`` Наклейки на стіни-дизайн кімнати підлітка
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Наклейки для кімнати підлітка

"Серце"220 грн.
Розмір:
3 пташки
3 пташки130 грн.
В наборі:
Don't cross
Don't cross280 грн.
В наборі:
Ангел
Ангел240 грн.
Розмір:
Бум!
Бум!225 грн.
Розмір:
Вуса
Вуса210 грн.
Розмір:
Детектив
Детектив435 грн.
В наборі:
Розмір:
Клякса
Клякса225 грн.
Розмір:
комікс
комікс205 грн.
Розмір:
Павучок
Павучок130 грн.
В наборі:
Наклейка на стіну пес фото, наклейка на стіну собака фото, прикольна наклейка фото, наклейка на шпалери тварини фото
Пес-барбос200 грн.
В наборі:
Розмір:
Шрифт
Шрифт220 грн.
В наборі:

Інтер'єрні наклейки для кімнати підлітка - ідеальний варіант оформлення інтер'єру!

Адже саме цьому віку притаманні оригінальність, нестандартність мислення, пошук нових форматів для самовираження. Вінілові наклейки - як ніякий інший варіант внутрішньої обробки - модний, нетривіальний і має величезну кількість варіантів, як кольорового рішення, так і зображень. Ваш підліток зможе розмістити наклейку на підлозі, на стелі, на стінах і меблях. І найголовніше - Ви, як батько, нічим не ризикуєте! Адже, на жаль, часто оформлювальні пориви нашого підростаючого чада вводять нас в замішання і викликають внутрішній протест. Погодитися на чорні / яскраво-червоні стіни готовий далеко не кожен батько. Так само як і на бажання тінейджера покрити декупажем (не важливо, з зображенням черепів / кішечок або улюбленого музиканта) шафу, якій немає ще й року. І справа не в батьківській шкідливості (хоча шафи, звичайно, все одно шкода), просто більшість з нас вже неодноразово стикалися з тим, що почавши перефарбовувати стіни самостійно, наше доросле дитя байдужає до процесу на півдорозі. І так і живе майже в руїнах (якщо батьки принципові) або ж доводиться доводити результат до логічного кінця вже всій сім'ї разом.

І навіть це не найстрашніше! Найприкріше те, що підлітковий вік призводить до того, що бордові стіни, які були щастям тінейджера, через місяць йому набридають, і хочеться нових змін. І навіть якщо фінансові можливості родини дозволяють вносити зміни в оформлення кімнати щомісяця, яка доросла людина зможе винести стан вічного ремонту (навіть в одній окремо взятій кімнаті)? Тому якщо Ваш син або дочка саме зараз проходять цей складний життєвий етап - підлітковий вік (а Ви, звичайно, разом з ним), то рекомендуємо Вам запастися терпінням і вініловими наклейками DesignStickers.

 

Чим же так гарні наклейки на стіни і меблі для кімнати підлітка?

Крім широкого вибору,  про який ми вже писали вище, вінілові наклейки мають ще такі безперечні переваги:

· Вінілові наклейки легко клеїти (причому на будь-які тверді і гладкі (рифлені шпалери, пофарбовані стіни підходять) поверхні).

· Наклейки легко знімати і вони не псують поверхню. А значить, якщо підліток вирішить купити інтер'єрні наклейки із зображенням черепів і обклеїти ними шафа, Ви можете бути спокійні. Наклейку можна буде з шафи легко зняти в будь-який момент, при цьому меблі в кімнаті підлітка набере первинного вигляду (ніяких слідів клею або пошкодженого покриття самих меблів).

· Якщо  тінейджеру хочеться чогось особливого, чого в каталозі зараз у нас немає, ви завжди можете зв'язатися з нами і зробити індивідуальне замовлення (це не набагато дорожче, ніж товар зі стандартного каталогу (ми просто залишаємо за собою право розмістити дизайн Вашого замовлення в своєму каталозі)).

· Ну і, нарешті, це оригінальний подарунок, за доступною ціною, якщо дитина йде на день народження до такого ж друга чи подруги підлітку.

Найскладніше - догодити смаку підлітка! З наклейками від ТМ DesignStickers - це зовсім нескладно! Оригінальні, незвичайні вінілові наклейки допоможуть оформити кімнату підлітка красиво і недорого!