facebook
01.07.2016

Оформлення вітрин.

Нестандартне оформлення вітрини – вітражні наклейки. Ви будете вигідно виділятися на тлі конкурентів!

Ви шукаєте оригінальний спосіб оформити вітрину магазину? Бажаєте, щоб оформлення вітрини було стильним, таким, що запам'ятовується? Ми можемо запропонувати вам як сезонні варіанти, це коли ви оформляєте свій магазин залежно від сезону чи свята.

фото новогоднее оформление витрин, украшение магазина на новый год, оформление витрин фото

Тобто, напередодні Хелоуїна ви прикрашаєте вітрину до цього свята, напередодні Нового Року, до Нового року. І тут у вас є можливість як вибрати новорічні декори з ялинками та дідами морозами, а можна більш нейтральні, які можуть прикрашати ваш магазин, ресторан, кафе чи бар усю зиму (що, звичайно, вигідніше за ціною). Ну і таке інше. Далі у нас День Святого Валентина, 8 березня або просто можна сказати весняний декор вітрин, великодні декори... Загалом, суть зрозуміла: можна принципово змінювати оформлення вітрини від свята до свята. 

фото прикраса вітрин на Хеллоуїн, декор вітрини на Хеллоуїн кажани

Вибрати наклейки під таку концепцію можна у 2-х розділах інтернет-магазину: наклейки на вікна та вітрини і наклейки для свят

. У першому розділі ви знайдете тільки ті наклейки, які однаково виглядають з 2-х сторін вікна, а по-другому, можна вибрати також наклейки для внутрішньої прикраси магазину або ресторану.

Нагадуємо, що ми виробляємо все, що ви бачите на сайті, тому виготовляємо під ваші розміри, а також за вашими дизайнами (макети бажані в кривих).

Також пропонуємо вам цікавий напрямок декору вітрин - вітражні наклейки на вітрини. 

Оформлення вітрин вітражними наклейками.

Такі наклейки рідко використовують як сезонний декор через їх високу вартість, проте для постійного декору - це виглядає стильно, дорого і незбито. Особливо рекомендуємо звернути увагу на такий вид декору вітрин, якщо у вас є сонячна сторона. Ви отримаєте таке ж перетворення світла, як у нас на фотографіях нижче.

креативное оформление витрин фото, наклейки на витрины фото, фото оформление витрины оракал,

На фото вище, ми показали, як виглядає вітражна плівка на просвіт вітрини. Виглядає казково! Звичайно, такий вид оформлення підійде не всім видам бізнесу. Для вітрини багатьох ресторанів, дитячого центру, магазину іграшок така гра кольору буде безумовно в плюс. У магазині одягу або взуття може йти спотворення кольору продукції, що незручно. Це не означає, що вітражні наклейки вибирати зовсім не можна, просто не рекомендується повністю заклеювати вітрину (як на фото вище) і розташовувати їх так, щоб світло через вітражі не переломлювалося на стелажі із взуттям та вішала. Це теж може виглядати дуже стильно – дивіться на фото нижче.

Набір вітражних наклейок на вітрину "Трикутник".

фото оформление витрины витражными пленками, оформление витрин фото, витрина магазина одежды фото,

 

Що таке вітражні наклейки?

Якщо ви вже покупець ТМ DesignStickers, то знаєте, що ми займаємося виробництвом наклейок виключно з вінілових плівок. Це означає, що такі наклейки довговічні та невибагливі у використанні. Вітражні наклейки нічим не відрізняються у своїх характеристиках. Що ж у них унікального?

 • Вітражні наклейки освітлюються. Тобто. малюнок на вітрині однаково виглядає по обидва боки скла  і світло створює всередині магазину незвичайні світлові рішення. Ваш магазин, салон чи ресторан буде по-справжньому унікальним!
 • За рахунок просвітності плівки шляхом накладання одного шару на інший ви, як і при змішуванні фарб, отримуєте третій колір. Це створює необмежене поле для творчості!

Набір "Трикутники".
2 кольори в наборі (два трикутники різного кольору).

Розмір кожного трикутника:

 • 1 х 1,5 м

Площа оформлення у стилістиці "як на фото"-  1 х 3 м

Ціна набору: 1100  грн.*

*Ціна актуальна на момент написання цього матеріалу. Для актуальної ціни звертайтесь додатково.

Вітражний декор для вітрини: "Геометрія".

