facebook

Вінілові наклейки на стіну в дитячу кімнату і на дитячі меблі

Дитячі наклейки на стіни – це чудовий спосіб прикрасити дитячу кімнату, а коли ваша дитина виросте – легко замінити декор без ремонту. Наші наклейки для дитячої подарують вам та вашим дітям позитивні емоції!
Сортувати
Скинути
Інформація про продукт
Можна мити
Можна мити
Клей не потрібен
Клей не потрібен
Будь-який розмір
Будь-який розмір
На замовлення
На замовлення
Легка поклейка
Легка поклейка
Швидкість доставки
Швидкість доставки

Купити дитячі наклейки на стіни в Україні – Сучасний спосіб декору кімнати дитини

Наклейки клеяться на стіни в дитячій кімнаті (в тому числі на шпалери), є інтер'єрні дитячі наклейки на меблі: шафи, дитячі ліжечка. Часто дитячі вінілові наклейки купують для дитячого садка: це швидкий, економічний і довговічний спосіб оформлення групи. Для дитячих садків особливо вигідно купувати набори дитячих наклейок, ціна наборів вигідніша.

  • Велика різноманітність дизайнів, яка дозволяє підібрати наклейки в дитячу кімнату для дітей від народження до підліткового віку.
  • Купити дитячі наклейки на стіну можна за цілком доступною ціною. Наклейки  - це доступний спосіб оформлення кімнати.
  • Швидкість перетворення інтер'єру. Вінілові наклейки в дитячу кімнату можна клеїти на вже існуючі покриття: прямо на шпалери, пофарбовані стіни, шафи, двері, вікна і т. д.  Тобто від моменту покупки до моменту отримання результату, ви витратите від 5-ти хвилин до півгодини.
  • Наклейки легко клеїти. Для того щоб наклеїти дитячі наклейки на стіни не треба залучати   фахівців. Ви легко зробите це самостійно. А невеликі наклейки: метелики, кола, невеликі пташки, дитина може клеїти самостійно.
  • Дитячі вінілові наклейки не вимагають спеціального догляду. Їх можна протирати вологою ганчіркою з рідким миючим засобом при необхідності. Наклейки не бояться перепадів температури або вологості.
  • Можливість зняти / замінити наклейки при необхідності. Якщо дитина виросла з баранчиків, слоників і жирафів, дитячі наклейки легко знімаються з усіх поверхонь (крім паперових шпалер)   і при цьому поверхня, на яку була наклеєна наклейка, залишається цілою.

Дитячі наклейки на стіну купити і не помилитися з вибором. Як?

Перш ніж купити наклейку для дитячої кімнати переконайтеся, що наклейка вінілова.  Перш ніж купити наклейку для дитячої кімнати переконайтеся, що наклейка вінілова. Це дуже важливий момент. На жаль, основна більшість наклейок що продаються в супермаркетах – паперова. Ці наклейки виглядають не менш красиво, ніж наклейки на вініловій основі, а їх ціна викликає захват, настільки вона доступна.   Однак на стіні такі наклейки не тримаються.  Тобто вони можуть потриматися на стіні день або тиждень, але на більший термін, на жаль,  їх не вистачає. Ще паперові наклейки досить «товсті» їх легко можна підчепити дитячими ручками і зняти зі стіни.  Що власне, і відбувається.

Чим вінілові дитячі наклейки краще паперових наклейок?

  • По-перше, терміном служби. Вінілові декоративні дитячі наклейки тримаються на стіні роками, тобто до тих пір, поки ви хочете, щоб вони там трималися.
  • По-друге, вінілові наклейки для дитячої можна протирати вологою і навіть мокрою ганчіркою від пилу. Паперові – ні.
  • По-третє, вінілова плівка дуже тонка, і дитячі ручки не можуть при всьому бажанні зняти таку наклейку зі стіни.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб наклейка висіла довго, обирайте вінілові дитячі наклейки.

Докладніше