facebook
12.02.2013

Декор стін своїми руками – різноманітність рішень

Багато хто з нас стикався з тим, що одні квартири відчуваються як затишні, а інші виглядають холодними, незважаючи на дорогі шпалери, якісні меблі та текстиль. Безумовно, цьому може бути безліч причин, і все ж найпоширеніша – це порожні стіни.

В даний час вибір і шпалер, і фарби, та інших способів  покриття стін просто величезний. Різноманітність кольорів, фактур та матеріалів дозволяє підібрати рішення для будь-якого гаманця та інтер'єру. І, тим не менш, багато хто з нас стикався з тим, що одні квартири відчуваються як затишні, а інші виглядають холодними, незважаючи на дорогі шпалери, якісні меблі та текстиль. Безумовно, цьому може бути безліч причин, і все ж таки, найпоширеніша – це пусті стіни.

декор стін, декор своїми руками, декорування стін, оформлення стін  

Однотонна фарба або шпалери, без додаткового декору, найчастіше роблять квартиру безликою, позбавляють її характеру, не передають настрій та смак власників будинку.  Репродукції та дешеві картини, що залишилися у спадок від ремонту часів батьків і навіть бабусь, найчастіше не вписуються в нові інтер'єри, виглядають застарілими та нецікавими. Це не стосується по-справжньому талановитих робіт, і, якщо у спадок Вам дісталися цікаві полотна, можна просто поміняти раму на відповідну інтер'єру, і повісити картину на гідне місце в будинку.  

У невеликому циклі статей, перший випуск якого Ви зараз читаєте, ми хочемо показати кілька сучасних варіантів декору стін, деякі з яких досить легко втілити в життя. Не менш простим, але дуже цікавим варіантом є декор для дому своїми руками (наприклад, декор вініловими наклейками, див. фото нижче). Підбирайте той варіант, де відчуваєте сили для втілення та дійте!

наклейка рамки фото

Фото наклейки "Рамки".

Варіант декору: Тематична стіна.

На наш погляд, рішення декорування стін великою кількістю різних рамок або дзеркал краще реалізовувати в кімнаті не менше 20м2, інакше, можливо, настінна інсталяція буде трохи «давити» на домочадців, але це лише наша думка і можливо в «хрущовці» ця задумка буде також виглядати приголомшливо. 

Декорувати стіни можна композиціями з картин та дзеркал. На фото нижче представлені варіанти створення різних колажів на стіні. 

як розмістити картини фото

Які саме картини варто використати? У виборі необхідно орієнтуватися на стиль і колірну палітру приміщення. Картини повинні доповнювати інтер'єр, а не вибиватися із нього. Для оформлення кімнати в сучасному стилі чудово підійдуть картини на полотні, натягнуті дерев'яний підрамник. Такими картинами також можна оформити дитячу кімнату. Деякі варіанти оформлення наведені нижче.

картини фото

Картини "Квіткові феї".

картини коти фото

Картини "Котики 2".

картини транспорт

Картини "Транспорт".

Декорування стін дзеркалами.

Безліч дзеркал різної форми і обрамлення не стільки розширять простір, скільки надасть приміщенню неповторний шарм. Зверніть увагу на рами, бажано, щоб їх колір був ідентичний або виконаний не більше, ніж у двох варіантах кольорів, інакше стіна буде виглядати неохайно і не вийде ефект легкості простору. Цю однаковість легко реалізувати самостійно. Просто перефарбуйте всі рами в бажаний колір, який ідеально підходитиме до інтер'єру.

декор стін, декор своїми руками, декорування стін, оформлення стін

Якщо ви любитель рукоділля, то вам найкраще здійснити декор квартири своїми руками. Такий інтер'єр буде ексклюзивним, а результатом ви залишитеся задоволені. Декор стін своїми руками можна створити за допомогою наклейок на стіни DesignStickers.