facebook
23.07.2022

Оформлення дитячого садка вініловими наклейками ТМ DesignStickers

Всем родителям хочется, чтобы оформление группы было жизнерадостным, безопасным, долговечным, нравилось их детям, и при этом было доступно по цене, так как трат, когда ребенок идет в детский сад и так очень много.За допомогою вінілових наклейок ви зможете оригінально і яскраво оформити дитячий садок: і спальню, і ігрову кімнату, і ванну кімнату, і шафки, і ліжечка..

Коли дитина йде до дитячого садка, до турбот батьків про дитину додається завдання оформлення групи дитячого садка, до якого йде їхній син чи дочка. Часто, крім оформлення групи дитячого садка, просять також оформити роздягальні, загальний коридор дитячого садка або приймальню..

оформление для детского сада наклейками фото

"Зростмоір - драбинка" и "Дерево і квіти"

 Докладніше  Докладніше

Вище ви бачите фото клієнтів з оформленням дитячого садка наклейками ТМ DesignStickers. На фото представлені дві наклейки: "Зростомір-драбинка" та набір наклейок"Дерево та квіти"

Всім батькам хочеться, щоб оформлення групи було життєрадісним, безпечним, довговічним, подобалося їх дітям, і при цьому було доступно за ціною, оскільки витрат, коли дитина йде в дитячий садок, і так дуже багато.

Для всіх цих завдань чудово підходять дитячі наклейки из нашого асортименту.
За допомогою вінілових наклейок ви зможете оригінально і яскраво оформити дитячий садок: і спальню, ігрову кімнату, і ванну кімнату, і шафки, і ліжечка..

Для наочності пропонуємо вам переглянути пару фотографій, як вінілові. наклейки на стіну можуть перетворити інтер'єр у дитячому садку.

фото детский сад стена до наклеек

оформление детского сада фото наклейка цветное дерево и круги

"Кольорове дерево" и "Різнокольорові круги"

Докладніше Докладніше

Якщо у вас невеликий бюджет на оформлення дитячого садка, рекомендуємо вибирати наклейки, які складаються з великої кількості окремих елементів, такі як "Різнокольорові круги" или "Горох". Нижче ви бачите фотографії з однією і тією ж наклейкою "Горох". просто в різних колірних рішеннях.

Перша фотографія наочно показує, що одним набором наклейок "Горох". можна оформити більшу частину стіни в дитячому садку,

фото наклейка горох при оформлении группы детского сада

а друга фотографія показує якомога ту ж саму наклейку "Горох" розташувати незвично.

оформление стены в детском саду фото

Наклейка "Горох"

Докладніше

Оформлення групи в дитячому садку наклейками ТМ DesignStickers - переваги:

 1. Всі наклейки виготовлені в Україні із сертифікованої європейської плівки. Фарби використовуються екосольвентні, виробництва Англії, що також мають український сертифікат. 

 2. Великий вибір дизайнів і розмірів дозволяє знайти наклейки для оформлення стін і в молодшій групі дитячого садка, і в середній групі, і в підготовчій. І навіть для зовсім маленьких діток з ясельної групи, можна підібрати відповідні наклейки для оформлення групи.

  фото оформления детского сада жираф слон крокодил, наклейка под пальмой реальное фото оформления детского сада

  Наклейка "Під пальмою"
  Докладніше


  Орієнтовна довжина композиції: 310 см. Висота: 120 см. На замовлення виготовимо більший розмір.

 3. Так як наклейки ми виготовляємо в Україні, у нас є невеликий спеціальний асортимент наклейок для оформлення дитячих садків. Ми виготовляємо ці наклейки тільки на замовлення за індивідуальним для кожного дитсадка розміром і не викладаємо в загальний каталог. Ми також допоможемо підібрати наклейки, щоб створити єдине оформлення групи дитячого садка.

 4. Усі наклейки ТМ DesignStickers виготовлені тільки из вінілової плівки тому:

  -наклейки міцно тримаються на поверхні (не відпадуть якщо про них тертись, чіпати руками тощо)

  реальная фотография оформление детского сада наклейками

  На фото наклейка "сонячне місто"
  Докладніше


  -вінілова плівка менше 1мм завтовшки, тому маленькі діти не можуть підчепити край наклейки і зняти наклейку зі стіни.

  -всі наклейки на нашому сайті можна протирати вологою ганчірочкою з неабразивним миючим засобом: наклейки не відпадуть, не змінять колір, не зіпсуються.

  - завдяки стійкості до перепаду вологості та можливості протирати миючим засобом, наклейки можна клеїти не лише у групі саду, а й у ванній кімнаті, наприклад, над умивальниками

  -термін служби вінілових наклейок усередині приміщень від 5-ти років і прагне безкінечності, тобто. Ваші діти точно встигнуть закінчити дитячий садок раніше, ніж треба буде оформляти групу в дитячому садку знову.

 5. Якщо розрахунок ведеться через бухгалтерію дитячого садка, ми надаємо повний комплект документів, необхідний для безготівкових операцій в Україні..

реальная фотография оформления детского сада наклейками ТМ DesignStickers

Наклейка "Дерево з совою", "Клумба" и "Метелики"

Докладніше Докладніше Докладніше

Деякі фотографії та мініатюри, які, на наш погляд, підходять для оформлення дитсадка, Ви бачите у цій статті. Вибирайте наклейки для оформлення вашого дитячого садка, визначайтесь з розміром і дзвоніть нам, щоб замовити прорахунок у потрібному вам розмірі та поставити уточнюючі питання.

Звертаємо увагу на те, що всі наклейки в інтернет-магазині ТМ DesignStickers можна збільшити у розмірі на ваш запит. Отже, при виборі декору розглядайте весь каталог!

26.02.2023
Яскраві довговічні вінілові наклейки прикрасять шафки та стіни у дитячому садку Вашої дитини!
Докладніше
фото іграшка пральна машинка своїми руками, оригінальний декор у кімнату дівчинки
12.09.2013
Часть 1. Идеи декора для комнаты девочки. У цій статті ми не просто зібрали кілька дуже простих, але ефектних ідей оформлення для кімнати дівчинки, а й спосіб спільного проведення часу. Всі декораторські прийоми наведені нижче, реалізуються своїми руками, а значить до їхнього втілення сміливо можна залучати дитину.
Докладніше
фото наклейка алфавит на мебель
12.08.2022
Красиві фотографії візуалізації, інтер'єрів дитячого саду "до" наклеек ТМ DesignStickers і "после" того, як наклейки доповнювали інтер'єр дитячого саду.
Докладніше