facebook
14.03.2016

Прикраса Великодня інтер'єру. Декор до Великодня будинки, вітрини, кафе, офісу!

Великдень набагато ближчий, ніж здається! Пропонуємо підготуватися заздалегідь та придбати красивий та стильний великодній декор!

Великодня прикраса для дому.  Великодній декор будинку своїми руками за 5 хвилин!

Незабаром усі ми будемо готуватися до світлого свята Великодня. Хтось буде пекти паски і робити паску, хтось купить паски в магазині, а про те, що справжній сирний пасок навіть ніколи і не чув. І можна сказати, що кожна сім'я в Україні обов'язково фарбуватиме яйця до Великодня. З кожним роком великодні прикраси стають все популярнішими. Вже нікого не здивуєш термозбіжними плівками для великодніх яєць, спеціальними закритими свічниками до Великодня, щоб зручніше було нести запалену свічку з церкви додому і звичайно кошиками красиво прикрашеними зсередини тканиною.

пасхальное украшение для витрины кафе магазина и дома фото

Ціна набору: 290 грн.

У міру того, як свято все щільніше повертається в наше життя, стає все більше атрибутів святкування.

Великодній декор до Великодня своїми руками весело всією сім'єю!

Компанія ТМ DesignStickers пропонує вам урізноманітнити види великоднього декору милими декоративними наклейками, за допомогою яких ви самостійно створите великоднє прикраса будинку своїми руками. Ви можете наклеїти великодні наклейки на стіни (після свята ви легко знімите наклейки з будь-яких поверхонь, крім паперових шпалер), вікна, дверцята шаф, на кахель в кухні або навіть краще прямо над обідньою зоною в кухні.

фото пасхальный декор для дома, пасхальный кролик декор витрины фото  

Ціна набору: 265 грн.                                               Ціна набору: 285 грн.                      

                                                 

Тоді наклейки стануть справжньою святковою прикрасою великоднього столу та стануть приємним сюрпризом для ваших гостей. Смішні зайчики стануть справжньою окрасою дитячої кімнати до Великодня. Коли Великдень закінчиться ви можете зняти напис: "Зі Святої Пасхи!" і залишити одних зайчиків. Незважаючи на те, що в одного з великодніх кроликів у руці великодне яйце тощо, без напису з вітанням до Великодня, ці наклейки виглядають як окремий декор дитячої кімнати!

Наклейки - ідеальне оформлення кафе, вітрини магазину, дитячого центру до Великодня.

Безумовно великодні наклейки це ідеальний спосіб великодні прикраси не лише вдома, але й кафе, вітрин магазину чи дитячого центру. Вам не потрібно залучати сторонні організації для декорування вітрини або залу кафе.

фото оформление витрины к Пасхе, фото пасхальный декор для кафе витрины детского центра яйца пасхальные  

Ціна набору: 200 грн.                                                                                                        Тюльпани завжди символізували настання весни, тому ми пропонуємо оформити вітрину Вашого магазину або кафе за допомогою наклейок. «Весняні тюльпани». Такий весняний декор чудово освіжить інтер'єр. Перевагою є те, що всі елементи клеяться окремо один від одного, а це означає, що Ви можете скласти композицію під розмір вітрини або вікна. Можна також змінити колір елементів. Наклейка двостороння, тому вона виглядатиме однаково з обох боків.


Ціна набору: 285 грн.Всі наклейки розроблені з урахуванням можливості наклеїти наклейки самотужки людиною старше 14 років (а деякі елементи в змозі наклеїти також діти від 5-ти років), тому вам достатньо купити великодні наклейки та самотужки (або силами вашого персоналу) оформити вітрину до Великодня ( або зал кафе/дитячого центру). Якщо у вас великі площі для оформлення та запропоновані розміри великодніх зайчиків для вас замалі, ми зробимо будь-які розміри за Вашим запитом.Ціна набору: 210 грн.

Хочемо звернути Вашу увагу, на фото представлена композиція, елементи якої Ви можете розмістити у будь-якому порядку та на будь-якій відстані один від одного, на Ваш розсуд. Для цього досить просто відрізати кожен елемент один від одного. Колір наклейки, за бажанням, можна міняти. Наклейка двостороння, тому буде виглядати однаково з обох боків вітрини. 
Ціна набору: 395 грн.

Наклейка «Весняна клумба» здатна повністю перетворити вітрину Вашого магазину чи кафе. Безперечною перевагою є те, що така наклейка буде актуальна не лише до Великодня, а й як весняне оформлення вітрини чи вікна. Колір наклейки можна змінювати, на Вашу думку. За допомогою правильно підібраного весняного декору Ви зможете повністю перетворити інтер'єр і виглядати це буде доречно і зі смаком!
 

Тут Ви можете побачити процес поклейки "Весняних тюльпанів". Ваша вітрина чи вікно заграє новими фарбами з такими яскравими наклейками. А коли композиція набридне, Ви зможете без проблем зняти її, не ушкоджуючи при цьому поверхню. 

Веселих свят!

02.04.2013
На нашому сайті вся продукція має дуже гарний вигляд. Настільки красиво, що деякі з потенційних клієнтів цікавляться: «Такі ж у наклейок та картин яскраві фарби, як на Вашому сайті? "
Докладніше
фото наклейка алфавит на мебель
12.08.2022
Красиві фотографії візуалізації, інтер'єрів дитячого саду "до" наклеек ТМ DesignStickers і "после" того, як наклейки доповнювали інтер'єр дитячого саду.
Докладніше