facebook
12.08.2022

Фотографии оформления стен в детском саду. Фото "до" і "после" интерьеров детского сада.

Красиві фотографії візуалізації, інтер'єрів дитячого саду "до" наклеек ТМ DesignStickers і "после" того, як наклейки доповнювали інтер'єр дитячого саду.

Фото «до» та «після» оформления стен в дитячому саду.

Скоро першого вересня і наші детки знову пойдуть в дитячі сади, хто-то вперше пойдет в 1-й клас, який ще мало чим відрізняється від дитячого саду.

Перед батьками і вихователями ще безліч задач, які необхідно вирішити до початку навчального року.

Ми можемо допомогти вирішити вам одну із задач – оформлення стен в дитячому саду або в класі школи максимально швидко і при цьому дуже стильно і красиво.

Звичайно, ми говорим про дизайнерські дитячі наклейки ТМ DesignStickers. Наклейки наносятся вже поверх фінішної відділки, т.е. не надо ничего переклеювати/перекрашувати або яким-небудь іншим способом підготувати поверхню для нанесення вінилової наклейки на стіну (разве что протереть стену від пили тряпочки).

Але більшості з нас, за частину невеликого кількості счастливців, досить складно представити, як будуть дивитися те або іні наклейки на стене в поміщенні.

Наш дизайнер підготував кілька візуалізацій з реальними інтер’єрами дитячих садів. Ви наглядно можете побачити, як наклейка змінює зовнішній вигляд приміщення. Як при допомоги однієї-двух наклеек ТМ DesignStickers можна змінити воскресіння групи дитячого саду.

Звичайно, це лише кілька прикладів можливого оформлення стену та шаф у дитячому саду, але надаємо та ці фотографії допоможуть вам краще представити, який чудовий результат ви можете отримати, якщо створите дитячий сад дитячими наклейками ТМ DesignStickers.

Розкажіть детальніше, які наклейки були використані при створенні візуалізації, а також яку приблизно площу займають дані композиції при оформленні стени дитячого саду.

Фото оформлення стін та шафок у дитячому садку «до» та «післе».

Дитячий садок  оформлений наклейками «Кольорове дерево» и «Різнокольорові кола».

 • Загальна вартість композиції: 635 гривень.
 • Наклейка «Кольорове дерево» 390 грн. + наклейка «Різнокольорові кола» 245 грн.
 • Займана мінімальна площа: от 160х160 см.
 • Так як в комплект входить 60 різнокольорових кружечків і їх можна розташувати на будь-якій відстані один від одного, то і займаючи площу може бути значно більшою.

На фотографії нижче ви бачите як одним комплектом наклейки«Різнокольорові кола» оформляють значно більшу площу.

На стіні  дитячого садка наклейка «Дерево в смужку» у великому розмірі.

 • Ціна такого дерева: 390 грн.
 • Займана деревом  площа: в висоту 170см і завширшки 130см.
 • Листочки крони, пташки і шпаківня клеяться окремо, тому їх можна розташувати трохи по-іншому.

При оформленні шафок дитячого садка використаний набір «Веселі звірі»

в малом размере.

 • Ціна цього набору наклейок 265 грн.

 • У наборі 9 великих елементів, а також 14 дрібних елементів, якими можна доповнити основні великі елементи.

 • Щоб перетворити шафки з фото 1 (без наклейки) на фото 2 (з наклейками) вам знадобиться близько 10 хвилин!

 • Нагадуємо, що товщина наклейок вимірюється мікронах, тобто. дитина не зможе підчепити наклейку, щоб зняти її з шафки. При цьому шафку все також можна протирати від пилу та забруднень..

Спортзал оформлен наклейкой «Горох».

 • В наборі 75 кіл різного розміру. І три різні кольори, які ви можете вибрати за своїм бажанням. Хоча на візуалізації вище ви бачите компактне розташування кіл, одного набору достатньо, щоб зайняти стіну близько 2-х метрів.
 • Ціна такої наклейки: 275 грн.

Нижче розташована фотографія оформлення стіни в дитячому садку (на стадії ремонту) на якій наклеєний один комплект наклейок «Горох». 

Спальня дитячого садка оформлена наклейкою «Сонячне місто»

у великому розмірі.

 • Довжина такої наклейки досягає 3-х метрів. Висота композиції (при такому ж розміщенні як у картці товару на сайті: нижній ряд машинки, потім удома, вгорі хмари) – 1 метр.
 • Це лише один з варіантів розміщення наклейки у спальні дитячого садка. Оскільки кожен елемент клеїться окремо, то змоделювати зовнішній вигляд ви можете зовсім інакше.
 • Ціна такої наклейки: 455 грн.

Звичайно, в інтернет-магазині ТМ DesignStickers в десятки разів більше наклейок, що підходять для оформлення дитячого садка або класу школи і ви безсумнівно зможете підібрати ті варіанти, які ідеально підійдуть до класу чи групи саме для ваших діток!

Цікавого та легкого вибору!

26.02.2023
Яскраві довговічні вінілові наклейки прикрасять шафки та стіни у дитячому садку Вашої дитини!
Докладніше
оформлення для дитячого садка діти та цифри
23.07.2022
Всем родителям хочется, чтобы оформление группы было жизнерадостным, безопасным, долговечным, нравилось их детям, и при этом было доступно по цене, так как трат, когда ребенок идет в детский сад и так очень много.За допомогою вінілових наклейок ви зможете оригінально і яскраво оформити дитячий садок: і спальню, і ігрову кімнату, і ванну кімнату, і шафки, і ліжечка..
Докладніше