facebook
03.12.2012

Подарунок на Новий рік підлітку.

Дуже багато варіантів подарунків DesignStickers може запропонувати для дітей та підлітків та наклейки на кухню для господарок та різноманітні стікери для оформлення віталень та спалень. Сьогодні поговоримо про подарунки для підлітків.

Дуже багато варіантів подарунків DesignStickers може запропонувати у категорії до 200 грн. Це і великий вибір для дітей та підлітків та наклейки на кухню для господарок та різноманітні стікери для оформлення віталень та спалень. Сьогодні поговоримо про подарунки для підлітків.

Очевидно, що підлітки люблять все незвичайне, нетривіальне.  Безумовно, наклейки на стіни якраз задовольняють цій вимозі.

Подарунок підлітку – хлопцю на Новий рік.

Коли Ви подаруєте підлітку інтер'єрну наклейку  «Детектив», Ви помітите, що підлога в його кімнаті стала чистою набагато частіше. Тому що шкарпетки, штани і футболки, що валяються на підлозі, просто закривають наклейку, яка, звичайно, сподобається будь-якому хлопчику, який переступив 10-ти річний рубіж..

прикольные наклейки, наклейки на пол, интерьерные наклейки, виниловые наклейки

Наклейка інтер'єрна на підлогу "Детектив" (арт. р-21)

Розмір:120 см х 100 см

Ціна: 435 грн

Також вдалий подарунок інтер'єрна наклейка «Всеглот». Саме тому, що це щось дивне, незрозумілого вигляду істота не викликає жодного відгуку в серцях дорослих, воно сподобається підлітку хлопцю.

прикольная наклейка, виниловые наклейки, наклейки на дверь, наклейки в комнату подростка, оригинальный подарок подростку, подарок на новый год подростку

Проте, найбільшу радість викличе у підлітка наклейка "Don't cross", тому що це мрія будь-якого підлітка, щоб його дали спокій і щоб дорослі взагалі не перетинали поріг його кімнати! :) Так що коли Ви подаруєте наклейку на двері "Don't cross", Ви зробите таким новорічним подарунком будь-яку дитину старше 11 років!

наклейки на стену, наклейки на стены, прикольные наклейки, виниловые наклейки, интерьерные наклейки, оригинальный подарок, прикольные подарки девушке, подарок до 200 гривен

Наклейка на двері "Don't cross" (арт. р-06)

Розмір:ширина стрічки 11 см
            ширина композиції - 60 см

Ціна: 280 грн.

Жартівливим подарунок підлітку та хлопцю та дівчині може бути  наклейка «Ангел». Наклеїти її можна зі словами: «Іноді так хочеться, щоб ти поводився як ангел!» Коли жарт набридне, крила, як і всі інші наклейки DesignStickers, легко можна зняти зі стіни не пошкодивши шпалери або фарбування.

наклейки на стіну, наклейки на стіни, прикольні наклейки, вінілові наклейки, інтер'єрні наклейки, оригінальний подарунок, прикольні подарунки дівчині, подарунок до 500 гривень

Наклейка на двері "Ангел" (арт. р-05)

Розмір:30 см х100 см

Ціна: 240 грн.

Подарунок підлітку-дівчині на Новий рік.

Дівчата істоти романтичні. Вони люблять квіти, серця та метеликів. Ну, ще всяких живих істот, особливо кішок. Тому вибір новорічного подарунку для дівчини-підлітка до 500 гривень із асортименту DesignStickers просто нескінченний.

Очевидно, що герлянда із сердець не залишить байдужою жодну дівчину.

наклейки сердечки, интерьерные наклейки, сердца, сердечки, наклейки на стены, подарок на день святого валентина, подарок девушке

Наклейка на стіну "Сердечки" (арт. d-11 )

Розмір:55 см х100 см

Ціна: 385 грн.

Процес нанесення наклейки на стіну стане спільною радісною розвагою і для дарувальника, і для дівчини, що обдаровується, підлітка..

Дуже красиво виглядає на стіні будь-якого кольору наклейки «Дивні квіти».  А своєю яскравістю та незвичайністю ця наклейка викличе інтерес у всіх подруг, що приходять у гості. Наклейку можна нанести також на дверцята шафи, і це прикрасить будь-які меблі, що навіть бачили..

иінтер'єрні наклейки, наклейки на стіни, наклейки на меблі, наклейки квіти, вінілові наклейки, оригінальний подарунок, подарунок дівчині

Наклейка на стіну "Дивні квіти" (арт. cv-06)

Розмір:150 см х50 см

Ціна: 330 грн.

Також схожий варіант, але з традиційнішим видом квітів це наклейка "Клумба"

интерьерные наклейки, наклейки на стены, наклейки на мебель, наклейки цветы, виниловые наклейки, оригинальный подарок, подарок девушке

 

Наклейка на стіну "Клумба" (арт. cv-18)

Розмір:60 см х140 см

Ціна: 330 грн.

І, останній варіант на сьогодні для дівчини-підлітка знову із серцями, це наклейка "Яскраві сердечки". Кожне серце можна наклеювати на стіну окремо в будь-якій послідовності і розташовувати їх  на будь-якій відстані один від одного.

наклейки на стены, сердечки, наклейки сердечки, подарок на день Святого валентина, подарок на 14 февраля, подарок девушке

Наклейка на стіну "Яскраві сердечки" (арт. cv-05)

Розміри окремих сердець (вибірково):

  • блакитне в горошок: 17х19 см
  • зелене в горошок: 8.5х8,5 см
  • рожеве в горошок: 18х16 см

Ціна: 310 грн.

І, як відомо, це лише мала частка варіантів подарунків на новий рік, які можна підібрати в компанії DesignStickers.