`` Вінілові наклейки для холодильника - міняємо свій холодильник на краще!
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Наклейки на холодильник! Зроби свій холодильник унікальним!

Детально про наклейки на холодильник.

 

Клей не потрібен.

Всі наклейки TM DеsignStickers самоклеючі. Достатньо зняти захисну підкладку, щоб приклеїти наклейки на холодильник.
 

Надійно тримається.

Наклейки дуже тонкі та міцні. Товщина плівки значно менша за 1 мм. Завдяки такій малій товщині та клейовому шару, наклейки щільно "охоплюють" холодильник, і ви спокійно можете відчиняти дверцята холодильника, протирати наклейки при збиранні, розміщувати зверху магнітики і т.д.
 

Наклейки можна мити. 

Як і всі наклейки TM DеsignStickers, наклейки на холодильник не бояться води. Тому ви можете братися за дверцята мокрими руками, протирати наклейки вологими губками (зокрема, з неагресивними рідкими миючими засобами).
 

Під будь-який розмір.

Ми робимо всі наклейки, які ви бачите. Це означає, що якщо ваш холодильник ширший або вищий, ми зможемо зробити наклейки у вашому розмірі. Так само, якщо ваш холодильник нижче і вже. При цьому ціна зміниться лише на вартість зміни розміру вашої наклейки.
 

Закриє подряпини на холодильнику.

Більшість наклейок на холодильники друкуються на суцільному фоні (усі наклейки, які виглядають як картини). Незважаючи на мінімальну товщину наклейок, вони дуже щільні – через них нічого не видно. Тобто. якщо у вас холодильник кольору металік, і ви наклеєте зверху білу наклейку на холодильник "Нью-Йорк", то холодильник стане білим. Те, що він був металік, видно не буде.

вінілова наклейка на холодильник Нью-Йорк фото

Наклейка "Нью-Йорк"

Ціна 390 грн.

Те саме стосується подряпин і потертостей на вашому холодильнику.

Їх видно під наклейкою не буде. Вм'ятін цей принцип не стосується. Оскільки наклейки дуже тонкі, то неправильна форма холодильника під наклейкою буде видно.
 
Якщо наклейку ви купуєте не просто як елемент декору на кухню, але і щоб закрити початковий колір холодильника або потертості - уточнюйте у наших менеджерів, чи правильну наклейку ви підібрали - всі менеджери добре знають асортимент і зможуть грамотно проконсультувати вас.
 

Стильно виглядає.

Ми друкуємо на сучасному професійному обладнанні англійські фарби. Це дозволяє досягати чіткого друку, яскравих, але благо рідних кольорів. Наклейки виглядають дорого і доречні на кухнях з дизайнерським ремонтом. Нижче ви бачите пару реальних фотографій клієнтів, щоб переконатися, що наклейки насправді такі самі, як у нашому інтернет-магазині.

клієнтське фото наклейки на холодильник капучино

Наклейка "Капучино"

Ціна 390 грн.

Холодильник складається з декількох камер?

Ви можете сказати нам розміри кожної з камер, і ми розріжемо наліпку на потрібні вам розміри (ця послуга безкоштовна). Також до зняття наклейки з підкладки наклейки чудово ріжуться. Ви можете розрізати наклейку самостійно під потрібні розміри.
 
схема розрізу наклейки на холодильник фото як відклеїти наклейки з підкладки фото
 

Чи можна наклейку з холодильника зняти?

Наклейка буде яскравою та привабливою довгі роки, але якщо з якоїсь причини ви захочете наклейку з холодильника зняти – це можна зробити. На відміну від наклейок, які ви клеїте у кімнаті на обои, наприклад, наклейку з холодильника зняти буде важче, оскільки через перепади температури та вологості на кухні, клей вистачає краще. Швидше за все вам знадобиться фен, щоб розм'якшити клейовий шар. Після зняття наклейки з холодильника цим способом можуть залишитися невеликі клейові сліди, які легко видаляються рідким миючим засобом. Поверхня холодильника залишиться такою ж, як і до нанесення наклейки. 
 

Чи можу я самостійно наклеїти наклейку на холодильник?

Ви точно впораєтеся без залучення спеціальних поклейників. Якщо ми говоримо про наклейки на всі двері холодильника типу: "Іриси", "Телефонна будка" і т.д. ви зможете наклеїти наклейку самостійно, але значно швидше і легше буде, якщо ви робитимете це вдвох. Один повільно стягує підкладку донизу, а другий - розгладжує наклеєну частину. Детальна інструкція, а також пробна наклейка будуть у вас разом із замовленою наклейкою в упаковці. 
Якщо мова про наклейки меншого розміру, наприклад - "Орхідея", то таку наклейку легко наклеїти і самому.
 

Як бути з виступаючими ручками та віконцями індикаторів?

Як ми писали вище – наклейки чудово ріжуться (хоча порвати руками їх майже неможливо). Тому відразу після нанесення наклейки ви прорізаєте канцелярським ножем наклейку в тих місцях, які вам потрібні. 
 

Чи не пам'ятається наклейка при доставці?

Ми упаковуємо всю нашу продукцію в щільні картонні тубуси згорнутими в рулон. У нас все і завжди доходить цілим. 
 

Я можу оплатити наклейку при отриманні?

Ми надсилаємо наклейки послугою "Нова пошта".Якщо ви замовляєте наклейку у стандартних розмірах сайту, ви можете оплатити її при отриманні у відділенні "Нова пошта" послугою післяплати. 

Щоб переглянути весь асортимент наклейок на холодильник - натисніть на кнопку нижче.