facebook

Наклейки на двері міжкімнатні

Сортувати
Скинути
Інформація про продукт
Можна мити
Можна мити
Клей не потрібен
Клей не потрібен
Будь-який розмір
Будь-який розмір
На замовлення
На замовлення
Легка поклейка
Легка поклейка
Швидкість доставки
Швидкість доставки
Корисні статті

Великі наклейки на двері і акцентні: на будь-який смак і під будь-які завдання

Залежно від інтер'єру і завдання, можна купити наклейки на міжкімнатні двері, які будуть закривати всі двері або наклейки, які стануть лише акцентом. Часто невеликі наклейки купують не тільки як акцент, а як спосіб замаскувати невеликий дефект: наприклад, невелику тріщину на склі дверей, фломастер залишений на полотні дверей дитиною в розпалі гри і т.д.

При виборі наклейки зверніть увагу, що на рельєфні двері, великі наклейки може бути важко клеїти за рахунок нерівної поверхні двері. Тому краще купити наклейку, яка складається з окремих елементів. Для гладкої двері, однаково добре підійдуть всі наклейки.

Наклейки з інших розділів інтернет-магазину, підходять на двері?

Так, всі наклейки в інтернет-магазині ТМ DesignStickers - вінілові. Тому, якщо вам сподобалася наклейка з іншого розділу, її можна купити і клеїти на двері: вона буде прекрасно триматися.

Мені не підходять розміри наклейки. Ви робите наклейки на двері за індивідуальними розмірами?

Так, безумовно. Ми знаємо, що двері бувають різного розміру. Стандартні двері у ванну і туалет, як правило найвужчі - 60 см, вхідні двері -90 см, а міжкімнатні двері - 80 см. Але насправді розмірів набагато більше. Ви можете замовити наклейку на двері необхідного вам розміру. Зв'яжіться з нами за телефонами вказаними "в шапці" сайту і ми порахуємо ціну наклейки в вашому розмірі.

Докладніше