, вказаний на нашому сайті, малий для Вашого приміщення, ми виготовимо наклейки у Вашому розмірі.

Колір мотиваційних написів також можна змінити.

Куточок психолога в школі може бути в міру стриманим за допомогою мотиваційних написів, так і більш барвистим, комфортним для менших відвідувачів:
  
Наклейка «Ти – лідер»                         Наклейка «Вибір емоцій»
                                     
  
Наклейка «Віні-Пух»                             Наклейка «Дім для малювання»
                                     
Як бачите, оформити сучасний кабінет шкільного психолога можна по-різному, на будь-який смак, і це зовсім не складно і не так затратно, як можна собі уявити. 

А якщо Ви ще не визначилися з дизайном, або взагалі, думаєте як прикрасити кабінет психолога та дуже хочете гарно оформити кабінет психолога, то наші менеджери з радістю проконсультують і допоможуть з вибором!

Ще більше ідей для оформлення шкіл та дитячих садків Ви знайдете на нашому сайті https://www.designstickers.com.ua/shkolnaya_doska.html