facebook
28.10.2015

Педагогічні постери. Вчимося граючи!

Чудова новинка на ринку України! Педагогічні постери які допоможуть вам прищепити дітям корисні звички легко та з посмішкою!

Як ненав'язливо у формі гри привчити дитину чистити зуби та мити руки?

Всі батьки стикаються з питанням, як привчити дітей до цих гігієнічних процедур. Щоб діти самі пам'ятали і про чищення зубів та про миття рук. І по можливості навчити «на позитиві»: без підвищення голосу та роздратування від того, що ти вічно нагадуєш, а дитина вічно забуває.

ТМ DesignStickers пропонує вирішити це завдання ефектно та стильно за допомогою педагогічних постерів на стіну.

Педагогічні постери. Новинка в Україні!

Педагогічний постер у жартівливій формі містить заклик до дитини помити руки. Звичайно, така картинка викликає усмішку. У ній немає нічого від нотацій та занудних лекцій.

постеры на стену фото, постер фото, большой постер фото, плакат фото, педагогический постер фото, детский постер фото, постер помыть руки фото"Помий руки"

Докладніше

Всім відомо, що саме ігрова, весела форма спілкування легше приживається не тільки в дитячих, а й у наших дорослих умах.

Крім того, педагогічний навчальний постер – це стильний декор для вашої ванної чи дитячої кімнати. Тобто, окрім виховної функції такий постер – це спосіб декорувати  квартиру.

Також педагогічний постер – це нагадування. Коли ви очікуєте, що дитині настав час пам'ятати про те, що треба чистити зуби самостійно, для нього це не так очевидно, адже до цього йому завжди нагадували про це ви, а пам'ятати про цю процедуру  самостійно він просто не навчився. Йому треба розвинути цю навичку і на це треба час. Купуйте постер на стіну, і він стане проміжною ланкою між вашим словесним нагадуванням і повністю самостійними діями вашого сина чи доньки.

Детальніше про постери

Матеріал, з якого виготовлений постер, може бути різним:

  • високоякісний німецький фотопапір;
  • щільний нетканий матеріал (ПВХ тканина).

Наполегливо рекомендуємо ПВХ тканину. Якщо ви плануєте розміщувати постер так, що на нього легко може потрапити вода, зубна паста або мило (до використання чого і закликають наші педагогічні постери), то краще купувати постери на нетканому матеріалі. 

Постери із нетканого матеріалу:

  • не боятися води (можна мити і навіть купати, якщо постер забруднився); 
  • неможливо порвати; 
  • нескінченний термін служби (можете зберегти для правнуків).

Якщо ви плануєте розміщувати педагогічний постер у дитячій кімнаті або у вас велика ванна, купуйте постер з фотопаперу.

Випадкові бризки води їм також не страшні, після висихання крапель постер з фотопаперу буде як новенький. Але при цьому так як матеріал тонший, постери з цього матеріалу витонченіші.

Різницею матеріалу також обґрунтовано різницю в ціні постерів. Постери з нетканого матеріалу дорожчі, але незначно.

Розмір:

Усі постери представлені в єдиному розмірі: 50х70см.

Окантовка постерів та спосіб розміщення на стіні:

Незалежно від матеріалу виготовлення, всі постери по верху та низу містять якісні білі пластикові обмежувачі – оконтовки.

пластиковые рейки фото, окантовка для постеров фото

На верхній планці постер також містить біле пластикове «вушко» для підвішування постера на стіну.

крепление для постера фото, ушко для подвешивания постера фото, крепление для подвешивания постера фото

Як бачите, педагогічний постер це допомога і батькам навчити дитину хорошим звичкам, зберігаючи нервову систему один одного. Використовуйте можливість полегшити батьківські завдання – купуйте педагогічні постери!

    постеры на стену фото, постер фото, большой постер фото, плакат фото, педагогический постер фото, детский постер фото, постер помыть руки фото        

        "Помий руки"                

         Докладніше          

фото постер на іменну стіну для дівчинки
27.10.2015
У цій статті ви дізнаєтеся з чого виготовлені постери і який із матеріалів підійде вам краще. Спосіб кріплення постерів та інші технічні подробиці.
Докладніше