`` Купити вінілові наклейки недорого
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Купити вінілові наклейки зі знижкою

Распродажные наклейки ничем не отличаются от товаров основого каталога. Они прекрасного качества и правильного размера. Просто некоторых наклеек мы произвели больше, чем нам надо.

Розпродажні наклейки нічим не відрізняються від товарів основного каталогу. Вони чудової якості та правильного розміру. Просто деяких наклейок ми зробили більше, ніж нам треба.
фото візерунок на стіну, фото наклейка візерунок на стіни, візерунок на стіну своїми руками фото
Завитки (асфальт)410 грн. 230 грн.
наклейки на холодильник лист фото, прикольна наклейка на холодильник лист фото, декоративна наклейка на холодильник букви фото
Лист (помаранчеве)390 грн. 275 грн.
наклейка на стіну маяк фото, наклейка на стіну море фото, наклейка на шпалери маяк фото, дитячі наклейки для хлопчика маяк фото, стікер на стін
Маяк (м'ятний)340 грн. 190 грн.

Купити вінілові наклейки за доступною ціною.

Як Ви вже зрозуміли, в цьому розділі представлені вінілові наклейки зі знижками. Їх асортимент обмежений, крім того, багато хто з цих наклейок знаходяться на нашому складі в кількості 1-х або 3-х штук і повільність в їх замовленні може обернутися відсутністю їх на складі. Ми не завжди встигаємо оперативно "почистити" розділ"розпродаж", тому наявність конкретної вінілової наклейки уточнюйте у співробітників за телефонами вказаними в шапці сайту.

Декоративні вінілові наклейки тільки в цьому розділі сайту?

Ні, все наклейки на нашому сайті - це декоративні наклейки з вінілу.

Вінілові наклейки на меблі, плитку, дзеркала клеїти можна? Або наклейки клеяться тільки на стіни?

Звичайно, все вінілові наклейки можна клеїти на будь-які тверді поверхні крім побілки. Більш того, з усіх поверхонь вінілову наклейку можна буде зняти (крім паперових шпалер) без пошкодження меблів, плитки і т.д .

Детальніше Ви можете прочитати про вінілові наклейки на стіну на наших інформаційних сторінках:

Чим вінілові наклейки гарні? У статті розповідається про властивості вінілових наклейок.

Як вінілові наклейки клеїти і знімати? Крім докладних письмових інструкцій- є також відео інструкції, які дуже рекомендується дивитися, якщо Ви вибрали для свого інтер'єру наклейки з великою кількістю тонких елементів (гілочки, пушинки і т. д.).