facebook

Угода користувача

Основні поняття

Відвідувач Сайту — особа, що увійшла на сайт http://www.designstickers.com.ua без мети розміщення Замовлення.
Користувач — фізична особа, відвідувач Сайту, який приймає умови цієї Угоди та бажає розмістити Замовлення на сайті
http://www.designstickers.com.ua
Покупець — Користувач, що розмістив Замовлення на сайті http://www.designstickers.com.uaз метою придбання товару для особистих потреб.
Продавець — ФОП Свистун Вадим Григорович, Юридична адреса: 49000 Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вул. Запорізьке шосе, буд. 40, кв. 331, № реєстрації 22240000000082273.
Інтернет-магазин — Інтернет-сайт, розташований у мережі інтернет за адресою
http://www.designstickers.com.ua, де представлені Товари, які пропонує Продавець для придбання, а також умови оплати та доставки Товарів Покупцям.
Сайт —
http://www.designstickers.com.ua
Товар —вінілові наклейки, картини та інші товари для декору інтер'єру та техніки, представлені на продаж на Сайті Продавця.
Замовлення — належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, вибраних на Сайті.

1. Загальні положення

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою http://www.designstickers.com.ua

1.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі – Умови продажу товарів). У разі незгоди з цією Угодою (далі - Угода) Користувач зобов'язаний негайно припинити використання сервісу та залишити сайт http://www.designstickers.com.ua

1.3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про Товар, представлений на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Угода може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку без попередження Користувача/Покупця. Нова редакція Угоди набирає чинності через 10 (десять) днів з моменту її опублікування на Сайті.

11.5. Угода набирає чинності з моменту відправки Покупцю Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефонами: (044) 362-0-368, (056) 767-27-1 , (050) 230-41-07, (096) 196-70-11 або через інші способи та канали зв'язку, вказані на Сайті.

Договір роздрібної купівлі-продажу вважається укладеним з видачі Продавцем Покупцю товарного чека чи іншого документа, що підтверджує оплату товару.

Повідомляючи Продавцю свій e-mail та номер телефону, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами Сайту/Користувачами/Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні та діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем у рамках цієї Угоди Користувача  (Далі: Публічної оферти).

2. Предмет згоди

2.1.Предметом цієї Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності. Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресоюhttp://www.designstickers.com.ua

2.2.Ця Угода поширюється на всі види Товарів та послуг, представлених на Сайті, доки такі пропозиції з описом є у каталозі Інтернет-магазину.

3. Реєстрація на сайті

3.1.Реєстрація на Сайті здійснюється за адресою: http://www.designstickers.com.ua/login.php

3.2.Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.

3.3. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Користувачем під час реєстрації.

3.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін та пароль, вказані Користувачем під час реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіну та паролю або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, надіславши відповідний електронний лист за адресою: store@designstickers.com.ua

4. Товар та порядок здійснення покупки

4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, що представлені на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями щодо нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису/характеристики не претендують на вичерпну інформативність та можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Покупець повинен звернутися за телефонами, вказаними на сайті Продавця. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться в міру виявлення помилок та неточностей.

4.2. Товар проводиться на замовлення ФОП Свистун В.Г. на підставі унікальних авторських дизайнів та макетів, на які поширюється авторське право, згідно із законом України «Про авторські права та суміжні права», на потужностях ТОВ «компанія Формат-М»м. Дніпро та ТОВ «Модус, ЛТД», м. Дніпро.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем під час реєстрації (або дзвінком Продавця).

4.3. Замовлення Покупця оформляється відповідно до процедур, зазначених на Сайті в розділі «Оплата» за адресою http://www.designstickers.com.ua/ua/kak_oplatit.html#oplata

4.4.Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.5.Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцем, Продавець здійснює контрольний дзвінок для уточнення деталей Замовлення у мінімально можливий для нього термін.   При неможливості зв'язатися з Покупцем, цей Замовлення вважається анульованим.

5. Доставка замовлення

5.1.Товар доставляється сторонньою службою доставки. Способи, а також зразкові терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Доставка» за адресою http://www.designstickers.com.ua/ua/kak_oplatit.html#dostavka. Конкретні терміни доставки можуть бути погоджені Покупцем із Продавцем під час підтвердження замовлення.

5.2. Територія доставки Товарів представлених на Сайті обмежена межами України.

5.3. Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.4. При доставці Замовлення вручається Покупцю або третій особі, зазначеній у Замовленні як одержувач (далі Покупець та третя особа іменуються «Одержувач»). У разі неможливості отримання Замовлення, оплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення, на прохання Покупця може бути переадресоване третій особі, яка може і готова сплатити вартість Замовлення та/або доставки в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення або сторонній службі доставки на складі отримання.

