facebook

Наклейки на стіну для кімнати підлітка

Сортувати
Скинути
наклейка пташки на стіну, наклейка в кімнату пташки, наклейка на стіну пташки наклейка пташки на стіну, наклейка в кімнату пташки, наклейка на стіну пташки
Для підлітка
3 пташки
160 грн
Для підлітка
Don't cross
310 грн
Для підлітка
Ангел
270 грн
Вибір кольору
Для підлітка
Бум!
255 грн
Для підлітка
Вуса
240 грн
Вибір кольору
Для підлітка
Детектив
465 грн
Вибір кольору
Для підлітка
Клякса
255 грн
Для підлітка
комікс
235 грн
Прикольная наклейка на стену
Для підлітка
Павучок
160 грн
Наклейка на стіну пес фото, наклейка на стіну собака фото, прикольна наклейка фото, наклейка на шпалери тварини фото
Для підлітка
Пес-барбос
230 грн
Вибір кольору
Наклейка для кімнати підлітка дівчинки Наклейка для кімнати підлітка дівчинки
Для підлітка
Серце
250 грн
Для підлітка
Шрифт
250 грн
Вибір кольору
Інформація про продукт
Можна мити
Можна мити
Клей не потрібен
Клей не потрібен
Будь-який розмір
Будь-який розмір
На замовлення
На замовлення
Легка поклейка
Легка поклейка
Швидкість доставки
Швидкість доставки

Купити наклейки для кімнати підлітка в Україні - ідеальний варіант оформлення інтер'єру!

Адже саме цьому віку притаманні оригінальність, нестандартність мислення, пошук нових форматів для самовираження. Вінілові наклейки - як ніякий інший варіант внутрішньої обробки - модний, нетривіальний і має величезну кількість варіантів, як кольорового рішення, так і зображень.

Ваш підліток зможе розмістити наклейку на підлозі, на стелі, на стінах і меблях. І найголовніше - Ви, як батько, нічим не ризикуєте! Адже, на жаль, часто оформлювальні пориви нашого підростаючого чада вводять нас в замішання і викликають внутрішній протест. Погодитися на чорні / яскраво-червоні стіни готовий далеко не кожен батько.

Так само як і на бажання тінейджера покрити декупажем (не важливо, з зображенням черепів / кішечок або улюбленого музиканта) шафу, якій немає ще й року. І справа не в батьківській шкідливості (хоча шафи, звичайно, все одно шкода), просто більшість з нас вже неодноразово стикалися з тим, що почавши перефарбовувати стіни самостійно, наше доросле дитя байдужає до процесу на півдорозі. І так і живе майже в руїнах (якщо батьки принципові) або ж доводиться доводити результат до логічного кінця вже всій сім'ї разом.

І навіть це не найстрашніше! Найприкріше те, що підлітковий вік призводить до того, що бордові стіни, які були щастям тінейджера, через місяць йому набридають, і хочеться нових змін. І навіть якщо фінансові можливості родини дозволяють вносити зміни в оформлення кімнати щомісяця, яка доросла людина зможе винести стан вічного ремонту (навіть в одній окремо взятій кімнаті)? Тому якщо Ваш син або дочка саме зараз проходять цей складний життєвий етап - підлітковий вік (а Ви, звичайно, разом з ним), то рекомендуємо Вам запастися терпінням і вініловими наклейками DesignStickers.

Чим же так гарні наклейки на стіни і меблі для кімнати підлітка?

Крім широкого вибору,  про який ми вже писали вище, вінілові наклейки мають ще такі безперечні переваги:

Вінілові наклейки легко клеїти (причому на будь-які тверді і гладкі (рифлені шпалери, пофарбовані стіни підходять) поверхні).

Наклейки легко знімати і вони не псують поверхню. А значить, якщо підліток вирішить купити інтер'єрні наклейки із зображенням черепів і обклеїти ними шафа, Ви можете бути спокійні. Наклейку можна буде з шафи легко зняти в будь-який момент, при цьому меблі в кімнаті підлітка набере первинного вигляду (ніяких слідів клею або пошкодженого покриття самих меблів).

Якщо  тінейджеру хочеться чогось особливого, чого в каталозі зараз у нас немає, ви завжди можете зв'язатися з нами і зробити індивідуальне замовлення (це не набагато дорожче, ніж товар зі стандартного каталогу (ми просто залишаємо за собою право розмістити дизайн Вашого замовлення в своєму каталозі)).

Ну і, нарешті, це оригінальний подарунок, за доступною ціною, якщо дитина йде на день народження до такого ж друга чи подруги підлітку.

Найскладніше - догодити смаку підлітка! З наклейками від ТМ DesignStickers - це зовсім нескладно! Оригінальні, незвичайні вінілові наклейки допоможуть оформити кімнату підлітка красиво і недорого!

Докладніше