facebook
29.01.2014

Готуємось до Дня Усіх Закоханих із душею!

Незабаром День святого Валентина. І хоча це свято для нашої країни прийшли, багато хто вже вважає його своїм і відзначає разом із коханою людиною.

 

декор будинку на день святого Валентина

Готуємось до Дня Усіх Закоханих із душею!

Незабаром День святого Валентина. І хоча це свято для нашої країни прийшли, багато хто вже вважає його своїм і відзначає разом із коханою людиною.

14 лютого найдемократичніше свято. Це день, в який Ви намагаєтеся висловити почуття, а не здивувати своєю щедрістю та фінансовою спроможністю.  Подарунок зроблений своїми руками буде доречнішим, ніж найякісніший светр вкладений у пакет із сердечками (щоб позначити, що це саме 14 лютого, а не Новий рік або 23 лютого/8 березня ). 


****

У День Святого Валентина Ви даруєте не стільки подарунок, скільки показуєте, що готові витрачати свій час та сили на те, щоб доставити радість коханій людині.

Ви готові згаяти час, щоб прикрасити будинок і сили, щоб зробити щось незвичайне, але дуже романтичне тільки для Вас двох. Сьогодні, ми запропонуємо Вам пару ідей, щоб День усіх закоханих справді був не схожий на інші свята та запам'ятався Вам і Вашій половинці.

Прикрашаємо дім

 Щось краще зробити заздалегідь, щось зробити поки що Ваша «половинка» спить. А може навпаки, прикрасити будинок разом подарувавши собі пару прекрасних вечорів за спільним заняттям.

Відразу попереджаємо, що всі наші ідеї є простими для втілення. Якщо Ви рукоділка або рукоділник у п'ятому поколінні, Вам наші поради ні до чого, Ви самі з обрізків тканини, шматочка дроту та ниток створіть шедевр. А якщо руки золоті не настільки або просто з вільним часом не дуже, наші поради стануть у нагоді.

Що треба купити для декору будинку до Дня всіх закоханих?

Для початку купіть шматок червоної тканини, яка відіграватиме роль скатертини.

У тому ж магазині купіть тонку червону стрічку – 2,5 метри. Можна купити ще 4 різних кольорів. широких стрічок (не чорних природно) по 50 див.

Там же купіть клей-пістолет. Дуже потрібна річ у господарстві, особливо якщо у Вас діти вже пішли до садка, але ще не дорослі до середньої школи. Вироби на всі шкільні ярмарки з клейовим пістолетом робити значно легше.

У магазині канцтоварів купіть щільний дизайнерський картон 5 аркушів (чотири аркуші світлих та 1 аркуш червоного картону). Вдома будемо робити таке:

Як зробити гірлянду Love

 

розтяжка святкова Love своїми руками на день святого Валентина

 

 

 
На фотографії, звичайно, красиво написано тушшю, але ми з Вами приклеїмо кольорові стрічки у вигляді букв або напишемо фарбою. На 1,5 метра з 2,5 метра купленої червоної стрічки просунемо з попередньо зроблені канцелярським ножем або лезом отвори.
 

Свічки декоративні на швидку руку 

Тепер прикрасимо свічки. Купуйте білі товсті свічки, як на картинці.
 декоративні свічки на день святого Валентина своїми руками легко і швидко 
 
Якщо у Вас є тонкий мідний дріт і кілька   намистин, можете зробити саме так, як показано, на картинці нижче (серця виріжте з листа дизайнерського картону (пам'ятаєте, ми радили його купити)). Якщо ж дроту немає, обмотайте свічки пару разів червоною стрічкою (у нас з Вами 1 метр ще має залишитися).

свічка на день всіх закоханих декоративна своїми руками

 

Декор кухні до Дня всіх закоханих

Тут, розстеляємо червону тканину-скатертину і створюємо за допомогою тарілки та столових приладів ось таку композицію. На тарілку виріжте з того ж аркуша червоного картону серце.

декор святкового столу на день святого Валентина

Більш їстівне в тарілку можна приготувати таке:

яєчня у формі серця

 

Для того, щоб створити яєчню такої форми, продаються спеціальні формочки. А можна просто взяти шматок хліба (краще окраєць (якщо хочете вийняти результат потім з хліба, а не залишити всередині, що теж красиво)) і виріжте всередині хліба наскрізну форму у вигляді серця.

 

 

пакет подарунковий на день усіх закоханих

ткань красная для скатерти на день святого валентина    

Червона тканина

тканина червона для скатертини на день святого Валентина

Атласна стрічка

ленты атласные для декора к 14 февраля

Клейовой пістолет

клей пістолетклей пистолет

наклейка сердце ТМ DesignStickers
 

Вінілова наклейка на стіну або дзеркало

На дзеркало у ванній або коридорі наклейте наклейку ТМ DesignStickers з розділу для свят.  Наприклад, таку:
 
наклейка серце ТМ DesignStickers
 
або таку:
 
наклейка вінілова на стіну закоханий собака, наклейка на стіну закоханий собака
 
або таку:
наклейка на стіну серця

Ознайомитись з усіма наклейками, які ми пропонуємо до Дня святого Валентина, можна тут

На всю підготовку до свята у Вас піде півгодини напередодні та півгодини в день свята (якщо хочете зробити сюрприз), а радості свого кохання Ви доставите безмірно!