facebook
01.11.2019

Адвент-календар. Як зробити адвент-календар власноруч.

Адвент-календар. Як зробити адвент-календар власноруч.

Традиція купувати адвент-календар чи створювати його своїми руками лише набирає популярності в Україні. Але це чудове починання, нам здається, воно обов'язково має розвиватися.

Що хорошого в адвент-календарі?

Ми так занурені у щоденну рутину: робота, домашні обов'язки, що часу на просте людське спілкування з близькими майже не залишається.

Адвент-календар перетворить 19 днів грудня (до Дня Святого Миколая) на щоденне маленьке свято для всієї родини. Уявляєте: 19 днів усмішок та радості в будинку хіба це не те, про що кожен із нас мріє?

Суть адвент-календаря.

У 19 різних коробочок, пакетиків або мішечків, щодня з 1 грудня по 19 грудня, домашній чарівник (цим чарівником, швидше за все, будете ви, вірно?) вкладається або маленький подаруночок або цікаве завдання. І щоранку чи щовечора, як чарівник скаже, сюрприз дня відкривається.

 

фото адвент-календар, адвент-календар своїми руками фото, як зробити адвент-календарфото фото адвент-календар, адвент-календар своїми руками фото, як зробити адвент-календар фото


Заказать Адвент-Календарь

На наш погляд, треба вирішити заздалегідь який це час, і дотримуватися його протягом усіх 19 днів. Всі люди, а особливо діти, потребують добре зрозумілих правил. Нам усім так спокійніше та впевненіше жити. Плюс у випадку з дітьми, якщо час буде «плаваюче», ви можете замість свята приректи себе на щоденну істерику: «ну давай відкриємо зараз!». За наявності конкретного часу всі, для кого ви цей календар створили, чекатимуть цієї години, щоб дізнатися, що цікавого буде сьогодні (а ви, щоб подивитися реакцію на ваші сюрпризи, що чи не цікавіше))!


Де придбати адвент-календар?

На ринку вже чимало пропозицій. Є і спеціальні набори красивих коробочок виконаних з дерева або фанери з скриньками, що висуваються, на кожен день. Продаються також готові адвент-календарів із солодощами або іграшками на кожен день. Можна купити адвент-календар на будь-який смак – були б гроші.

фото адвент-календарь, адвент-календарь своими руками фото, как сделать адвент-календарь фотофото адвент-календарь, адвент-календарь своими руками фото, как сделать адвент-календарь фотофото адвент-календарь, адвент-календарь своими руками фото, как сделать адвент-календарь фото

Що нам не подобається в тих адвент-календарях, які вже є?

  1. Більшість із них робилися в США чи Європі та містять 25 осередків (на Заході традиційно адвент-календар готують до Католицького Різдва). У нас у країні, як на Західній Україні, так і на Східній, першим днем ​​подарунків, на який чекають усі діти і навіть деякі дорослі, у грудні є День Святого Миколая. Отже, готові контейнери розраховані на 25 осередків, для України не ідеальні..

  2. Одноманітність. Якщо ви купили набір дерев'яних коробочок для подарунків, тепер усі ваші сюрпризи обмежені розміром цих коробочок. А оскільки ціна цих наборів, як правило,, «кусачая», то однакове обмеження «по разміру» буде на кілька років уперед.

  3. Передбачуваність. Готові набори солодощів або іграшок теж не ідеальний варіант. Пропадає ідея «сюрпризу». Про який сюрприз йдеться, якщо вже на 3 день буде точно зрозуміло, що у всіх кишеньках адвент-календаря приблизно одне й те саме.

  4. Ціна. Загалом ви й самі бачили ціни. Якщо йдеться про щось більш-менш симпатичне, то ціна і порожніх кишеньок/коробочок для адвент-календаря і ціна готових наборів відверто висока.

Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо набір наклейок для самостійного створення адвент-календаря. У наборі 19 наклейок на кожен день з 1 по 19 грудня плюс кілька додаткових наклейок, які можна розмістити куди завгодно, за вашим бажанням.
Можна купити 19 однакових маленьких крафт – пакетиків із середньою ціною -1 гривня за кожен. Або купити пакетики різних розмірів. Можна знайти різні коробочки вдома, зробити конверти з альбомних листів. Загалом, будь-які варіанти, на які здатна ваша фантазія і які ви можете знайти у коморі. За допомогою набору вінілових наклейок «Адвент-календар», ви поєднаєте свої коробочки/пакетики в один набір. Наклейки яскраві, красиві, великі – тобто кінцевий результат буде виглядати дуже гідно та яскраво, навіть якщо хенд-мейд – це не ваш коник. Подивіться на фотографії. Такий адвент-календар робили ми минулого року в офісі. Як зробити такий же, можна переглянути в нашому відео нижче.

Заказать Адвент-Календарь

 

Чим наша пропозиція краща, ніж готовий набір для адвент-календаря?

  1. Наш набір точно дозволить вам створити красивий адвент-календар дешевше за всі наявні аналоги.
  2. Ви можете взяти коробочки або пакетики різних розмірів (залежно від розміру подарунка/завдання для цього дня). Тобто. немає обмеження вашої фантазії.
  3. Так як ви створюєте адвент-календар самі, ви можете заповнювати тими сюрпризами, які вважаєте за потрібне і ви не обмежені ні розмірами коробочок, не заздалегідь готовим вмістом.
  4. По-четверте, ціна така доступна, що можна створити окремий адвент-календар кожному члену сім'ї.

Наші рекомендації щодо створення адвент-календаря.

Ми вже говорили вище, що найцінніше в адвент-календарі, це сюрприз – очікування дива та маленька сумісна радість. Тому на наш погляд, краще, якщо наповнення кишеньок/коробочок буде різним:

  • У деяких днях сюрпризом може бути насолода.
  • У деяких - корисні чи приємні подаруночки: шкарпетки, кольорові олівці чи точилки, запашне мило у вигляді фігурки, набір наклейок у зошит, невеликий слайм або навіть гріш за віком: комусь 10, а комусь 50 гривень. На наш погляд, просто обов'язково треба, щоб у якісь із днів були подарунки, які підсилюють зв'язок між вами та дитиною або іншими членами сім'ї, якщо адвент-календар ви робите для чоловіка, наприклад. Перегляньте рекомендацію нижче.

У вихідний може бути сюрприз у вигляді спільного походу в парк/цирк чи навіть поїздка до коханої бабусі до села. А другого дня, разом із цукеркою, може лежати листівка з обіцянкою 100 обіймів від вас, які виконуються відразу ж! Або півгодини гри у хованки всією родиною.

Як бачите, якщо увімкнути фантазію, адвент-календар можна заповнити дуже приємними речами, які коштуватимуть зовсім недорого..


І, ще, постарайтеся, щоб цінність вмісту кишеньок адвент-календаря була приблизно рівна, тому що навіть дорослому в один з днів новий смартфон, що дістав з кишеньки, важко в інші дні радіти новим шкарпеткам або блокноту. Якщо підібрати однакові подарунки не вийшло, розподіліть їх по висхідній. Так, щоб цінніші, на погляд обдаровуваного, подарунки зустрічалися після менш цінних. Тобто. виходячи з цієї логіки, ви спочатку повинні подарувати всі шкарпетки та блокноти, а замикати подарунковий марафон повинен новий смартфон (якщо, звичайно, ви не припасли ще й ключі від новенької машини J )

Дорогі наші чарівники, бажаємо вам створити адвент-календарі, які перетворять 19 днів грудня, в очікуванні Дня Святого Миколая, на справжню Казку!

наклейка багаторазове забарвлення динозаври фото
27.07.2012
Коли Ваша дитина розмальовує картинку, це не просто розвага, а й необхідний захід для повноцінного розвитку дитини: виробляється уважність і старанність, розвивається та покращується дрібна моторика, виховуються принципи гармонії кольорів.
Докладніше
Оформлення вітрини до Нового року фото
30.10.2023
Що ми пропонуємо для оформлення вітрини на Новий Рік? Декілька готових варіантів дизайну. Це означає, що вам не потрібно витрачатися на послуги дизайнера. Можна не ламати голову, як зробити красиво та виглядати це буде красиво.
Докладніше