facebook
16.01.2017

Ляльковий будиночок своїми руками.

Ляльковий будиночок – мрія будь-якої маленької дівчинки. Здійснити дитячі мрії – завдання будь-якого з батьків. Будиночок для ляльок можна не тільки купити, але й зробити своїми руками, а в ролі дизайнера інтер'єру може виступити ваша донька.

Найулюбленіша гра абсолютно всіх дівчаток - «в дім». Підходяще житло для Барбі та її подружок просто необхідно будь-якій маленькій господарці дитячої кімнати.

Будиночок для ляльок своїми руками – простий спосіб порадувати свою дитину.

будиночок для ляльок картонний фото

Чому ляльковий будинок так потрібен вашій доньці? Причин кілька:

  1. Будинок для ляльок своїми руками – це нова можливість для ігор. Адже тільки там лялькова сім'я може жити з повним комфортом, отримавши кілька різних кімнат..
  2. Роблячи і обставляючи будиночок для ляльок своїми руками, дитина отримує шанс все влаштувати на свій смак, проявляючи самостійність у рішеннях.
  3. Іграшкова будова дозволяє знайти місце для дуже великої кількості іграшок, що гарантує ідеальний порядок у дитячій.
  4. Ляльковий будиночок здатний прикрасити дитячу кімнату, зробити її більш затишною і навіть трохи«чарівною».
  5. Якщо повністю створити ляльковий будиночок своїми руками, то це гарантує не лише його ідеальний розмір, а й дозволить дитині проявити здібності художника та декоратора.
Доповненням до будиночка для ляльок можуть стати наклейки на стіну в дитячу кімнату.  Таким чином, наприклад, наклейка "Феї та квіти" прикрасить стіни лялькового будиночка та самої дитячої кімнати.

Очевидно, що сконструювати будиночок для ляльок своїми руками набагато цікавіше, ніж придбати готовий..

будиночок для ляльок своїми руками фото

Як зробити будинок для ляльок — кілька важливих порад:

Ляльковий будинок своїми руками виготовити дуже легко. Матеріалів знадобиться небагато, та й більшість із них, швидше за все, знайдеться у вас під рукою. Ляльковий будиночок своїми руками створювати приємно та захоплююче, адже весь його образ ви вигадуєте та втілюєте самі. Дайте волю фантазії! 

Як зробити будинок для ляльок? Почніть із плану. Варто заздалегідь визначити кількість поверхів та кімнат, розрахувати висоту всієї конструкції. Стіни та перегородки можна виготовити із щільного картону чи фанери. Товщина його може бути будь-якою, але краще, звичайно, більше. З матеріалу потрібно вирізати всі деталі майбутнього будинку, а також вікна та двері в них. Потім, частини між собою потрібно склеїти.

домик для кукол своими руками фото

дом для кукол фото

Як зробити будинок для ляльок своїми руками міцним? Приділіть достатньо часу надійному з'єднанню всіх основних деталей. Переконайтеся, що між усіма частинами будиночка немає проміжків і вони добре прилягають один до одного.

домик для кукол фото

дом для кукол своими руками фото

Коли каркас будинку буде готовий, настає найприємніша частина роботи — оформлення. 

Стіни можна покрити акриловими фарбами або прикрасити шматочками шпалер. Якщо будиночок у старовинному стилі, то можна наклеїти на стіни деяких кімнат тканину, для цієї мети відмінно підходить ситець з дрібним малюнком. На підлозі чудово виглядає плівка «під дерево», вона створює ефект справжнього паркету.

кукольный домик своими руками фото

Як зробити ляльковий будиночок ще ошатніше? Не забудьте про дизайн фасаду. На нього варто також звернути увагу та придумати цікаві деталі, прикраси. Вікна варто оточити лиштвами або віконницями, їх можна намалювати або зробити з картону. Дах, викладений подобою черепичної плитки, стане гідним завершенням усієї будови. Імітацію черепиці можна зробити з будь-якого декоративного матеріалу, але найакуратніше виглядають деталі з самоклеючої кольорової плівки.

кукольный домик фото

Будиночки для ляльок своїми руками найшвидше і веселіше робити всією сім'єю, адже тоді кожен зможе взяти участь у створенні неповторного іграшкового котеджу..

Вважаємо, що тепер вам зрозуміло, як зробити будинок для ляльок. Ви побачите, що творчий процес його створення сподобається вашій дитині не менше, ніж ігри в новосілля.

Швидше за все, мешканцям будиночка може стати в нагоді і дошка для малювання крейдою дитяча, яка дозволить вашій доньці грати зі своїми ляльками до школи. Малювати дрібницями та виводити літери на спеціальних наклейках ще цікавіше.