facebook
13.10.2022

Наклейки на вікна. Що треба врахувати при покупці наклейок на вікна чи вітрину.

У статті ми докладно розповімо про те, як вибрати наклейки для оформлення вікон та вітрин.

Досить часто до нас надходять запити двох видів:

1.Чи можна клеїти наклейки на вікно?

2.Як виглядатимуть наклейки з іншого боку вікна? Особливо це актуально, коли наклейки на вікна купують для оформлення вітрин магазинів, кафе та ресторанів. Коли важливо, щоб наклейка однаково красиво виглядала з обох боків скла.

У цій статті ми відповімо на обидва питання.

1.Чи можна клеїти наклейки на вікно?
 ТМ DesignStickers виготовляє виключно вінілові інтер'єрні наклейки. Це означає, що ви можете клеїти наші наклейки на скло вікна і на стіни в будинку і на кахель у ванній кімнаті. Наклейки не бояться перепадів температури та вологості. Тобто. абсолютно будь-які наклейки на стіну можна клеїти на вікно.

новогодние наклейки на стены фото, наклейки новый год фото, новогодний декор фото, новогодние наклейки фото, наклейка зимний город фото, новогодние наклейки на окна фото, наклейка дома фото

Наклейка на вікна "Зимове місто"

Докладніше про наклейку зимове місто

2.Як будуть виглядати наклейки з іншого боку вікна? Це залежить від способу виготовлення наклейки. Ми робимо наклейки двома способами:

  • наклейки друкуються на спочатку білій плівці і потім висікаються формою дизайну. При такому способі виробництва зворотний бік наклейок – біла;
  • наклейки висікаються за формою дизайну із спочатку кольорової плівки. У такому випадку, зворотний бік наклейки такого ж кольору, як і лицьова сторона.

Звичайно, якщо ви живете на 5 поверсі (або ваш дитячий центр, магазин офіс і т.д. розташований вище за другий поверх), то яким кольором видно наклейку крізь скло вікна з боку вулиці не має жодного значення. Якщо ж ви живете на першому-другому поверсі, або ви оформляєте скло у вітрині магазину, кафе або дитячого центру в торговому центрі, буде красивішим, якщо наклейка з обох боків вікна буде кольоровою. Так, всі, хто бачать оформлення вашого вікна і зовні і зсередини, будуть бачити однаково яскраве і красиве зображення.

Як визначити які наклейки на вікні будуть однаковими з обох боків скла?

1.Приблизно зорієнтуватися можна просто дивлячись на фото сайту. Друк, безперечно, дає більше можливостей. Тому, якщо в наклейці використано багато кольорів або ретельно опрацьовані мордочки звірів, як на фото нижче, наприклад, то, швидше за все, це друкована наклейка і зі зворотного боку шибки вона буде білою. 

2.Перевірити свій здогад друкована наклейка чи ні, можна перевірити, зайшовши на сторінку самого товару. Якщо під кнопкою «купити» розташована палітра для вибору кольору, то наклейка буде кольоровою з обох боків вікна. Якщо палітри немає - то зі зворотного боку вікна наклейка буде білою.

наклейка звери фото, наклейки звери фото, наклейки животные фото, наклейки на стены животные фото

Наклейка на стіни "Хованки"

Докладніше про наклейку зимове місто

3.Найпростіший і найшвидший спосіб:  зателефонуйте нам! Замість того щоб витрачати свій час на те, щоб розібратися де яка наклейка і як вона виглядатиме на вікні, зателефонуйте нам указним у шапці сайту. Розкажіть нашому консультанту, яку наклейку ви хочете для декору вікна: звірів, квіти, метелики, трави тощо. І він за п'ять хвилин разом із вами пройде по сайту і покаже всі відповідні наклейки, які з обох боків скла будуть виглядати однаково кольоровими (тобто ви відкриваєте наш сайт на комп'ютері або планшеті та дзвоніть, а консультант підказує) вам який розділ відкрити і яку наклейку подивитися).

наклейки птички фото, наклейки на стены забавные птички фото, наклейки на окно птички фото, прикольные наклейки птички фото, наклейки на стены

Наклейка на вікна "Смішні пташки"

Докладніше про наклейку забавні пташки

Ви хочете оформити вітрину, вам подобаються наші наклейки, але вони малі для розміру вітрини?

Це не проблема, тому що ми виробляємо всі наклейки і можемо зробити їх будь-якого відповідного розміру саме під ваше вікно, скляну стіну або вітрину.

Ви хочете оформити вікно (вітрину) до свята, але не знайшли відповідного дизайну у нас у магазині.

Ми виготовляємо наклейки на замовлення, зв'яжіться з нами за телефонами та ми розповімо вам процедуру індивідуального замовлення..

Хочете щось незвичайне для оформлення вітрини? Чи не таке як у всіх?

Зверніть увагу навітражні наклейки на вікно. За допомогою таких наклейок можна створити неймовірної краси світлові ефекти. Крім того, наклейки можна накладати один на одного і отримувати красиві колірні змішання.

Зверніть увагу! Вітражні наклейки фарбують світло усередині приміщення у свої кольори. Це дуже –дуже красиво та чудово підходить для ресторанів, барів, кафе тощо. але якщо біля вікна сидітимуть і писатимуть (наприклад, діти в дитячому центрі), то світло іншого кольору навряд чи доречне в даному випадку.

Оформлення вітрини до Нового року фото
30.10.2023
Що ми пропонуємо для оформлення вітрини на Новий Рік? Декілька готових варіантів дизайну. Це означає, що вам не потрібно витрачатися на послуги дизайнера. Можна не ламати голову, як зробити красиво та виглядати це буде красиво.
Докладніше