facebook
28.02.2020

Великодній декор вітрин 2023

Пасхальний декор вітрин. Шукаєте Великодній декор своїми руками на вітрини? Щоб швидко та легко оформити вітрину до Великодня вибирайте – вінілові наклейки.

Великодній декор вітрин 2023

Шукаєте Великодній декор своїми руками на вітрини? Щоб швидко та легко оформити вітрину до Великодня вибирайте – вінілові наклейки.

Великодній декор від DesignStickers – яскравий, надійно тримається і не за всі гроші світу, а головне – ви зможете прикрасити вітрину, вікно своїми руками без додаткових послуг спеціалістів та різних підрядників!

 

  • Вінілові наклейки яскраві. Багато наших наклейок однаково виглядають з обох боків скла. Це означає, що ви можете клеїти їх як зовні, так і всередині приміщення.

пасхальный декор фото, пасхальный декор своими руками фото, оформление витрин на Пасху фото, оформление витрин к Пасхе фото, весенний декор окон фотопасхальный декор фото, оформление витрин на пасху фото, пасхальный декор своими руками фото, пасхальный декор витрин фото, украшение витрин на пасху фото великодні декор фото, оформлення вітрин на Великдень фото, великодні декор своїми руками фото

Більше дизайнів дивіться на нашому сайті у розділі "Наклейки на вікна та вітрини"

  • Весняний декор може бути не лише з атрибутами Великодня. Прикрасити вітрину квітами можна так само просто. Наклейки на вітрину ми можемо виготовити по ширині віконного отвору і в потрібних вам кольорах. Бажаєте жовті тюльпани замість рожевих– немає проблем!

весеннее оформление витрин фото, оформление витрин цветами фото, оформление витрин к весне фото, декор витрины весной фото, весенний декор витрин фото, цветы на витрины фотооформление витрин к весне фото, весеннее оформление витрин фото, цветы на витрины фото, наклейки цветы на витрины фото, весенний декор витрин фото оформлення вітрин до весни фото, весняне оформлення вітрин фото, квіти на вітрини фото, наклейки на вітрини фото, весняний декор вітрин фото

  • Наклейки на фото нижче кольорові тільки з одного боку, з зворотного –вони білого кольору. Тому їх потрібно клеїти лише зовні приміщення. Вони такі ж яскраві та барвисті, надійно тримаються, не бояться перепадів температур та вологості.

пасхальный декор витрин фото, украшение витрин на пасху фото, оформление витрин к Пасхе фото, пасхальный декор витрины фото, декор на витрины к Пасхе фотооформление витрин на Пасху фото, цыплята на пасху фото, пасхальный декор окна фото, оформление торговых витрин на пасху фото, украшение витрин к Пасхе фото оформлення вітрин на Великдень фото, курчата на Великдень фото, великодні декор вікна фото, оформлення торгових вітрин на Великдень фото, прикраса вітрин на Великдень фото

 

Розкажемо трохи  докладніше про дизайни наклейок :

 

Великодній декор вітрини "Яйця на ніжках"

Набір наклейок "Яйця на ніжках" клеїться всією композицією. Наклейку можна вибрати будь-якого кольору.

Розмір композиції: 120х60см

Можемо виготовити по ширині віконного отвору.

Пасхальный декор фото, декор на Пасху фото, оформление витрин к пасхе фото, пасхальное оформление окна фото, пасхальные зайцы фото

 

Оформлення вітрини "Весняні квіти"

Набір наклейок "Весняні квіти" складається з 15 квіточок різного розміру 3-х різних кольорів. Елементи наклейки можна розташувати у будь-якому порядку, адже кожен елемент клеїться окремо. Створіть унікальну композицію на вікні.

оформление витрин к весне фото, весеннее оформление витрины фото, декор витрин фото, декор витрин цветами фото, оформление витрин цветами фото

 

Гарних вам вітрин!

 

Ваші DesignStickers

(050) 230-41-07,

(096) 196-70-11

(073) 196-70-11  - вайбер

Киев (044) 362-0-368

Дніпро (056) 767-27-19

 

прикраса до Великодня інтер'єру фото
14.03.2016
Великдень набагато ближчий, ніж здається! Пропонуємо підготуватися заздалегідь та придбати красивий та стильний великодній декор!
Докладніше