facebook
Оплата
Оплата на сайті (ПриватБанк24, LiqPay)
Ви можете оплатити замовлення на сайті, якщо у Вас є банківська картка. Для карток Приватбанку, підключена послуга Приват24, для власників карток інших банків реалізована оплата карткою онлайн.
Оплата через термінал
Ви можете сплатити замовлення через термінали "Приватбанку" .
Накладений платіж
Зараз під час війни повного накладеного платежу ми не маємо. Ви можете сплатити частково передоплату, а залишок при отриманні на «Новій пошті». Накладний платіж робить покупку дорожчою, тому що транспортна компанія бере 20 гривень +2% від суми замовлення за цю послугу.
Безготівковий розрахунок (на р/р)
Якщо Ви плануєте оплачувати від компанії, Ви можете сплатити на р/р ФОП (не платник ПДВ). Ми надамо всі необхідні документи.
Реквізити для оплати: Отримувач
ФОП Свистун В. Г. IBAN UA143220010000026009300066900
ІПН 2943913572
МФО  322001, ЄДРПОУ Банку 2943913572
Призначення платежу - № замовлення.
Доставка

Всі замовлення обов'язково продзвонюються нашим оператором по буднях з 10.00 до 18.00.

Ми користуємось послугою "Нова Пошта". Зазвичай замовлення надходять наступного дня або через день після відправки. До віддалених куточків нашої країни замовлення їде 4 дні.

на складі "Нова Пошта"
Нова Пошта працює 7 днів на тиждень – швидко доставляють Вашу посилку до будь-якого міста. Ваше замовлення може зберігатись у них до 7 робочих днів без комісії.
кур'єром "Нової Пошти"
Ви також можете отримати замовлення прямо на будинок/в офіс кур'єром "Нова Пошта". Середня вартість доставки кур'єром при передоплаті 80 грн. При оплаті замовлення кур'єру – 120 гривень.

Вартість доставки залежить від розміру наклейок. В один тубус - ми можемо вкласти від 8 до 12 наклейок - 60 грн за передоплати.

Повернення
Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей та товарного вигляду.
Повернення здійснюється на підставі заповненої заяви та довіреності на внесення коштів (товарний чек), що підтверджує факт та умови покупки.
У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати на пересилання товару назад нам.
Для розгляду заявки на повернення вам необхідно надіслати товар і пакет документів: заповнену заяву на повернення, копію першої сторінки паспорта, копію ІПН, товарний чек на відділення служби доставки «Нова Пошта» за адресою: м. Дніпро, НП №13, отримувач ФОП Свистун В. Г., телефон: 096 196 70 11.
Товар із шлюбом/невірною комплектацією має бути повернутий нам з оригінальними ярликами та в оригінальній упаковці.
Термін повернення коштів — 14 днів.