facebook
13.06.2013

Прикольні наклейки – спосіб підкреслити Вашу індивідуальність.!

Зазвичай намагаються зробити непомітним і отримати приголомшливий результат. Все це дуже просто, якщо використовувати прикольні наклейки від компанії DesignStickers, які нададуть родзинку будь-якому інтер'єру!

Декоративні наклейки ще не такий традиційний спосіб декору стін, як, наприклад, фотошпалери, якими оформляли стіни ще в Радянському Союзі. Але з кожним днем ​​вінілові наклейки на стіну стають все популярнішими завдяки своїм перевагам: легкому нанесенню на стіни (причому цей спосіб декорування, на відміну від багатьох, легко реалізувати своїми руками і навіть разом з дітьми) і можливості зняти їх з поверхні без пошкодження шпалер або фарби. Широкій гамі кольорів та дизайнів, довговічності та невибагливості при використанні.

Прикольні наклейки: варіанти використання безмежні!

Для початку розглянемо наклейку, яка давно представлена ​​у нашому асортименті: прикольну наклейку «Вуса»

Наш варіант її оригінального вдосконалення, запропонований на сайті – перетворення наклейки в прикольну вішалку (для цього достатньо прикріпити два-три невеликі гачки в тон поверх наклейки).

прикольная наклейка на стену - усы легко может выполнять роль оригинальной вешалки для вещей

Але хто сказав, що це використання єдине?  Наприклад, вуса можна перетворити на прикольну наклейку на ноутбук (така наклейка з адаптованим розміром та доопрацюванням у вигляді окулярів, є в нашому каталозі наклейок на ноутбуки)

прикольная наклейка на ноутбук: с усами легкий способ сделать ноутбук оригинальным и непохожим на другие лептопы

Наклейка вуса, може бути використана як наклейка на авто,і ні в кого не буде сумніву, що за кермом – чоловік (не тільки жінкам можна чіпляти знак своєї гендерної приналежності - туфель!).

прикольная наклейка на автомобиль: усы выделится из транспотного потка и подчеркнуть свою оригинальность

Еще прикольні наклейки на авто.

Прикольні наклейки – оригінальні рішення для стандартних речей.

Є речі у нашій квартирі, які нам потрібні.  Те, що ми купуємо не для того, щоб зробити інтер'єр цікавішим, а ті, без яких ми просто не можемо обійтися. Наприклад, розетки, кришка унітазу тощо.

наклейка на крышку унитаза прикольный способ сделать унитаз веселым и нетрадиционным

Ми не чекаємо від них багато і не розраховуємо, що вони зроблять наш інтер'єр затишним. Проте з цими речами можна реалізувати маленьке диво – за допомогою декору прикольними наклейками, своїми руками перетворити звичайні речі на  дизайнерські знахідки!

виниловая наклейка на розетку: собака, это способ превратить недостаток в достоинство

Як Вам такий варіант з розеткою на якій розміщена вінілова наклейка із зображенням собаки, а штепсель, що стирчить, є носом?:)

Зазвичай намагаються зробити непомітним і отримати приголомшливий результат. Все це дуже просто. якщо використовувати прикольні наклейки від компанії DesignStickers, які нададуть родзинку будь-якому інтер'єру!

Ліхтар та вішалка та велосипед, які не займають місця. Або розширюємо уявлення про звичайні речі.

У багатьох квартирах є стіни,  над якими господині довго стоять у роздумах, що ж на неї повісити. Саме в такому формулюванні.  Не що в неї поставити, а саме, що на неї повісити, бо без декору стіна виглядає «голой», а біля стіни нічого не поставиш, бо перебуває у такому місці, де це «что-то» з'їсть значну частину  вільного простору чи навіть просто перекриє прохід. Особливо часто така ситуація складається у коридорах.

прикольная наклейка в коридор фонарь украсит стены превратив их в оригинальный декораторский прием

Найчастіше вони досить вузькі, щоб дозволити собі використовувати обидві стіни для шаф, пуфів для зручного взування і т.д.  Пропонуємо розмістити на «пустій» На стіні оригінальні прикольні наклейки якнайкраще вписуються в коридор. Наприклад, наклейку «фонар» (Висоту і колір фахівці нашої компанії підберуть відповідно до ваших побажань). Така прикольна наклейка буде доречною не тільки в інтер'єрі в стилі лофт, але й у класичних інтер'єрних рішеннях..  

прикольная наклейка: вешалка станет прекрасным декором стены в коридоре компенсировав недостаток места для полноценной вешалки

Місце ліхтаря може бути зайняте також наклейкою «вішалка», з якою ми наполегливо рекомендуємо зробити той самий фокус, що і з наклейкою «усы»: прибити кілька гачків для одягу в тон наклейці. Таке оригінальне рішення не залишить байдужим жодного відвідувача Вашої оселі!

прикольна наклейка на стіну велосипед нестандартний подарунок для оригінальних людей

Ну і радикальне рішення – велосипед! Ця наклейка вимагає більше місця, але не залишить байдужим жодного велосипедиста любителя, котрий щоразу задається питанням, де можна зберігати  великий у квартирі?!

Як бачите, використання прикольних наклейок в інтер'єрі майже безмежне! Але не забувайте, що крім наклейок, які викликають усмішку і підвищують настрій, у компанії DesignStickers є величезна кількість та інших, неймовірно красивих наклейок для стін, які гідно прикрасять і Вашу вітальню, і спальню, і кімнату дитини, і навіть кухню та ванну! Рекомендуємо також ознайомитися з красивими інтер'єрними наклейками з категорії "квіти та дерева"!