facebook
13.11.2012

Вибираємо наклейки у подарунок на Новий рік 2013!

Не так багато часу залишилося до такого чудового та улюбленого свята як Новий Рік. Всі ми до нього вже готуємося або готуватимемося в останній момент (це вже хто як звик). Але питання перед кожним із нас стоять однакові. Що подарувати на Новий Рідний та близький? Як прикрасити свою оселю до новорічного свята?

Не так багато часу залишилося до такого чудового та улюбленого свята як Новий Рік. Всі ми до нього вже готуємося або готуватимемося в останній момент (це вже хто як звик). Але питання перед кожним із нас стоять однакові. Що подарувати на Новий рік рідним та близьким? Як прикрасити свій будинок до новорічного свята?

оригінальний подарунок на новий рік, подарунок на новий рік, оригінальний подарунок, інтер'єрна наклейка, прикрасити на новий рік

Особливо гостро постає питання подарунків. З одного боку хочеться подарувати щось небанальне, красиве і водночас необхідно, щоб подарунок не пробив непоправний пролом у бюджеті, бо Новий Рік свято, коли подарунок треба дарувати не тільки чоловікові, дружині та дітям. Обдарованими повинні бути і батьки і свекруха або теща (бажано зі свекром або тестем у комплекті, а не кожному по окремому подарунку – так зручніше, з погляду економії). Не можна образити також братів, сестер, племінників, двоюрідних родичів та їхніх чоловіків та дружин.

прикрашаємо квартиру на новий рік, оригінальні подарунки на новий рік, прикраса до нового року, наклейки новорічні, наклейки на стіни

У деяких прийнято вітати з Новим Роком особистими подарунками також товаришів по службі і, що найстрашніше, начальника (добре хоч подарунок шефу прийнято купувати в складчину). Загалом, перелік тих, кому потрібно подарувати подарунок на Новий рік, дуже великий. І вибір сувенірів перетворюється не тільки на спробу підігнати обмежену кількість коштів до необхідності купити необмежену кількість презентів, але й у пошук… Пошук таких подарунків, які не соромно дарувати, які потішать тих, хто їх отримує.

новий рік подарунки, оформляємо квартиру на новий рік, наклейки, оригінальний подарунок, недорогі подарунки, що подарувати на новий рік

Власне, ми знайшли такіоригінальні подарунки - наклейки DesignStickers. Для Нового року  дизайнери розробили спеціальну новорічну колекцію, яка стане і прекрасним подарунком та прикрасою Вашого будинку. З деякими варіантами нашої новорічної пропозиції ми вже знайомимо Вас.  у цій статті демонструючи фотографії новорічної колекції наклейок.

Новорічні наклейки DesignStickers – чудовий подарунок шефу

Це стильно, не побито, цікаво, красиво виглядає і досить велике, щоб виглядало гідним подарунком «у складчину» від колективу.

що подарувати на новий рік, оригінальні подарунки, прикольні подарунки, стильні подарунки, незвичайні подарунки, наклейки

Наклейки - чудовий  і водночас економічний подарунок сімейним парам.

Ця якість властива більшості подарунків «в будинок»: Ви купуєте одну річ, а дарувати її можна відразу двом людям. А один подарунок за 150-200 гривень часто краще, якісніше чи навіть просто більше (!), ніж два подарунки по 70 гривень – 90 гривень. Якщо ж у Вас всього до 100 гривень на двох, то і тут Ви зможете підібрати варіант із нашого новорічного або зі стандартного асортиментуінтер'єрних наклейок. І, повірте, такий подарунок викличе більше святкових. радісних емоцій, ніж  пачка гарного чаю чи пляшка шампанського. Тому подарунок-інтер'єрна наклейка - це буде незвичайно, несподівано, а приємні сюрпризи - це саме те, що кожен з нас чекає від найчарівнішого свята на рік.

У подарунок дитині від 3-х до 6-ти років - багаторазова розмальовка-наклейка

На Новий Рік діткам дитсадкового віку можна подарувати багаторазові розмальовки-наклейки. Така розмальовка, по-перше вразить уяву малюка своїм розміром (ще б пак: квадратний метр для розфарбовування порадує будь-якого, навіть дорослого!), а по-друге прослужить стільки, скільки захочете, і буде не тільки іграшкою, що розвиває, але і повноцінною прикрасою інтер'єру.

подарунок дитині 3 роки, подарунок дитині 4 роки, подарунок дитині 5 років, подарунок дитині 6 років, подарунок дитині на новий рік, що розвиває подарунок дитиніподарунок дитині на новий рік, що подарувати дитині на новий рік 3 роки, що подарувати дитині на новий рік 4 роки,

наклейки машинки, подарунок дитині на новий рік, що подарувати дитині на новий рік, що розвиває подарунок дитині на новий рікподарунок на новий рік дитині, подарунок на новий рік синові, подарунок хлопчику 3 роки, подарунок хлопчику 4 роки, подарунок синові 5 років

Подивитись вибір багаторазових розмальовок-наклейок

Тож придивіться до асортименту DesignStickers, і питання «що подарувати?» для багатьох людей з вашого вітального списку буде вирішено креативно та викличе приємні відчуття від подарунка як у його отримувачів, так і у Вас – його дарувальника!

У наступних статтях ми продовжимо новорічну тематику та вибір подарунків.