facebook

Часті питання

Якщо наклейка не квадратна, а фігурна, на ній зверху видно захисний шар плівки?

Ні, всі захисні шари плівки знімаються, залишається лише зображення. Саме тому наклейки часто створюють ілюзію малюнка на стіні, меблях або аерографії на автомобілі.

Мені розповідали знайомі, як вони купили наклейку в магазині, і вона трималася не довше тижня, а не 3 роки.

Дуже можливо, тільки купили вони не вінілові наклейки DesignStickers, а придбали в магазині дешеві наклейки, про властивості яких ми докладно розповідаємо <a href="https://www.designstickers.com.ua/ua/nashli_deshevle.html">тут</a>. Ваших знайомих можна зрозуміти, адже на перший погляд, гарно виглядають і ті, й інші наклейки, платити більше здається дивним. Про те, що наклейки мають зовсім різну якість, що й позначається на ціні, звичайний покупець, звичайно ж, не знає.

Чи можна клеїти наклейку на шпалери?

Так, всі наклейки з сайту DesignStickers можна клеїти на шпалери, у тому числі фактурні. Наклейка добре триматиметься.

Чи можна клеїти наклейку на пофарбовану стіну?

Так, всі наклейки із сайту DesignStickers можна клеїти на пофарбовану стіну. Наклейка добре триматиметься.

У чому відмінність матової та глянцевої плівки?

Чимось схоже на друк фотографій. Пам'ятаєте, як раніше питали: "Вам матові чи глянцеві?" Глянцева наклейка блищить, матова блиска не має. Відповідно, матова наклейка при нанесенні на стіну менше схожа на наклейку, але більше на малюнок фарбою. А глянцова добре виглядає на інших глянцевих поверхнях: на холодильниках, кахлях, автомобілях.

Що таке дзеркальне та звичайне зображення?

Звичайне зображення – таке, як Ви бачите на фотографії. Дзеркальне зображення розгорнуте в протилежний бік. Наприклад, дівчина може дивитися вліво, а може вправо, за Вашим бажанням.

наклейка девушка, красивая девушка виниловая наклейка в гостиную интерьерная наклейка девушка, наклейка в гостиную

Якщо мені сподобалась наклейка, але мені потрібен інший розмір?

Так, ми можемо змінити розмір. Якщо Вам потрібен індивідуальний розмір, зв'яжіться з нашими співробітниками по телефону зверху сайту або через вайбер.

Якщо у мене є ідея наклейки, а у Вас у каталозі такого немає?

Ви можете замовити наклейку за своїм індивідуальним проектом. Це може бути як готовий проект, так і бажання без картинки: "Хочу виноградну лозу". Ми запропонуємо варіанти, які є у нас в базі. Як правило, те, що ми робимо за Вашим підготовленим макетом або з наших додаткових каталогів з невеликими доробками, не набагато дорожче за базовий асортимент (можна орієнтуватися на порядок цін наклейок з подібними розмірами з нашого основного каталогу).

Колір поверхні - це про що?

Ця опція призначена для Вашої зручності. На панелі "колір поверхні" ви задаєте колір стіни (шафи/машини/кахлі) на яку клеїтимете наклейку. Таким чином, полегшується вибір кольору наклейки. Ви просто підбираєте поєднання наклейка/Ваша стіна (машина,/кахель/шафа) поєднуючи наявний у Вас колір поверхні з безліччю варіантів кольорів поки не знайдете ідеальний варіант.

Чи має наклейка фон?

Ні, як правило, наклейки не мають тла. Що це означає? Розглянемо на прикладі наклейки "Пес-барбос". Те, що зображено чорним – наклейка, а те, що всередині пса біле – колір стіни. Тобто, якби "пес-барбос" сидів на жовтій стіні, він би виглядав так:

наклейка пес-барбос, интерьерная наклейка собака, прикольные наклейки наклейки на стены собака, наклейка на стену пес, виниловая наклейка собака

Якщо Ви сумніваєтеся, що в дизайні наклейка, а що стіна, просто змініть відтінок на панелі "колір поверхні" на інший. Усі місця без наклейки змінять свій колір.