5.5.Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

5.6. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки, та вказується в електронному листі Покупцеві, на адресу, вказану при оформленні Замовлення, на наступний день після його відправлення. З приблизною вартістю доставки можна ознайомитись у розділі «Способи доставки»  по адресу: http://www.designstickers.com.ua/ua/kak_oplatit.html#dostavka

5.7. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним у момент передачі Продавцем товару сторонній службі доставки та виписки цією службою товарно-транспортної накладної за цим Замовленням.

Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається чинними правилами поштового зв'язку.

5.8. При прийнятті Замовлення, Одержувач зобов'язаний оглянути цілісність упаковки доставленого Товару та перевірити його на відповідність заявленій кількості місць доставки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару Одержувач розписується у прийнятті товару у формах наданих кур'єром або працівниками складу сторонньої служби доставки та оплачує Замовлення та/або доставку. Підпис у доставкових документах свідчить про те, що претензій до Товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю та належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.

5.9. Користувач розуміє та погоджується з тим, що:
здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною товару, що купується Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця.У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару за допомогою виїзду до Покупця та не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий, відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів"».

6.Оплата товару

6.1.Ціна товару вказується в гривнях і не включає вартість доставки.

6.1.1.Сума замовлення складається із вартості замовлених товарів.

6.2. Ціна товару вказується на сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем, цей Замовлення вважається анульованим. Якщо Замовлення було оплачено, Продавець повертає Покупцеві оплачену за Замовлення суму тим самим способом, яким вона була сплачена.

6.3. Ціна Товару на Веб-сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар не підлягає зміні.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем будь-яким зручним для нього способом, що не суперечить законодавству України, у сумі, що відповідає сумі Замовлення, вказаній на Сайті.

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови нарахування вказані на Сайті та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

7. Повернення товару та грошових коштів

7.1.Повернення Товару здійснюється відповідно до «Умов повернення», зазначених на Сайті за адресою http://www.designstickers.com.ua/ua/kak_oplatit.html#dostavka

Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, за винятком дня покупки за умови збереження цілісності товару (якщо наклейка не знімалася з підкладки)

Повертається товар, з усіма пломбами, ярликами має бути висланий Покупцем транспортною компанією «Нова пошта» за наступною адресою: ФОП Свистун В.Г., м. Дніпро, відділення №25, з вкладенням наступних документів: власноруч заповнена заява про повернення товару, копія паспорта та копія ідентифікаційного номера покупця, чека.  Пересилання товару здійснюється за рахунок Покупця.

7.2. Повернення Товару належної якості

7.2.1.Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо товар не використовувався, збережений товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики. Повернення Товару виготовленого в індивідуальних розмірах Покупця неможливе.

7.2.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою поверненого Покупцем Товару, протягом 30 днів з дати надходження поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення.

7.2.3.Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернений товар грошову суму протягом 30 днів від дня повернення Товару.

7.3.Повернення Товару неналежної якості:

7.3.1.Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неякісності або дисфункції Товару.

7.3.2. Якщо Покупцеві було передано Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

7.3.3. Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).

7.4. Повернення коштів здійснюється за рахунок повернення вартості оплаченого Товару будь-яким зручним сторонам способом у межах законодавства України.

7.5. Гарантійний термін на Товари вказується на етикетці або ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантiйного строку.

Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

8. Відповідальність

8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

8.2. Продавець не несе відповідальності за залишені Відвідувачем Сайту/Користувачем/Покупцем зворотний зв'язок та коментарі на Сайті. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної, соціальної, статевої, ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Продавець може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Продавець не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

9. Конфіденційність та захист інформації

9.1.Персональні дані Користувача/Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI Про захист персональних даних».

 Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють у сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання та обробки персональних даних становить 5 років.

9.2. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адресу електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.

9.3. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їхню обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

9.4. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:

  • для реєстрації Користувача на Сайті;
  • для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем;
  • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
  • для визначення переможця в акціях, які проводить Продавець.

9.4.1. Продавець має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту та мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

9.5. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

9.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту http://www.designstickers.com.ua Ця інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

9.7.Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.

10. Додаткові умови

10.1. Продавець має право переуступати або будь-яким іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

10.2. Інтернет-магазин та послуги, що надаються, можуть тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без цього.

10.3. До відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.4. У разі виникнення запитань та претензій з боку Користувача/Покупця він повинен звернутися до Продавця за телефоном або в інший доступний спосіб. Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, при недосягненні угоди спір буде переданий на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.

10.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.