facebook
19.10.2016

Прозорі наклейки на кахель - створи кахель з деколем сам!

Прозорі наклейки на кахель допоможуть Вам швидко, легко та недорого змінити зовнішній вигляд кахлю.
 

Всі наклейки ТМ DesignStickers можна клеїти на кахель у ванній: вони не бояться перепадів вологості та температури. Цю  статтю ми хочемо присвятити саме прозорим наклейкам на кахель (позначені в каталозі позначкою "прозорі"),  оскільки це досить новий продукт на ринку України і з нього виникає більше питань.
Наклейки можна мити. 

Як і всі наклейки ТМ DisignStickers,  наклейки на кахель не бояться води, тому ви можете клеїти їх як на кухні на кахлі, так і у ванній кімнаті. Щоденне поливання наклейок із душу під час купання та підвищена вологість не впливають на споживчі якості наклейок..

фото наклейка на кафель можно мыть прованс

Легко клеїти.

Малюнок нанесений на прозору плівку. Ви клеїте на кахель невеликі прямокутники чи квадрати. Є  прозорі наклейки на кахель із розмірами окремих елементів 15х15см, 30х30см. Наклеїти такий розмір дуже легко (нагадуємо, що якщо вам сподобався якийсь дизайн наклейки на кахель, але її розмір не підходить під розмір вашого кахлю (наприклад, вам подобається) кераміка, але у вас кахель більше, ніж 15х15 см, ми виготовимо цю наклейку під розмір вашого кахлю)).

фото наклейка на кафель керамика           

Під будь-який розмір.

Наклейки на прозорій основі можна розміщувати на декількох плитках відразу (деякі наклейки спеціально розроблені для такого розміщення, наприклад: регата), можна без втрати якості підрізати прозору частину під розмір вашого кахлю. і, нарешті, можна замовити наклейки на кахель у розмірі вашого кахлю. ціна в цьому випадку змінюється лише пропорційно до зміни площі.

 фото наклейка на кафель плитку в ванную

Новий кахель за 5 хвилин.

Як ми й писали вище, прозорі наклейки на кахель –це невеликі цілісні квадрати та прямокутники. Їх легко та швидко клеїти одній людині. Ви знімаєте підкладку, прикладаєте клейкою стороною до плитки і розгладжуєте зверху вниз і в сторони (докладна інструкція та пробна наклейка вкладені в кожній упаковці)

    фото наклейка на кафель регата     фото наклейка на кафель     наклейка на кафель корабль фото

Виглядає як дорога кахель з малюнком (деколем).

Саме прозорі наклейки за рахунок того, що повністю покривають плитку 100%  виглядають як ви купили кахель вже з принтом. Щоб оновити кахель, тепер вам не треба витрачати  багато грошей, часу та сил, не треба  терпіти незручності пов'язані з будівельним сміттям у будинку.  достатньо декорувати плитку прозорими наклейками на кахель.  

прованс наклейка на кафель фото

Наклейки закриють пошкодження кахлю?

Прозорі наклейки як можна здогадатися з назви – прозорі. Тому закрити пошкодження на кахлі ними не можна. Якщо вам треба закрити тріщину на кахлі, купуйте наклейки, на яких не стоїть ярлик «прозорі».  Через такі наклейки не просвічуватиметься тріщина на кахлі. Звертаємо увагу, що від сколів, частин відсутньої плитки наклейки не допоможуть, т.к. наклейки тонкі та повторюють рельєф поверхні, на яку клеяться.

Якщо у мене кахель глянцевий, як виглядатимуть наклейки?

Просто у картці товару виберіть у вкладці "Плівка" значення "глянцева" і ми виготовимо наклейки у глянсовій плівці. Матові та глянцеві наклейки не відрізняються за ціною: вони стоять однаково.

Який колір кахлю підходить для прозорих наклейок на кахель?

Прозорі наклейки не містять білого пігменту. Саме білий пігмент робить фарби яскравішими. Тому щоб отримати яскраві кольори декору на кахлі, прозорі наклейки треба клеїти на білий або дуже світлий однотонний кахель. Тобто. якщо у вас насичена зелена, синя або рожева кахель прозорі наклейки вам не підходять – при наклеюванні кольору набудуть відтінку вашої кахлі і стануть малопомітними.  На кольоровому кахлі яскраво і помітно виглядатимуть решта наклейок асортименту. (т.е.  вибирайте наклейки на яких немає ярличка «прозорі»).

Ви завжди можете проконсультуватися  у наших менеджерів, чи правильну наклейку ви підібрали - всі менеджери добре знають асортимент і зможуть грамотно проконсультувати вас.

наклейка на кафель для ванной фото

Чи можна клеїти наклейки для кахлю на підлогу?

Наклейки чудово переносять вологість та прибирання, але при інтенсивному "тупцюванні" наклейки можуть стиратися (зверніть увагу на ламінат або лінолеум, у тих місцях, де стоїть крісло на коліщатках тощо). Щоб гарантувати зносостійкість наклейок у цьому випадку, їх краще покривати захисною плівкою – ламінувати. Вкажіть при замовленні у примітці або в розмові з нашим співробітником (за всіма замовленнями оформленими через сайт обов'язково дзвонить наш менеджер), що ви клеїтимете наклейку на підлогу і ми її заламінуємо. Зверніть увагу! Ламінація додає до вартості 40%, але робить наклейку захищеною від зношування навіть при дуже активному використанні. У деяких випадках ми також рекомендуємо ламінувати й інші наклейки, якщо ви плануєте клеїти їх на кухонний фартух, де активно розробляються продукти, а забирається раз на тиждень.:) У такому разі, відтерти застиглі частинки жиру без залізної щіточки та порошку майже неможливо. Таку інтенсивність збирання витримає лише наклейка з ламінацією. Нагадуємо, для звичайних прибирань з неагресивним миючим засобом ламінація не потрібна!

фото наклейка на кафель на пол

Чи не пам'ятається наклейка при доставці?

Ми упаковуємо всю нашу продукцію в щільні картонні тубуси згорнутими в рулон. У нас все завжди доходить цілим. 

Я можу оплатити наклейку при отриманні?

Ми надсилаємо наклейки послугою « Нова пошта».Якщо ви замовляєте наклейку у стандартних розмірах сайту, ви можете оплатити її при отриманні у відділенні «Нова пошта» послугою післяплати. 

Як швидко ви надсилаєте наклейки?

Всі замовлення надсилаються протягом 3-х робочих днів (як правило, швидше). Термін доставки по Україні залежить від вашого регіону (див. "Нова пошта"), як правило - 1-2 дні.

Перейти до вибору наклейок на кахель >>>
 

 водостійкі наклейки на кахель фото
24.04.2015
Наклейки на кахель - це можливість отримати нову модну кахель швидко і дешево..
Докладніше