facebook
23.04.2013

У ТМ DesignStickers розширився асортимент наклейок на холодильники.

span style="color:#696969;">Тепер можна придбати повнокольорові наклейки, на двері холодильника, а також, з можливістю 100% заклеювання дверей та бокової сторони холодильника.

Тепер можна придбати повнокольорові наклейки, у тому числі з можливістю 100% заклеювання дверей та бокової сторони холодильника. 

Для нанесення наклейки такого типу бажано скористатися допомогою когось із домочадців. Для бездоганного результату виконайте інструкції, наведені нижче:

1.      Ретельно протріть поверхню холодильника від пилу та прилиплих частинок, щоб уникнути горбків під наклейкою, а також для покращення зчеплення з поверхнею.

2.      Прикріпіть наклейку за допомогою малярського скотчу вгору дверей або бічної стінки так, як плануєте її розмістити надалі. Попросіть свого помічника дотримуватися наклейки, доки не зафіксуєте її ще внизу дверцят/бічної поверхні, а також по сторонах.
наклейка на холодильник полноцветная "Макро"

3.      Подивіться на результат, що вийшов. Оцініть запаси наклейки, що залишилися з боків дверцят/бічної поверхні, знизу та зверху.
3.1. Плівку з боків при наклеюванні можна буде загорнути, щоб торці дверей холодильника мали малюнок. Тому в залежності від ширини холодильника варто або рівномірно заклеїти боковушки з обох боків, або якщо на обидва бічні торці двері наклейки недостатньо, змістити наклейку в одну зі сторін, так щоб заклеїти той торець, який більше помітний.
3.2. Якщо Ваш холодильник значно нижчий, ніж висота наклейки, рекомендуємо розташувати наклейку так, щоб зайве треба було обрізати тільки з одного боку (краще нижнього).
3.3. Врахуйте, що по висоті треба зробити запас як мінімум 1,5 см, оскільки наклейка буде обтікати рельєф обшивки в місцях відкривання камер.

наклейка на холодильник для рисования и письма мелом "Семейная" - развлечение для детей и всей семьи!

4.      Якщо необхідно внести корективи на основі описаного у пунктах 3.1. и 3.2., відклейте молярний скотч і наново проробіть процедуру, описану в п. 2

5.      Якщо наклейка розташована так, як Вас влаштовує, накресліть ножицями місце розрізу для можливості відкривання камер. Пам'ятайте про запас по довжині 1,5 см, описаний у п.3.3. Якщо необхідно, намітте розріз і внизу наклейки, якщо треба обрізати зайве.

6.      Також залиште зверху наклейки маленькі шматочки малярського скотчу для позначки ширини (який запас з кожного боку залишається після прикладання наклейки до холодильника). Це потрібно, щоб при приклеюванні розмістити наклейку по ширині так, як Ви зараз вирішили.

наклейка на дверь холодильника "осень"  - изысканный способ декора!

7.      Розкладіть наклейку на підлозі, попередньо підклавши під неї щільний картон. За допомогою лінійки та олівця прокресліть лінію розрізу намічену у п.5. За допомогою лінійки та канцелярського ножа розріжте наклейку у намічених місцях. Для отримання рівного, акуратного результату не розрізайте наклейку ножицями, лише канцелярським ножем під лінійку.

8.      На звороті частин наклейки (підкладці) поставте позначки, яка частина нижня, яка верхня.

9.      Зіставте верхню та нижню (якщо є, середню) частини наклейки між собою, позначте маленькими шматочками малярського скотчу на нижніх частинах. наклейки місця прикладання наклейки до холодильника по ширині (см.п.6).

Стильна наклейка на холодильник (на двері та бічну поверхню) "Ретро"

10.  Візьміть пластикову банківську картку.

11.  Поверніть верхню частину наклейки вниз малюнком, підкладкою догори.

12.  Акуратно відклейте верхні 10 см підкладки та загніть вниз.

13.  За допомогою помічника рівно і акуратно прикладіть липкою стороною наклейки до верхньої кромки дверей холодильника відповідно до позначок, зроблених згідно з п.6. Якщо планували загинати верхній край наклейки на верхній торець дверей, починайте клеїти все одно з фронтальної поверхні дверей, просто залиште зазор наклейки, що планується, для подальшого загину.

Виниловая наклейка на дверь холодильника "Цветы вишни" - идеальный выбор для кухни!

14.  За допомогою пластикової картки розгладьте наклейку, якщо необхідно виганяти повітряні бульбашки у напрямку зверху вниз.

15. За допомогою помічника поступово знімайте підкладку шляхом повільного стягування її донизу.

16.  По мірі стягування підкладки повторюйте процедуру, описану в п.14.

17. Коли наклейка по висоті наклеєна, загніть та приклейте бічні сторони.

18. Повторіть процедуру для нижньої/нижньої частини холодильника.

19. При приклеюванні наклейки на бік, пропустіть пункти, пов'язані з розрізанням, щоб відкрити двері.

Результат радуватиме Вас довгі роки! Наклейки можна протирати рідким миючим засобом, вона не вигоряє на сонці і не схильна до впливу перепадів температур і вологості! Робіть свої будинки красивішими!

З повним асортиментом наклейок на холодильники ТМ DesignStickers можна в розділі "наклейки на холодильник"

 

Якщо Ви хочете ознайомитися з усіма наклейками, представленими в інтернет-магазині DesignStickers, натисніть сюди.