фото купить витражные пленки для оформления окна магазина

На фото вище ви бачите, як накладання одного кольору на інший дає третій колір. А як поєднувати кольори – це лише політ для вашої творчості!

Яка ціна оформлення вітрини вітражними наклейками?

 Ціна залежить і від кількості кольорів у наборі та від розміру. При цьому ми розуміємо, що для ухвалення рішення про покупку треба розуміти хоча б порядок цін. Саме для цього тут наведено ціну на деякі набори. Ці ціни дають можливість прицінитись. 

Якщо вам підходять стандартні розміри вказані тут, це чудово, так як це оптимально збалансовані пропозиції за ціною (враховано відсутність відходу плівки при виготовленні). І, можливо, такий же декор, але на 20 см вже, у виготовленні буде в ту ж ціну.

фото цена оформления витрины магазина одежды, фото оформление весенних витрин

Набір "Геометрія"
4 кольори в наборі.

Розміри фігур:

 • великі: діаметр 44см.
 • середні: 16см.
 • малі: 7см.

Орієнтовна площа оформлення в стилістиці "як на фото" (те, що без дівчинки) -  2 х 1,5м

Якщо клеїти з меншим нахлестом – більше.

Ціна набору: 790 грн.*

*Ціна актуальна на момент написання цього матеріалу. Для актуальної ціни звертайтесь додатково.

Що ще можна оформити вітражними наклейками?

Прозорі перегородки у офісах, торгових центрах. Великі скляні двері. Мета не тільки зробити красивіше, але й позначити, що стіна чи двері є, просто вони скляні

Декор скляної стіни "Вітражні квіти".  

фото декор ресторана, фото стильный декор ресторана, фото весеннее оформление витрин

Вітражні квіти.

 • Діаметр кожної квітки -50см.
 • У наборі використано 5 кольорів

Орієнтовна площа оформлення "як на фото" - 1,5 х 3м

Ціна набору: 1200 грн.*
*Ціна актуальна на момент написання цього матеріалу. Для актуальної ціни звертайтесь додатково.

 

Подивіться на фото, яку унікальну атмосферу можна створити за допомогою вітражів  наклейок! Яка гра кольору  та світла - справжня казка!

элитный декор ресторана фото,фото цветы витражные на витрину

Виготовлення дизайнів для оформлення вітрин на замовлення.

Так, ми можемо виготовити  вітражні наклейки за вашими дизайнами. Принцип роботи такий самий, як і зазвичай, при роботі на замовлення.

 1. Ви надсилаєте макет або картинку плюс бажані розміри.
 2. Якщо у вас є макет у кривих, то ми можемо виготовити наклейку на 99%.
 3. Якщо макету немає, є тільки картинка в джипегу, то надсилайте вашу картинку на електронну адресу: store@designstickers.com.ua и мы в течение 1 рабочего дня дадим вам ответ можем или нет изготовить макет по вашему рисунку и сколько такой макет будет стоить. 
 4. Звертаємо вашу увагу, що перетворення джипега на макет платне. Тому вибір наклейок з нашого асортименту не лише гарантовано вдалий вибір, а й економічно доцільний!
 5. Ми виготовляємо наклейки на замовлення (за вашим дизайном) із вітражної плівки на суму від 2500 грн.
 6. Наклейки з асортименту представленого тут (у розмірі не менше за вказаний), відпускаються без обмеження мінімального замовлення. Тобто. від 1 набору. 

фото витрина магазина одежды, фото оформление витрины детского магазина, фото витражные наклейки на витрину

Наклейка "Горох вітражний".

 • великі круги: 23 см;
 • найменші круги: 4 см.
 • використано 4 кольори.
 • усього 75 горохів в наборі.

Ця наклейка майже точна копія нашого незмінного хіта, наклейки "Горох". Популярність наклейки пов'язана з тим, що велика кількість елементів різного розміру та кольорів залишають необмежене поле для фантазії, а також дозволяють декорувати великі поверхні за допомогою всього одного набору. Крім того, ця позиція дуже легка при наклеюванні, тому що взагалі немає тонких деталей.

Ціна набору: 530 грн.*

*Ціна актуальна на момент написання цього матеріалу. Для актуальної ціни звертайтесь додатково.

Безумовно набір "Вітражний горох" це чудове рішення для оформлення не тільки вітрини магазину одягу, а й скляної стіни в дитячому центрі (особливо часто такі вітрини-стіни бувають, коли дитячий центр розташований у торговому центрі). Таке молодіжне оформлення чудово підійде для скляних перегородок у ІТ офісах.
 Ще одна пропозиція для оформлення скляних стін в офісах - силуети людей, що динамічно рухаються в "годину пік".

