facebook
28.01.2016

Створюємо святкову атмосферу будинку до Дня Усіх Закоханих!

Оформляємо будинок до Дня Святого Валентина креативно швидко та стильно! Варіанти декору від ТМ DesignStickers.

 З кожним роком День Святого Валентина стає все популярнішим і популярнішим в Україні. Валентинки та милі подарунки дарують один одному вже не лише закохані студенти, а й цілком солідні та серйозні одружені люди. І чим міцніше входить свято в наше життя, тим більшими деталями воно зростає. Вітрини магазинів оформляють тематичним декором із сердечками та янголятами і багато хто став вносити елементи святкового декору та у свої квартири.

Готуємось до Дня всіх закоханих!

 

Компанії ТМ DesignStickers також є що запропонувати для оформлення будинку до Дня Святого Валентина.

Ви вважаєте, що обов'язковий і головний символ свята - серце?

Ви можете оформити будинок за допомогою наклейки "Сердечне серце"

Наклейка сердечное сердце фото, Шикарная наклейка ко Дню Святого Валентина от ТМ DesignStickers

Переваги наклейки "Сердечне серце":

  • Наклейка представлена ​​у 2-х розмірах. Ціна меншого розміру (20х17см) лише 230 грн.
  • Наклейка складається з безлічі окремих сердець. За допомогою монтажної плівки ви клеїте всі серця разом у формі загального серця (див. наклеювання однокольорової наклейки). Але якщо захочете, ви можете зняти з наклейки монтажну плівку і ви отримаєте безліч окремих сердець наклейок, які можете клеїти окремо по всій квартирі на будь-якій відстані один від одного.  Тобто. замість одного серця, що складається з безлічі сердець (як на фото вище), ви отримаєте багато окремих сердець для свого індивідуального декору.

Якщо ви людина практична і хочете поєднати дві в одному: оформити будинок до Дня Закоханих сердечками, і щоб це були такі серця, які не настільки святкові, щоб їх треба було знімати через тиждень, бо свято вже закінчилося, пропонуємо вам наклейку:

наклейка сердечки фото, Наклейка для декора сердечки от ТМ DesignStickers

Переваги наклейки "Сердечки":

  • Наклейка з одного боку дуже тематична, ідеально підходить до Дня Святого Валентина, з іншого боку вона вдало впишеться майже в будь-який інтер'єр і тому може висіти та прикрашати будинок роками.
  • Колір наклейки "Сердечки" можна вибрати будь-який із 50-ти варіантів кольорів, що дозволяє підібрати колірне рішення, яке вдало впишеться саме у ваш інтер'єр.

    Чарівна новинка цього сезону, наклейка "Амур"!

  • фото амур наклейка к Дню Влюбленных, очаровательный амур к 14 февраля от ТМ DesignStickers

фото амур наклейка до Дня Закоханих, чарівний амур до 14 лютого від ТМ DesignStickers

Що можна сказати про наливання "Амур"? Вона просто чарівна! Це, безумовно, святковий декор і нічого більше, але який він чарівний! І просто не може залишити байдужим нікого, хто його бачить:).

З днем ​​Святого Валентина багато хто вітає не лише свою другу половинку, а й інших найближчих людей. Якщо ви хочете оформити до Дня Святого Валентина кімнату дитини, пропонуємо вам чудовий варіант

наклейка "Яскраві сердечки"

фото наклейка яркие сердечки, разноцветные яркие сердечки для оформления стен

Переваги наклейки "Яскраві сердечки":

  • В наборе 22 сердечка різного розміру
  • Кольори набору скомпоновані так, що серця впишуться в більшість колірних рішень кімнати
  • Хоча ми написали, що це оформлення для кімнати дитини, дуже багато хто бере цю наклейку для оформлення "дорослих" спалень та загальних приміщень до 14 лютого, оскільки наклейка дуже яскрава і тому створює святковий настрій!