facebook
21.07.2015

Наклейки на стіну з 3D ефектом.

Наклеювання на стіну з 3D ефектом.

Інтер'єрна наклейка 3D дерево

Серед нашого асортименту є не просто вінілові наклейки, які мають плоску поверхню, але і ще ми можемо запропонувати наклейки на стіну з 3D ефектом або ще їх називають самоклеючі 3D наклейки на стіну, які будуть виглядати дуже реалістично, об'ємно, нададуть звичайній вінілової наклейці інший, цікавіший вигляд.

Отже, до Вашої уваги дерево з 3D метеликами
У набір входить «Дерево з метеликів» та комплект «3D метеликів»
Перевагою цього набору є те, що у наборі «Дерево з метеликів» частина метеликів клеїться разом із деревом, а частина окремо, тобто Ви самостійно можете розмістити частину метеликів як Вам більше сподобається. Плюс окремо набір «3D метеликів»зробить Вашу композицію більш живою, реалістичною.

Наклейка дерево з 3D метеликами має два розміри, тому Ви зможете вибрати відповідний для Вас.
Стандартне дерево з 3D метеликів біле. Але, за Вашим бажанням, ми можемо змінити колір дерева метеликами та колір 3D метеликів.

Купити 3D наклейки на стіну або вибрати колір 3D метеликів ми пропонуємо на нашому сайті https://www.designstickers.com.ua/ua/kompozitsii_iz_nakleek/derevo_3d_babochki.html

Наклейка дерево з метеликів з об'ємними метеликами - це чудове рішення для кімнати дівчинки. Виглядає дуже ніжно та надзвичайно красиво. Запевняємо, такого не буде ні в кого.

Якщо у Вас виникли питання, наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь!
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбер:
(050) 230-41-07 вайбер
(096) 196-70-11
(073) 196-70-11  - вайбер