`` Фотошпалери. Купити фотошпалери в вашому розмірі.
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Фотошпалери. Купити фотошпалери на замовлення.

Так, вам не здалося. Ми вирішили розширити наш асортимент вінілових наклейок вініловими ж фотошпалерами :)

Не всі наші дизайнерські задумки можна реалізувати в наклейках: як відомо, наклейки гладкі, а деякі дизайни і деякі інтер'єри просто вимагають "фактури". Такої фактури можна досягти за допомогою фотошпалер. Та й не всі масштабні ідеї можна реалізувати за допомогою наклейок.

Ми не женемося за широтою асортименту, ми, як і зазвичай, женемося тільки за красою!

Ласкаво просимо в новий розділ нашого магазину!

Проговоримо принципи, на яких ми формуємо розділ «Фотошпалери».

  1. У нас немає завдання "нагнати асортимент", як на сайтах більшості виробників фотошпалер. Тут не буде 200 варіантів фотошпалер з квітами, ще 300 видів нічного міста з яких 200 це фотошпалери Парижа, з яких 100 штук це фотошпалери з Ейфелевою вежею. Наша позиція: нехай дизайнів буде менше, але це будуть такі фотошпалери, які вам захочеться купити. І всі ці дизайни ми знаємо і можемо по ним консультувати.

    Ми пишаємося тим, що наші наклейки і картини використовують в дизайнерських проектах і дизайнери інтер'єрів розробляють дизайн-проекти для своїх клієнтів вже з урахуванням наших наклейок.
    Ми хочемо, щоб також було і з фотошпалерами від DesignStickers. Тому ми створюємо тільки такі фотошпалери, які гідно будуть виглядати в спальні, на кухні або в дитячій, будь-якого рівня.
  2. У нас невеликий вибір текстур. Всього чотири. Це найпопулярніші види текстур. Вони в 99% випадків в змозі задовольнити ваші потреби. Ми готові пожертвувати 1% замовлень, заради основної мети - якісної консультації клієнта. Ми пишаємося рівнем консультації, який ми надаємо своїм клієнтам по наклейках. Всі менеджери володіють повною інформацією по продукту, знають весь асортимент «в обличчя» і обов'язково клеїли кілька наклейок самостійно. Ми хочемо досягти такого ж рівня і в фотошпалерах. Наше завдання - якісно вас проконсультувати. Адже покупка в інтернет-магазині і виготовлення «на замовлення» це завжди трохи «кіт в мішку». Треба по фото визначити яка текстура фотошпалер як виглядає в цьому дизайні. При чотирьох найпопулярніших фактурах, і неширокому асортименті, знати весь асортимент і представляти, як всі дизайни виглядають на тій чи іншій фактурі - реально. При 1000 позиціях і 12 текстурах - ні. Тому, щоб наші менеджери, могли вам пояснити який дизайн, в який текстурі виглядає більш насичено, а в якій - приглушено, ми обираємо всього 4 текстури. Немає дизайну в цих чотирьох текстурах, які ми знаємо, відтворюємо та можемо за ним проконсультувати на 100%.
  3. У нас вінілові шпалери на флізеліновій основі. Якщо ви не знаєте як це, ви можете прочитати в статті, посилання на яку ви побачите нижче. Якщо коротко: ми хочемо, щоб ви були задоволені!
  4. Розміри вказані за 1м2. Ми виготовляємо шпалери в ваших розмірах. Якщо замовити менше 1м2, оплата все одно рівно за 1м2.
  5. Якщо вас беруть сумніви з вибором, ми надішлемо вам зразок наклейки безкоштовно. Так, це будуть дуже маленькі фрагменти дизайнів, але за ним ви зможете зрозуміти, який дизайн або яка текстура вам підходить більше.