facebook
21.09.2023

Як вибрати колір холодильника для кухні та красиво його прикрасити?

Урізноманітнюйте свою кухню за допомогою яскравого дизайну

На сьогоднішній день існує великий вибір кухонних фасадів, і виникає одне головне питання, який колір вибрати для холодильника? Адже більшість холодильників виготовляються виключно у білих кольорах. Також, звичайно, є й інші кольори (чорні, червоні тощо), але ціни на такі холодильники зашкалюють. Ніхто не заперечує, що холодильник можна пофарбувати в будь-який колір, що вам сподобався, за допомогою балончика. Але варто звернути увагу на деякі моменти:

  1. Дуже важко уникнути потік при самостійному фарбуванні холодильника, навіть якщо використовувати балончик;
  2. Якщо колір не підходить, змінити його можна лише при повторному фарбуванні;
  3. Однобарвне фарбування виглядає красиво та привабливо лише на ретро-холодильниках 60-х років. На сучасних холодильниках таке фарбування покращує його зовнішній вигляд не дуже.

Звичайно, холодильник можна приховати на фасаді кухні, якщо ви не хочете, щоб він не привертав до себе зайву увагу. Але цей варіант обійдеться вам у кругленьку суму, та й підходить лише для кухонних меблів на замовлення.

Змінюємо колір холодильника за допомогою вінілових наклейок!

Вінілові наклейки на холодильник – відмінний, практичний та зручний варіант для зміни зовнішнього вигляду вашого холодильника. Завдяки наклейкам, можна досягти яскравого та стильного дизайну холодильника. За допомогою спеціальних наклейок будь-який холодильник можна ідеально вписати в загальний стиль та інтер'єр кухні.

виниловая наклейка на холодильник красные маки

Найвірніше рішення для цих цілей - вінілові наклейки TM DesignStickers. Дані наклейки відмінно підходять для кухонних меблів, адже вони здатні витримати перепади температури та вологості. Також при необхідності їх заміни вони легко піддаються зняттю, не пошкоджуючи при цьому поверхню холодильника. Термін їхньої служби досить тривалий. Ви швидше придбаєте новий холодильник, ніж наклейки зіпсуються або втратить зовнішній вигляд і колір. Також такий варіант може перетворити ваш холодильник на дуже цікавий та неординарний арт-об'єкт. Ви завжди зможете підібрати наклейки, які допоможуть замаскувати холодильник, місце якого в коридорі.

Кухня у сірих тонах.

Інтер'єр кухні у сірих кольорах – набирає популярності спосіб колірного оформлення кухонь. У такому кольорі кухня надає людям спокій, умиротворення, відчуття рівноваги. Такий колір як сірий дуже багатогранний і вдало підходить для будь-якого інтер'єру кухні - чи це елегантна кухня, чи сучасна в стилі «лофт».

сіра кухня фото

сіра кухня фото

Холодильник на такій кухні можна зробити в тон із фасадами кухонних меблів, використовуючи наклейки «Макро» або «Нічне місто». Для тих, хто віддає перевагу холодильнику в чорному кольорі, відмінно підійде наклейка «Космос». Використовуючи наклейки, можна легко зробити чорний холодильник навіть з білого!

Наклейка на холодильник "Макро"

Докладніше

Наклейка на холодильник "Нічне місто"

Докладніше

Наклейка на холодильник "Космос"

Докладніше

Ще в сіру кухню можна додати трохи фарб, так би мовити, освіжити. Наприклад, можна зробити синій холодильник, використовуючи наклейку«Іриси»

Коричнева кухня. Від бежевого до насиченого коричневого кольору кухні. 

біла кухня фото

кухня біла фото

Дуже ніжно виглядає кухня, зроблена в бежевих кольорах. У таку кухню можна додати холодильник контрастного кольору, наприклад, оформлений наклейкою «Капучіно», а якщо ж ви прихильник більш спокійної гами, то в кухню можна поставити холодильник, оформлений бежевим кольором, наприклад, використовуючи наклейку «Ретро». Якщо ж ви хочете зробити кухню природнішою, можете використовувати наклейку «Осінь». Дана наклейка відмінно впишеться в інтер'єр і трохи пом'якшить » коричневий колір кухонного фасаду.

Наклейка на холодильник "Ретро"

Докладніше

Наклейка на холодильник "Капучино"

Докладніше

Наклейка на холодильник "Нежность"

Докладніше

 

Червона кухня: відвертість та яскравість завжди в моді.

 

красная кухня фото

червона кухня фото

Червона кухня привертає увагу і підкреслює необхідність у ній. Червоний холодильник легко зробити, використовуючи такі вінілові наклейки як «Лондон» або «Червоні маки». Відмінним рішенням для кухні у червоних тонах стане вінілова наклейка «Нью-Йорк».

Наклейка на холодильник "Полуниця"

Докладніше

Наклейка на холодильник "Червоні маки"

Докладніше

Наклейка на холодильник "Квіти вишні"

Докладніше

 

Варто відзначити, що застосування вінілових наклейок на холодильник дозволяє дуже точно і чітко доповнити інтер'єр будь-якої кухні будь-якого кольору. Тому не поспішайте купувати новий холодильник, якщо ваш не вписується в інтер'єр. Завдяки наклейкам на холодильник ТМ DesignStickers ви зможете заощадити і перетворити свій холодильник на універсальний арт-об'єкт.

наклейка на холодильник панда ТМ DesignStickers фото
25.10.2012
Рано чи пізно настає момент, коли ви вперше чуєте таке поняття: наклейки на холодильник. А цей момент обов'язково настає, тому що цей спосіб декорування з кожним днем стає все популярнішим. У випадку, якщо ви чуєте про наклейки раніше, ніж бачите, виникає закономірне питання: "що це?" і: "навіщо це треба?".
Докладніше
наклейка на холодильникТМ DesignStickers фото
22.05.2014
Пропонуємо розглянути три найпоширеніші колірні рішення кухонь в Україні: бежево-коричневі відтінки, модні зараз графіто/сірі кольори та салатово-зелену гаму..
Докладніше