facebook

Дитячі алфавіти наклейки різними мовами!

Подаруйте своїм діткам яскраві літери - наклейки, які не тільки стануть помічниками у вивченні алфавіту, а й прикрасять кімнату малюка!
Сортувати
Скинути
наклейки на стіну літери фото, наклейки на стіну алфавіту фото, вінілові наклейки алфавіту фото, дитячі наклейки на стіну літери фото, англійський алфавіту фото наклейки на стіну літери фото, наклейки на стіну алфавіту фото, вінілові наклейки алфавіту фото, дитячі наклейки на стіну літери фото, англійський алфавіту фото
Абетки
ABC - алфавіт
440 грн
наклейка для дитячої кімнати алфавіт фото, наклейка алфавіт фото, наклейки на стіну алфавіт фото, літери наклейки фото, наклейки в дитячу фотографію наклейка для дитячої кімнати алфавіт фото, наклейка алфавіт фото, наклейки на стіну алфавіт фото, літери наклейки фото, наклейки в дитячу фотографію
Абетки
Алфавіт 2
440 грн
вчимо літери фото, вивчаємо азбуку фото, дитяча наклейка на стіну дерево фото, наклейки дитячі навчальні фото, наклейки на стіну дитячі фото, наклейки дерево в кабінет англійської мови фото, дерево з літерами фото, дитячі наклейки дерево на стіну фото вчимо літери фото, вивчаємо азбуку фото, дитяча наклейка на стіну дерево фото, наклейки дитячі навчальні фото, наклейки на стіну дитячі фото, наклейки дерево в кабінет англійської мови фото, дерево з літерами фото, дитячі наклейки дерево на стіну фото
Абетки
Буквене дерево
515 грн
фото наклейки літери, фото наклейки на стіни літери, фото інтер'єрні наклейки літери, вінілові наклейки літери фото
Абетки
Букви
510 грн
Абетки
Букви та цифри
795 грн
розвиваючі наклейки фото, розмальовки багаторазові фото, наклейки на стіну в дитячу фото, розмальовка літери фото, розмальовка алфавіту фото
Абетки
Веселі букви
375 грн
морський алфавіт фото, морські наклейки фото, наклейки якір рятувальний круг маяк фото морський алфавіт фото, морські наклейки фото, наклейки якір рятувальний круг маяк фото
Абетки
Морський алфавіт
440 грн
дитячі наклейки на стіни цифри фото, наклейки дитячі цифри фото, наклейки геометричні фігури фото, наклейки цифри в дитячий садок фото, наклейки дитячі навчальні фото, вчимо цифри фото, вчимо фігури фото, дитячі наклейки на стіну фігури в ДНЗ фото, на дитячі наклейки на стіни цифри фото, наклейки дитячі цифри фото, наклейки геометричні фігури фото, наклейки цифри в дитячий садок фото, наклейки дитячі навчальні фото, вчимо цифри фото, вчимо фігури фото, дитячі наклейки на стіну фігури в ДНЗ фото, на
Абетки
Цифри та фігури
440 грн
Інформація про продукт
Можна мити
Можна мити
Клей не потрібен
Клей не потрібен
Будь-який розмір
Будь-який розмір
На замовлення
На замовлення
Легка поклейка
Легка поклейка
Швидкість доставки
Швидкість доставки

Купити дитячі алфавіти наклейки різними мовами в Україні

Оформлюємо дитячій простір за допомогою яскравих наклейок-алфавітів. Які не просто допоможуть у вивченні алфавіту, а й стануть чудовою прикрасою кімнати дитини або в дитячому садочку чи школі.

Наша мета обіграти звичайний алфавіт так, щоб зацікавити дитину, заохотити вивчити літери. І тому, кожен запропонований нами алфавіт виконаний в ігровій формі, з яскравими та чудернацькими картинками, які буде цікаво досліджувати дитині.

За допомогою наших алфавітів ви можете створити чудовий куточок для малювання, або позначити таким чином ігрову зону. Наклейки алфавіту стануть чудовим та оригінальним декором в дитячій кімнаті.

Де можна використовувати наклейки алфавіти?

Яскраві літери наклейки можна використовувати абсолютно в будь-якому місці де постійними гостями є дітки:

  • дитячі садочки;
  • школи (перші класи НУШ);
  • дитячі студії та центри;
  • дитяча кімната вдома і т. д.

Як клеїти алфавіти та на які поверхні?

В будь-якому з наших наборів алфавіту кожна літера клеїться окремо. В наборі є літери наклейки великі та трішки менші, але усі літери виглядають пропорційно та гармонійно. Ви можете розташувати всі букви наклейки в будь-якому порядку. Літери можна клеїти разом з дітками. Ми впевнені, це буде для них гарною розвагою.

Для наклеювання алфавіту підійде практично будь-яка тверда поверхня (окрім вапна та рельєфної штукатурки типу короїд). Букви алфавіт можна клеїти на стіни, меблі, скло, двері і т. д.

Ми пропонуємо алфавіти на українській та англійській мові

В сучасному світі розвиток дитини починається досить рано. Тому, задача батьків забезпечити дитину усім необхідним для комфортного процесу вивчення нового. А ми в цьому з радістю допоможемо, бо маємо багато досвіду в роботі зі школами та садочками і знаємо як зробити процес навчання цікавим та легким для дитини.

Алфавіти у формі дерева

Якщо шукаєте не просто звичайні літери, а щось більш незвичне, можемо запропонувати дерево з літерами. Де літери будуть розміщені в кожному окремо листочку.
Кожній дитині буде цікаво розглядати таке деревце. Ми пропонуємо дерево з літерами на українській та англійській мові в двох розмірах.

Алфавіти розмальовки

Маємо ще одну гарну ідею для вивчення алфавіту. Це багаторазова розмальовка. Усі літери розташовані на плівці розміром 1м*1м. Ви можете наклеїти наклейку на стіну, або можна взагалі її не клеїти, а просто згортати і розгортати коли це необхідно. Для малювання підходять тільки звичайні фломастери. Щоб стерти намальоване використовуйте звичайну ганчірочку змочену водою.

Композиції з алфавітами

Дуже часто до нас звертаються клієнти з проханням допомогти з оформленням стіни великої площі. Частіше за все, це школи та дитячі садочки, які щойно зробили ремонт і хочуть гарно прикрасити велику стіну наклейками. Тоді, ми пропонуємо комбінувати декілька наборів. Наприклад, це може бути абетка та веселка з травичкою. Така композиція одразу охопить 2,5 м стіни по ширині і приблизно 2 м по висоті. Таке оформлення обійдеться точно дешевше, ніж наприклад наймати художника для малювання на стінах. Тим більше, вінілові наклейки не бояться вологи, їх можно мити, а виглядати це буде більш сучасно.
Купити наклейки літери на стіну  - це найпростіше рішення для цікавого вивчення алфавіту.

Якщо у вас виникли будь-які питання стосовно нашого асортименту, ми з радістю вас проконсультуємо:

+38 (096) 196-70-11

+38 (050) 230-41-07 вайбер

+38 (073) 196-70-11 вайбер

Докладніше