`` Як вибрати колір холодильника для кухні та красиво його прикрасити?
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Як вибрати колір холодильника.

Як вибрати колір холодильника для кухні та красиво його прикрасити?

 

На сьогоднішній день існує великий вибір кухонних фасадів, і виникає одне головне питання, який колір вибрати для холодильника? Адже більшість холодильників виготовляються виключно у білих кольорах. Також, звичайно, є й інші кольори (чорні, червоні тощо), але ціни на такі холодильники зашкалюють. Ніхто не заперечує, що холодильник можна пофарбувати в будь-який колір, що вам сподобався, за допомогою балончика. Але варто звернути увагу на деякі моменти:

  1. Дуже важко уникнути потік при самостійному фарбуванні холодильника, навіть якщо використовувати балончик;
  2. Якщо колір не підходить, змінити його можна лише при повторному фарбуванні;
  3. Однобарвне фарбування виглядає красиво та привабливо лише на ретро-холодильниках 60-х років. На сучасних холодильниках таке фарбування покращує його зовнішній вигляд не дуже.

Звичайно, холодильник можна приховати на фасаді кухні, якщо ви не хочете, щоб він не привертав до себе зайву увагу. Але цей варіант обійдеться вам у кругленьку суму, та й підходить лише для кухонних меблів на замовлення.

Змінюємо колір холодильника за допомогою вінілових наклейок!

Вінілові наклейки на холодильник – відмінний, практичний та зручний варіант для зміни зовнішнього вигляду вашого холодильника. Завдяки наклейкам, можна досягти яскравого та стильного дизайну холодильника. За допомогою спеціальних наклейок будь-який холодильник можна ідеально вписати в загальний стиль та інтер'єр кухні.

вінілова наклейка на холодильник червоні маки

Найвірніше рішення для цих цілей - вінілові наклейки TM DesignStickers. Дані наклейки відмінно підходять для кухонних меблів, адже вони здатні витримати перепади температури та вологості. Також при необхідності їх заміни вони легко піддаються зняттю, не пошкоджуючи при цьому поверхню холодильника. Термін їхньої служби досить тривалий. Ви швидше придбаєте новий холодильник, ніж наклейки зіпсуються або втратить зовнішній вигляд і колір. Також такий варіант може перетворити ваш холодильник на дуже цікавий та неординарний арт-об'єкт. Ви завжди зможете підібрати наклейки, які допоможуть замаскувати холодильник, місце якого в коридорі.

Кухня у сірих тонах.

Інтер'єр кухні у сірих кольорах – набирає популярності спосіб колірного оформлення кухонь. У такому кольорі кухня надає людям спокій, умиротворення, відчуття рівноваги. Такий колір як сірий дуже багатогранний і вдало підходить для будь-якого інтер'єру кухні - чи це елегантна кухня, чи сучасна в стилі «лофт».

сіра кухня фото

сіра кухня фото

Холодильник на такій кухні можна зробити в тон із фасадами кухонних меблів, використовуючи наклейки «Макро» або «Нічне місто». Для тих, хто віддає перевагу холодильнику в чорному кольорі, відмінно підійде наклейка «Космос». Використовуючи наклейки, можна легко зробити чорний холодильник навіть з білого!

наклейка на холодильник космос фото

Наклейка на холодильник "Макро"

докладніше про наклейку на шафу колібрі

Наклейка на холодильник "Нічне місто"

докладніше про наклейку на шафу колібрі

Наклейка на холодильник "Космос"

докладніше про наклейку на шафу колібрі

Ще в сіру кухню можна додати трохи фарб, так би мовити, освіжити. Наприклад, можна зробити синій холодильник, використовуючи наклейку«Іриси»

Коричнева кухня. Від бежевого до насиченого коричневого кольору кухні. 

біла кухня фото

кухня біла фото

Дуже ніжно виглядає кухня, зроблена в бежевих кольорах. У таку кухню можна додати холодильник контрастного кольору, наприклад, оформлений наклейкою «Капучіно», а якщо ж ви прихильник більш спокійної гами, то в кухню можна поставити холодильник, оформлений бежевим кольором, наприклад, використовуючи наклейку «Ретро». Якщо ж ви хочете зробити кухню природнішою, можете використовувати наклейку «Осінь». Дана наклейка відмінно впишеться в інтер'єр і трохи пом'якшить » коричневий колір кухонного фасаду.

Наклейка на холодильник "Ретро"

докладніше про наклейку на шафу колібрі

Наклейка на холодильник "Капучино"

докладніше про наклейку на шафу колібрі

Наклейка на холодильник "Нежность"

докладніше про наклейку на шафу колібрі

 

Червона кухня: відвертість та яскравість завжди в моді.

 

красная кухня фото

червона кухня фото

Червона кухня привертає увагу і підкреслює необхідність у ній. Червоний холодильник легко зробити, використовуючи такі вінілові наклейки як «Лондон» або «Червоні маки». Відмінним рішенням для кухні у червоних тонах стане вінілова наклейка «Нью-Йорк».

наклейка на холодильник красные маки фото

Наклейка на холодильник "Полуниця"

докладніше про наклейку на шафу колібрі

Наклейка на холодильник "Червоні маки"

докладніше про наклейку на шафу колібрі

Наклейка на холодильник "Квіти вишні"

докладніше про наклейку на шафу колібрі

 

Варто відзначити, що застосування вінілових наклейок на холодильник дозволяє дуже точно і чітко доповнити інтер'єр будь-якої кухні будь-якого кольору. Тому не поспішайте купувати новий холодильник, якщо ваш не вписується в інтер'єр. Завдяки наклейкам на холодильник ТМ DesignStickers ви зможете заощадити і перетворити свій холодильник на універсальний арт-об'єкт.