facebook
20.03.2017

Декор кухни.

Кухня – місце, де простір використовується по максимум. Але це не означає, що неможливо прикрасити свою кухню. Про способи декору ми розповімо у цій статті.

Декор для кухні. 

Сучасний дизайн Кухня передбачає максимальну практичність обстановки, а також детально продумане розташування всієї побутової техніки. Використовується зазвичай кожен сантиметр, і для різноманітних елементів декору або декоративних сервізів місця вже не залишається. Але чи це означає, що неможливо ніяк прикрасити свою кухню?

Декор кухні своїми руками.

Кухонні фартухи, декоративні тарілки, наклейки на кухню, декупаж – чудовий варіант для сучасних невеликих кухонь у квартирах, щоб підкреслити унікальність дизайнерського оформлення, і при цьому не використати для цього додаткових квадратних метрів..

Наклейки чудово виглядають на різних поверхнях: на побутовій техніці (включаючи холодильник), на шафках та інших меблях, на стінах, стелі або навіть підлозі.

наклейка орхидея на холодильник фото

Фото наклейки на холодильник "Орхідея".

Докладніше


Декор кухні можна створювати за допомогою різноманітних предметів посуду. Для цього часто використовуються декоративні варіанти розписних тарілок, але таку тарілку можна зробити самостійно. Прикрасити звичайну тарілку можна за допомогою техніки декупажу або розпису акриловою фарбою.

декор кухни фото

Декор стен на кухне.

Декор кухні може полягати в прикрасі тільки стін і кухонних меблів. Оформити кухню можна за допомогою різноманітних кухонних фартухів. Це не лише практично, а й красиво. Малюнок на кухонному фартуху може. бути як суцільним, так і складатися з окремих кахлів з деколем. 

декор кухні фото

декор кухні своїми руками фото

Такий спосіб не з дешевих. Але є вихід – вінілові наклейки. Можна використовувати наклейки, які імітують кахель із деколем або наклейки з кухонною тематикою. Подивіться на фото нижче. Тут показано, як такі наклейки виглядають в інтер'єрі наших покупців. 

Фото наклейки "кераміка блактина".

Докладніше


наклейка чайник фото 

Фото наклейки "Квітучий чайник".

Докладніше


Декор холодильника.

Декупаж, як декор холодильника, є варіантом для терплячих людей. Насамперед потрібно знежирити поверхню. Після того, місце, куди плануєте наносити зображення необхідно покрити акриловою фарбою. Потім дати висохнути. За допомогою клею наносимо зображення на підготовлену поверхню. Щоб закріпити зображення – наносимо зверху лак.

декупаж холодильника фото

Для тих, хто не хоче вовтузитися з клеєм і витрачати багато часу на декор своїми руками, добре підійдуть наклейки на холодильник. Так декор кухні своїми руками зробити дуже легко та просто.

наклейка на холодильник фото

Фото наклейки "Ретро".

Докладніше

наклейка на холодильник фото

Фото наклейки "Ніжність".

Докладніше


Простий декор своїми руками.

Декор кухні своїми руками за допомогою наклейок можна зробити, не маючи особливого досвіду. Сьогодні декор кухонь своїми руками може полягати у використанні якісних та красивих наклейок на меблі або побутову техніку, а в каталогах інтернет-магазинів представлена ​​велика кількість різних наклейок.

21.09.2023
Урізноманітнюйте свою кухню за допомогою яскравого дизайну
Докладніше
фото наклейка на кахель htufnf
19.10.2016
Прозорі наклейки на кахель допоможуть Вам швидко, легко та недорого змінити зовнішній вигляд кахлю.
Докладніше
фото наклейка хованки на меблів
21.10.2022
Вінілові наклейки можна клеїти на стіни, меблі, вікна та техніку без шкоди для поверхні. З їх допомогою ви зможете перетворити зовнішній вигляд кімнати швидко, без витрат часу та грошей.
Докладніше