facebook
17.06.2013

Оригінальні наклейки - облагороджуємо зовнішній простір

Сьогодні в понеділок, день початку робочого тижня, ми хочемо подарувати Вам кілька фотографій, зроблених на вулицях міст. На цих фото Ви можете бачити, як за допомогою прикольних наклейок люди створюють навколо себе посмішку..

 

Сьогодні в понеділок, день початку робочого тижня, ми хочемо подарувати Вам кілька фотографій, зроблених на вулицях не наших міст (на жаль). На цих фото Ви можете бачити, як за допомогою прикольних наклейок люди створюють навколо себе посмішку.  Виявляється часом так легко перетворити звичайні речі на арт-об'єкти. Досить трохи фантазії, гарного настрою та забавну наклейку.

Оригінальна наклейка на двері.

прикольні наклейки, прикольна наклейка на двері, наклейка кіт

Звичайно, фото вгорі "потрапляє до точки" тільки при збігу всіх факторів (потрібна і собака і наклейка поруч), але коли така зустріч все-таки відбувається, усмішка неминуча!

Прикольна наклейка на валізу.

прикольні наклейки, наклейки на валізу, оригінальні наклейки

Літо в самому розпалі і багато хто збирається у відпустку не з рюкзаками, а з валізами. Якщо хоча б одна поверхня Вашої валізи тверда, Ви можете розмістити на ній одну з таких чудових наклейок, як на фото вище. По-перше, Ваша валіза точно буде найбільш дизайнерською у всьому аеропорту або на залізничному вокзалі, а по-друге, Ви точно не залишитеся непоміченими в натовпі:)

Наклейка на дзеркало (ну дуже незвичайно)!

наклейка на зеркало, прикольная наклейка на зеркало

Якщо чесно, ми так і не змогли придумати хто і за яких умов може захотіти наклеїти таку наклейку на дзеркало, навіть 1 квітня, навіть чоловікові/дружині/сину, що дуже провинився, і т.д. На хвилі загального захоплення візуалізаціями, картами бажань тощо. думаємо, що така наклейка ще може працювати як негативна установка на майбутнє. Але незважаючи на все сказане вище, не розмістити ми її не можемо, тому що дійсно прикольна і незвичайна ідея!

Наклейки на двері гаража

прикольные наклейки на дверь гаража, прикольные наклейки, декор гаража, оригинальные наклейки

Можна порадувати сусідів і всіх, хто проходить повз, наліпивши на двері гаража ось таку незвичайну наклейку. Не дивіться, що двері в прикладі вище цілісні, а в наших гаражах, як правило, складається з двох частин, що відкриваються. Проблеми немає, тому що наклейку можна легко розрізати в потрібному місці, щоб цільний малюнок виходив, коли двері гаража зачинені.

Ще одна наклейка на двері гаража "пивний погреб"

прикольные наклейки на дверь гаража, оригинальные наклейки, прикольные наклейки, оригинальные наклейки в гараж

Якщо Ви пацифіст і ховати боєголовку у своєму гаражі вважаєте не етичним, пропонуємо Вам мирніший варіант: розмістіть у себе в гаражі винний підвал. серед поціновувачів таке рішення викличе симпатії та легкої заздрощів навіть більше:)

Припустимо, Ви поки що не готові так модернізувати гараж або валізу, Ви навіть не до кінця впевнені, чи сподобається Вам загальна увага в таких обсягах, так що інвестувати в наклейку на всі гаражні двері поки утримуєтеся.

Прикольні наклейки на авто.

Не хвилюйтеся, ми можемо запропонувати Вам можливість розпочати з малого та за дуже скромну суму. Купуйте наклейку на автомобіль з розділу прикольні наклейки із зображенням трохи дикої собаки

прикольная наклейка на автомобиль, прикольная наклейка пес, прикольная наклейка на стекло автомобиля. прикольная наклейка на авто

  за 160 гривень (колір собаки може бути будь-яким за Вашим бажанням) або наклейки кіт "Саймон"

наклейка кот, прикольные наклейки на авто, прикольная наклейка с котом, кот саймон наклейка

наклейки на авто, прикольные наклейки на авто, наклейка кот, наклейка кот на машину

Наклейки коти також можуть бути будь-якого кольору та їх ціна становить 160 грн. за штуку. Можете почати з таких невеликих експериментів і якщо побачите, що Вам подобається спостерігати посмішки оточуючих, піднімати людям настрій, тоді вже можете витрачатися на більші форми у вигляді наклейок обманок:)