facebook
29.07.2016

Що подарувати вчителю на 1 вересня. Оригінальний подарунок вчителю!

Зручний та універсальний подарунок вчителю як на 1 вересня, так і на інші свята: подарунок на день вчителя, Новий рік та день народження.

Що подарувати вчителю на 1 вересня Оригінальний подарунок вчителю!

Вже незабаром розпочнеться новий навчальний рік. І тисячі першокласників та просто школярів підуть до школи. А крім школярів розпочнеться новий навчальний рік у дитячих садках. Нові сформовані групи розпочнуть свою роботу.

У нашій культурі прийнято вітати і вчителів та вихователів в дитячому саду з основними святами: з Днем вчителя, Новим роком, Днем народження та, звичайно ж, з початком навчального року – 1 вересня. Під час, коли ми з вами, які читали цю статтю, йшли до вчителя на 1 вересня, було прийнято нести із собою квіти. І першого вересня всі вулиці на підходах до школи розцвітали букетами, які несли діти та їхні батьки, щоби привітати вчителя з початком навчального року. В останні роки, традиція дарувати квіти вчитель на 1 вересня  втратила 100% поширення і зазнала деяких змін. Пов'язано це з тим, що квіти, якщо ми говоримо не про кілька хризантем з дачі, перестали бути доступними. Ціни на квіти, які приємно дарувати та приємно отримувати, зовсім не низька.  Тому деяка частина батьків зовсім відмовилася від купівлі квітів, а ще частина батьків справедливо вирішила, що замість квітів краще купити вчителю на 1 вересня щось корисніше.

Безумовно популярні подарунки на 1 вересня вчителю:

  • цукерки
  • пачка гарного чаю чи кави
  • упаковка дорогого печива в жерстяній коробці

фото объемные бабочки 3D синие TM DesignStickers

3D Метелики  сині

Але якщо спитати самих учителів, то саме ці подарунки очолюють топ подарунків на 1 вересня, які їм набридли. Батьки все розуміють, але при виборі подарунка ми затиснуті між двома умовами:

  1. Недорого. Подарунок повинен бути не набагато дорожчим за гарний букет квітів на 1 вересня. Безумовно, будь-хто, не тільки вчитель хотів би отримати в подарунок новий телефон або дорогий кавовий сет, але у нас у всіх є родичі, які теж порадіють і телефону та багато іншого, а ось бюджет у більшості з нас обмежений. І при цьому обмеження телефон, звичайно, отримають родичі, а не вчитель.
  2. Подарунок не повинен бути особистим. Тобто. подарунок вчителю має бути нейтральним. Не дуже коректно дарувати вчителю комплект постільної білизни чи набір кремів. Такі подарунки доречно дарувати лише близьким людям. Можливо до 10 класу ви станете такими людьми, і тоді зможете дарувати, у тому числі постільну білизну. Але в перші роки перебування дитини і в садочку і в школі такі подарунки – моветон. Також неприпустимо дарувати вчителю алкоголь і навіть книгу, якщо ви не знаєте його читацьких уподобань. 

фото 3D бабочки объемные зеленые купить

3D метелики зелені

Саме дотримання цих двох принципів і призвело до вищезазначеного ТОП-3 подарунків. З одного боку, досить доступно за ціною, з іншого - нічого особистого: просто знак уваги.

Ми хочемо запропонувати вам ще один варіант подарунка, який задовольняє викладеним вище умовам, і в той же час, не є таким "заїждженим", як коробка цукерок або пачка чаю.

3D метелики - оригінальний подарунок вчителю.

Гарний набір 3D метеликівіз тонкого напівпрозорого пластику упакований у гарну коробочку, стане гарним та оригінальним подарунком вчителю на 1 вересня. Такі метелики можна наклеїти як у класі (наприклад, поруч зі шкільною дошкою), так і забрати додому. Вибравши,  комплект 3D метеликів мікс, ви точно не помилитеся з вибором, тому що в наборі присутні всі кольори і такий набір підійде у приміщення оформлене у будь-яких кольорах.

фото 3Д бабочки из пластика объемные купить

3D метелика мікс

Метелики можна розміщувати і в кімнаті, і на кухні, і в коридорі. Метелики можна прикріпити і на шпалери, і на забарвлену стіну, і на корпусні меблі, і на вікно..  3D метелики  не займають багато місця, можуть бути зняті зі стіни або шафи будь-якої миті. Тому вам абсолютно не треба знати обстановку будинку вчителя - метеликам у будь-якому випадку знайдеться гідне застосування.

фото объемные бабочки упаковка, в такой коробочке приедут бабочки к вам

Саме тому  3D метелики зручний та універсальний подарунок вчителю як на 1 вересня, так і на інші свята: подарунок на день вчителя, Новий рік та день народження. Мабуть, єдиний випадок, коли 3D метелики ТМ DesignStickers невідповідний подарунок – це якщо ваш учитель – чоловік! :) Але оскільки вчитель, у нашій країні, все ж таки переважно жіноча професія, в більшості випадків - метелики доречний подарунок!

фото картинки для дитячої, фото декор для стін, інтер'єр дитячої фото, декорувати стіни фото, фото картини на полотні
29.03.2013
Дорогі відвідувачі нашого магазину! Ми розширюємо можливості декору для стін у дитячій кімнаті. Тепер ми пропонуємо не лише інтер'єрні наклейки, а й картини, виконані на полотні.
Докладніше
3d метелики для декору фото
21.04.2015
Пропонуємо до вашої уваги нашу нову продукцію - об'ємні метелики-наклейки на стіни. Метелики виконані з найтоншого прозорого пластику. Метелики 3д виглядають як живі!
Докладніше
фото роздягальня в дитячому садку
11.07.2022
Осучаснити дитячу роздягальню завжди можна, використовуючи вінілові дизайнерські наклейки! Наклейки можна мити та міняти хоч кожен сезон.
Докладніше