facebook
13.02.2023

Декор стін власноруч. Частина 2

Продолжаем разговор о тематической стене, как о способе декора.Если декорирование зеркалами предложенный здесь: Декор стен своими руками – многообразие решений(часть1) Вам із різних причин не підходить, а ідея тематичної стіни зацікавила, є й інші варіанти

Продовжуємо розмову про тематичну стіну як про спосіб декору.

Якщо декорування дзеркалами запропонований тут:  Декор стін своїми руками – різноманіття рішень (Частина 1) Вам з різних причин не підходить, а ідея тематичної стіни зацікавила, є й інші варіанти.

Декорування стін постерами, принтами, колажами з глянцевих журналів

Цей варіант може бути дуже цікавим у реалізації, незважаючи на значно менші фінансові витрати, ніж при декорі стіни дзеркалами.  Необов'язково купувати  спеціальні постери. Ви можете створити такі образи та самостійно за допомогою старих красивих календарів, вирізок з глянцевих журналів та створення колажу на їх основі.

декор стен, декор стен своими руками, декорирование стены, оформление стены,

Оскільки картини, що вийшли, припускають певне буйство фарб (але, бажано в гамі загального інтер'єрного рішення), бажано, як і на фотографії, зробити всі образи одного розміру і в однакових рамках. Як бачите, рамки використані найпростіші, щоб не заважали сприйняттю загальної композиції. Такі багети може зробити майже кожен чоловік самостійно. Таким чином, якщо порахувати потенційні витрати на реалізацію цієї ідеї, то вийде бюджетний спосіб декору стін своїми руками.Достатньо приділити цьому кілька вечорів і знайти чоловіка з руками, які здатні сколотити рамочки.

Тканинні панно на стіни  – сучасна картина для інтер'єру.

Незвичайна заміна картин –тканеві панно. Цю ідею для декору будинку також легко реалізувати самостійно.  Найскладніше у всьому процесі  – знайти гідні тканини, що підходять до покриття стін та загальному інтер'єру приміщення.  Якщо такі знайдені, все інше не складніше, ніж у попередньому варіанті. Потрібно створити каркас  (наприклад, з дерев'яних рейок) та його обтягнути відповідною тканиною.  Якщо Ви вибираєте тканинну картину із сюжетом або персонажем, то така картина може бути цілком самодостатньою.

 Однак, якщо хочете зрадити інтер'єру по-справжньому сучасне звучання і зробити нове. панно без сюжету, як на фотографії нижче, то краще не декорувати стіну одиничним екземпляром, а зробити кілька панно з тканини різного забарвлення (але з однакової структури) і різного ж розміру. Також не рекомендуємо одразу купувати необхідні за розміром відрізи тканини. Дешеві тканини, натягнуті на раму, не можуть стати прикрасою інтер'єру.

декор стін своїми руками, декор стін, оформлення стін, декорування стін

Щоб не помилитися з вибором і не витратити гроші даремно, перед покупкою попросіть в магазині зразки, прикладіть їх вдома до стіни, і подивіться, як вони узгоджуються зі стіною і в цілому із загальним інтер'єром будинку. І тільки якщо результат Вас повністю влаштовує, купуйте необхідну кількість тканини для панно.

Декор стіни в дитячій кімнаті.

Займаючись декоруванням квартири, не варто забувати про оформлення дитячої кімнати. Звичайно, можна обклеїти стіни у кімнаті дитини дитячими шпалерами. Але дитина росте і смаки у неї змінюються, тому ремонт доведеться робити вже за пару років. Щоб не обтяжувати себе і дитину частим переклеюванням шпалер, можна скористатися таким недорогим варіантом, як прикраса стін своїми руками. Наприклад, можна розписати стіни чи написати картини на стіну своїми руками. Якщо ж талантом ви не обдаровані, то вам на допомогу прийдуть вінілові наклейки та картини. На фото нижче ви бачите, як наші покупці оформили таким способом дитячу кімнату.

картины фото

Набір картин "Світлофор".

За допомогою картин ви легко оформите дитячу кімнату. До речі, для декору можна використовувати постери на стіну. 

Також чудовий та швидкий спосіб декору стін – інтер'єрні наклейки  від TM DesignStickers. Серед величезної кількості кольорів та дизайнів Ви гарантовано знайдете те, що підійде саме Вашому інтер'єру!

аплікація на стіну в дитячу ростомір місто
08.04.2014
У процесі роботи нам довелося зіткнутися з тим, що багато клієнтів називають наклейки на стіну – аплікаціями. Це вірно і не вірно, одночасно.
Докладніше
декор будинку своїми руками фото
03.03.2017
Декор будинку своїми руками створить атмосферу затишку та комфорту, і зробить ваш інтер'єр унікальним. Тепер не потрібно витрачатися на елементи декору, можна оформити квартиру чи будинок своїми руками.
Докладніше
декор кухні своїми руками фото
20.03.2017
Кухня – місце, де простір використовується по максимум. Але це не означає, що неможливо прикрасити свою кухню. Про способи декору ми розповімо у цій статті.
Докладніше