facebook
04.08.2017

Про наклейку "Дитяча карта" детальніше

Наша новинка наклейка "Дитяча мапаquot;.

У межах картки товару ми можемо розмістити всі частини наклейки, щоб розглянути усі образи. А роздивитись там є що! Величезна кількість різних тварин та інших представників фауни знайшли своє місце на нашій дитячій географічній карті. Тому деякі частини картки викладаємо для розгляду у цій статті.

фото наклейка карта детская с животными DesignStickers

Тварини розміщені відповідно до місць проживання, тобто. ви не знайдете крокодила в Європі, а ведмедя в Африці.  Логіка розміщення тварин є. І тим не менш,  -  це дизайнерська картка! Її просто цікаво розглядати. Тварини стилізовані і кожен із них - маленький твір художнього мистецтва. Ми грішимо недотриманням пропорцій у карті, звичайно ж, не всі представники фауни конкретного регіону і тим не менш, наша нова карта допомагає та вивчати різноманітність тваринного світу та отримувати естетичне задоволення від розгляду різних континентів та їх мешканців.

Небагато технічних подробиць.

1. Кожен континент клеїться окремо. Також кожен острів тощо. знімається з підкладки окремо та клеїться самостійно. Тобто. кожен елемент переноситься на стіну окремо від іншого. Тому рекомендуємо спочатку клеїти один із континентів, потім переносити до нього всі дрібні острови (щоб не порушити природне розташування суші в природі). Те саме стосується Південної та Північної Америки (клеяться вони окремо, з'єднуєте їх перешийком ви в процесі нанесення на стіну).

DesignStickers фрагмент наклейки детская карта с животными

2. Усі хвилі, кораблі тощо також клеяться окремо. Тобто між континентами – це ваша стіна. Якщо вам сподобалася наша мапа, але у вас є стіна "строката" і фоном для мапи-наклейки вона буде некрасивою, ми можемо виготовити мапу у вигляді плаката.

фото карта с животными в детскую купить

3. Зверніть увагу: материки - досить великого розміру та складної форми, тому буде значно легше клеїти великі частини мапи вдвох. Знімайте з підкладки так як і рекомендовано в інструкції (йде в кожній упаковці) - поступово в міру перенесення наклейки на стіну.

купить карта в детскую комнату фото

4. Традиційно ми можемо виготовити картку у ваших розмірах. У разі даного дизайну, мова може йти лише про збільшення розміру.

 

Якщо у вас залишилися питання із задоволенням на них відповімо!

Колектив ТМ DesignStickers