facebook
Купити вінілові наклейки зі знижкою
Розпродажні наклейки нічим не відрізняються від товарів основного каталогу. Вони чудової якості та правильного розміру. Просто деяких наклейок ми зробили більше, ніж нам треба.
Знижки
"Книга-цілий світ"
400 грн 320 грн
Знижки
"Ми – сім'я"
510 грн 360 грн

Купити вінілові наклейки за доступною ціною.

Як Ви вже зрозуміли, в цьому розділі представлені вінілові наклейки зі знижками. Їх асортимент обмежений, крім того, багато хто з цих наклейок знаходяться на нашому складі в кількості 1-х або 3-х штук і повільність в їх замовленні може обернутися відсутністю їх на складі. Ми не завжди встигаємо оперативно "почистити" розділ"розпродаж", тому наявність конкретної вінілової наклейки уточнюйте у співробітників за телефонами вказаними в шапці сайту.

Декоративні вінілові наклейки тільки в цьому розділі сайту?

Ні, все наклейки на нашому сайті - це декоративні наклейки з вінілу.

Вінілові наклейки на меблі, плитку, дзеркала клеїти можна? Або наклейки клеяться тільки на стіни?

Звичайно, все вінілові наклейки можна клеїти на будь-які тверді поверхні крім побілки. Більш того, з усіх поверхонь вінілову наклейку можна буде зняти (крім паперових шпалер) без пошкодження меблів, плитки і т. д.

Детальніше Ви можете прочитати про вінілові наклейки на стіну на наших інформаційних сторінках:

Чим вінілові наклейки гарні? У статті розповідається про властивості вінілових наклейок.

Як вінілові наклейки клеїти і знімати? Крім докладних письмових інструкцій- є також відео інструкції, які дуже рекомендується дивитися, якщо Ви вибрали для свого інтер'єру наклейки з великою кількістю тонких елементів (гілочки, пушинки і т. д.).

Докладніше