facebook
08.04.2014

Аплікація на стіну – друга назва інтер'єрних наклейок.

У процесі роботи нам довелося зіткнутися з тим, що багато клієнтів називають наклейки на стіну – аплікаціями. Це вірно і не вірно, одночасно.

У процесі роботи нам довелося зіткнутися з тим, що багато клієнтів називають наклейки на стіну – аппликациями.

Це і вірно і не вірно, водночас.

Значення слова аплікація – ширше. Тобто. аплікація на стіну у вигляді вінілової наклейки  – це окремий випадок усіх можливих аплікацій.

Аплікація на стіну може бути не тільки з вінілової плівки, але і з паперу, тканини. Наприклад, на фотографії нижче, Ви можете бачити аплікацію «метелики», ця аплікація на стіні зроблена з паперу. Таку аплікацію на стіну цілком можна зробити своїми руками із дизайнерського картону. 

аплікація на стіну метелика фото, аплікація з паперу метелика фото

Аплікація на стіну з паперу "Метелики".

Вам подобається ідея декору приміщення метеликами, але ви не готові займатися рукоділлям та витрачати свій час на вирізування з картону? Пропонуємо скористатися вже готовими 3D метеликами, вони виготовлені з найтоншого пластику і, до того ж, виглядають набагато краще за картонні або паперові метелики. 

бабочки на стену 3д фото

3D метелики зелені.

бабочки на стену синие фото

3D метелики сині.

Фотографії нижче демонструють неймовірно талановиті аплікації на стіну з тканини та з шпалер (що залишилися від різних ремонтів).

аппликация на стену из обоев фото, аппликации на стены из бумаги обоев фото

Аплікація на стіну зі шпалер "Лев".

аппликация из ткани фото, аппликация на стену из ткани фото, аппликация из ткани дерево фото

Аплікації-картини на стіну із тканини "Дерева".


Такими декоративними аплікаціями можна оформити дитячу кімнату, коридор, спальню.

Однак, будемо реалістами, чи багато хто з нас може створити власними руками таку красу?

Здатність створити шедевр і задоволення від часу проведеного за творчістю перекривають нестачу більшості рукотворних аплікацій: неможливість зняти їх зі стіни без пошкодження поверхні.

Якщо ж особливого художнього дару ні самі у себе, ні вчитель праці в школі за вами не помічав, то для гарного результату, який не соромно показати все ж таки, варто зупинитися на вінілових наклейках на стіни.  У нас можна купити вінілову наклейку (аплікацію) у вигляді дерева. Наприклад, такого:

виниловая аппликация на стену (наклейка) дерево в полоску фото

На фото наклейка "Дерево в полоску".

Можна підібрати безліч варіантів наклейок-аплікацій  у вигляді квітів:

виниловая аппликация на стену (наклейка) одуванчик фото

На фото наклейка "Яскрава кульбабка".

виниловая аппликация на стену  (наклейка) цветы сакуры фото

На фото наклейка "Феї та квіти".

І всі ці варіанти будуть виглядати стильно, красиво і не вимагатимуть від Вас ні багато часу та зусиль при нанесенні на стіну, ні художніх талантів!

декор стін своїми руками фото
13.02.2023
Продолжаем разговор о тематической стене, как о способе декора.Если декорирование зеркалами предложенный здесь: Декор стен своими руками – многообразие решений(часть1) Вам із різних причин не підходить, а ідея тематичної стіни зацікавила, є й інші варіанти
Докладніше
декор будинку своїми руками фото
03.03.2017
Декор будинку своїми руками створить атмосферу затишку та комфорту, і зробить ваш інтер'єр унікальним. Тепер не потрібно витрачатися на елементи декору, можна оформити квартиру чи будинок своїми руками.
Докладніше