Наклейка скляну перегородку в офіс "Година пік".

декор стеклянной перегородки в офисе фото, декор офиса фото, наклейки в офис фото, силуэты людей наклейка фото

Наклейка на вітрину, скло офісу "Година пік".

Якщо наклеїти кожен силует "без нахльосту" на інший, то загальна довжина композиції складе 9 метрів завдовжки.

 • У цій композиції розмір найвищого елемента – блакитної жінки - 80 х 165см.

Ціна набору: 4100 грн.*

Замовити героїв композиції можна вибірково (при загальній сумі замовлення вітражних наклейок не менше1500 грн.).


*Ціна актуальна на момент написання цього матеріалу. Для актуальної ціни звертайтесь додатково.

Як замовити вітражні наклейки на вітрину?

Ще раз звертаємо вашу увагу, що ми розуміємо, що розмір вікон, вітрин, скляних перегородок у вас може інший. Ми прорахуємо вартість та виготовимо за вашими розмірами.

 1. Усі наклейки із вітражної плівки виготовляються лише на замовлення. Тому ми не відправляємо їх післяплатою. Можлива лише передоплата.
 2. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами за телефонами:

  Київ (044) 362-0-368
  Дніпро (056) 767-27-19
  МТС (050) 230-41-07
  Київстар (096) 196-70-11

  Ми працюємо пн-пт з 9.00 до 18.00. Або напишіть нам на пошту: store@designstickers.com.ua   или через обратную связь сайта с указнием вашего номера телефона в любое время. Мы наберем вас в рабочее время и уточним все детали.
   
 3. Термін виготовлення – 5 робочих днів.
 4. Для поклейки багатьох дизайнів монтажники не потрібні ("вітражжний горох", "геометрія" ви точно зможете поклеїти без допомоги спеціалістів)! Це означає, що ви істотно заощаджуєте на усугах монтажу. І тим не менш, ми розуміємо, що цей розділ це не наклейки на стіни для використання в квартирах, де одна з основних вимог до наших дизайнерів при розробці. дизайнів  - можливість наклеїти наклейку одному двом людям без допомоги спеціалістів. Наклейки для оформлення вітрини можуть бути занадто великими і розташовані занадто високо і т.д. Тому і в Дніпрі та в Києві ми можемо надати послуги монтажу (послуги монтажу не входять у вартість наклейок та оплачуються окремо). Або ви можете скористатися послугами будь-яких монтажників зовнішньої реклами, послугами яких користувалися раніше.
 5. Ми надішлемо готове замовлення по Україні ТК "Нова Пошта" у будь-який куточок України.

Наклейка "Знижки" на вітрину.

Пропонуємо вам цікаву пропозицію "2 в 1" для оформлення вітрини і разом з тим, для розміщення пропозиції зі знижками або іншими акціями, що проводяться в магазині.

З одного боку вітрини (з внутрішньої сторони скла) клеїться композиція з вітражних наклейок. З зовнішнього боку вітрини, розміщується наклейка з акційною пропозицією, наприклад "Знижки -20%" як у нас на фото.

Таким чином, коли акційний період закінчується, наклейка з зовнішньої сторони вітрини видаляється і залишається тільки декор з вітражних наклейок, які наклеяні звередини магазину.

оформление витрин скидки фото, фото наклейки скидки на витрину магазина и декор витрины магазина

 

Наклейка на вітрину "Абстракція"

 • Без нахльосту, наклейки займають площу 1 х 5м.
 • Надпис "знижки 20%" (на білому непрозорому фоні) - 0,5 х 1,5м.
 • Використано 5 кольорів витражної плівки.

Ціна набору: 2300 грн.* (без надпису "Знижки 20%" - 2100 грн. Замість знижки може бути написана інша фраза, за вашим бажанням.)

*Ціна актуальна на момент написания цього матеріалу. Для актуальної ціни, звертайтеся додатково.

Оформлення вітрини до Нового року фото
30.10.2023
Що ми пропонуємо для оформлення вітрини на Новий Рік? Декілька готових варіантів дизайну. Це означає, що вам не потрібно витрачатися на послуги дизайнера. Можна не ламати голову, як зробити красиво та виглядати це буде красиво.
Докладніше