 

Чи можна окремі елементи клеїти, як я захочу, або вони клеяться спільним листом і тільки так, як розташовані?

Розглянемо на прикладі інтер'єрної наклейки "Позитивне дерево". Стовбур та обидві сови клеяться загальним блоком. Квіти ж на гілках, що клеяться окремо (і один від одного і від стовбура дерева). Відповідно, Ви можете змінювати їхнє розташування на свій розсуд. Те саме стосується всіх наклейок, на яких елементи відстоять один від одного навіть на крихітну відстань. Ви можете клеїти кожен елемент окремо у будь-якій послідовності та в бажаному місці. 

интерьерные наклейки, наклейки в детскую, дерево виниловая наклейка, яркое дерево наклейка, дерево наклейка на стену

Наклейки на дзеркало та на стіни мають різні властивості?

Всі інтер'єрні наклейки на сайті можуть бути наклеєні і на пофарбовані стіни та на стіни зі шпалерами, на стелю та на дзеркала та скла.

Водостійкі лише наклейки з розділу На кухню чи В ванну?

Весь асортимент DesignStickers стійкий до прямого потрапляння води (у розумних кількостях: на дні ванни їх клеїти не можна, а на стіні у ванній можна). Розміщення в каталозі <a href="https://www.designstickers.com.ua/dlya_vannoy.html">Наклейки для ванної</a> та каталог <a href="https://www.designstickers.com.ua /dlya_kuhni.html">Наклейки для кухні</a> винятково з міркувань дизайну. Ви можете розмістити будь-які наклейки з нашого асортименту у цих приміщеннях.

У мене маленька дитина. Чи можна клеїти інтер'єрні наклейки у дитячій?

Всі наклейки DesignStickers виготовлені із європейської сертифікованої сировини. Тому вони абсолютно нешкідливі навіть для найменших дітей. Крім того, в дитячій кімнаті, як ні в якій іншій необхідно підтримувати чистоту, слідкувати за відсутністю пилу. І в цьому відношенні інтер'єрні наклейки один із найкращих способів декору, оскільки самі по собі не є пилозбірниками, а за бажання їх легко можна помити миючим засобом.

Як перевірити чи триматиметься наклейка у мене на стіні?

У комплект кожного замовлення, окрім вибраної Вами наклейки, входить інструкція з нанесення наклейки на стіну та інші поверхні, а також пробна наклейка. Вчитися клеїти найкраще на невеликій пробній наклейці, дотримуючись вказівок в інструкції. Крім того, ми рекомендуємо перед нанесенням основної наклейки за допомогою пробної наклейки перевірити чи підходить поверхня для нанесення та зняття наклейки. Наклейте пробну наклейку у непомітному місці та дайте їй провисіти не менше 24 годин. Через 24 години перевірте, як поводиться наклейка. Обережно, дотримуючись інструкцій (повільно стягуючи вниз, а не на себе), зніміть наклейку з поверхні. Швидше за все, поверхня залишиться такою самою, як і була до нанесення наклейки. Якщо ви бачите, що наклейка "тягне" за собою покриття поверхні, отже саме ця поверхня не підходить для нанесення наклейки. Виберіть іншу поверхню та повторіть процедуру. Якщо в процесі тесту виявилося, що поверхню, на яку ви планували наносити наклейку, не підходить, ви можете повернути основну наклейку (якщо її початковий вигляд збережений). У процесі зняття пробної наклейки зробіть фото, яке фіксує, що за наклейкою "тягнеться" поверхню. За наявності такого фото, ми приймемо повернення не в рамках 14 днів (згідно із законодавством), а в рамках 90 днів (щоб звести ваші ризики при покупці до нуля).
Якщо ви хочете провести тест, до покупки, замість пробної наклейки можна використовувати шматок широкого скотчу, наклеївши його на поверхню, де буде наклейка. Крім того, ми можемо надіслати вам пробний зразок наклейки, ви оплачуєте лише пересилання пробника "Новою поштою".

Залишилися питання?
Залишіть свій номер телефону і ми передзвонимо Вам.