facebook
11.07.2022

Ідеї ​​для оформлення шафок у дитячому садку.

Осучаснити дитячу роздягальню завжди можна, використовуючи вінілові дизайнерські наклейки! Наклейки можна мити та міняти хоч кожен сезон.

Ідеї оформлення роздягальні у дитячому садку

Оригінальне оформлення роздягальні у дитячому садку своїми руками.

З раннього віку, від 1,5 до 6 років, дитячий садок є другим будинком для малюків. У кожному такому закладі є роздягальня – місце, де діти, і навіть їхні батьки проводять значний час. Важливо, щоб оформлення приміщення приносило затишок та піднімало настрій. А ось оформлення роздягальні в дитячому садку своїми руками принесе не тільки задоволення, а й обійдеться недорого, тим більше, що знаходитися в приміщенні, де дизайн створений самотужки, в рази приємніше.

На фотографії надана ідея оформлення роздягальні у дитячому садку. Звичайно, точну копію своїми руками не зробиш, але сама ідея заслуговує на увагу.

На фотографії оформлення роздягальні в дитячому садку ґрунтується на креативних шафках.

На фото «Оформлення роздягальні у дитячому садку» акцент зроблено на самих шафках, які уособлюють дерева. Вони тягнуться до стелі, що грає роль синього неба з білими хмарами. Дітлахам буде весело і цікаво знаходитися в приміщенні – адже здається, що потрапив у казку, сповнену чаклунства, а не в звичайну роздягальню. На вказаному фото можна простежити такі ідеї дизайну:

  1. Екологічність
  2. Приємні для очей відтінки, спокійні та природні: зелений, блакитний та білий
  3. Пуфи для сидіння та лампи за тематикою, що ідеально вписуються в загальний фон

Для того щоб кожен малюк знав свою шафку, використовуються наклейки для малювання крейдою – на них можна написати ім'я або намалювати картинку. Дитина зможе і сама намалювати те, що їй до душі, і завжди впізнає свою шафку. Крім того, можливість самостійно малювати зацікавить малюка, якщо той раптом не захоче йти в садок або матиме поганий настрій.

Оформлення роздягальні у дитячому садку спеціальними наклейками.

Повністю втілити ідею життя – справа дуже клопітка, але наклейки на шафках, на яких можна малювати крейдою - це нововведення, а також радість для Вашого малюка. Можна замовити дизайнерські наклейки ТМ DesignStickers. Вам достатньо зробити вибір серед запропонованих варіантів або зателефонувати нам – ми завжди готові допомогти з вибором потрібної Вам наклейки.

Ця ідея не є єдиною – адже можна наклеїти на шафку наклейку з улюбленою твариною дитини. На наданому нижче фото Ви можете подивитися і переконатися в тому, що наклейки на стіну ТМ DesignStickers виглядають не тільки стильно, але й вносять у приміщення нотку тепла та домашнього затишку.

Оформлення роздягальень у дитячому садку фото:

Не обов'язково при оформленні роздягальні дитячого садка використовувати правильні форми, адже асиметрія принесе своєрідну родзинку:

  • Відведене місце для дитячої творчості та фотографій
  • Місце для батьків
  • Куток для настінних малюнків та плакатів.

Оформлення дитячого садка в такому стилі надасть приміщенню унікальності та неповторності. Також чудова ідея розмістити у групі повітряні кулі за допомогою спеціального набору наклейок.

Як ще один варіант декору – повісити чи наклеїти ростомір дитячий. Адже і дітям, і їхнім батькам буде цікаво стежити, як швидко малюки ростуть.

За допомогою наданих фотографій ви легко виконаєте оформлення роздягальні в дитячому садку своїми руками, без сторонньої допомоги. Тож бажаємо успіхів у перетворенні роздягальні для ваших діток!

оформлення для дитячого садка діти та цифри
23.07.2022
Всем родителям хочется, чтобы оформление группы было жизнерадостным, безопасным, долговечным, нравилось их детям, и при этом было доступно по цене, так как трат, когда ребенок идет в детский сад и так очень много.За допомогою вінілових наклейок ви зможете оригінально і яскраво оформити дитячий садок: і спальню, і ігрову кімнату, і ванну кімнату, і шафки, і ліжечка..
Докладніше
фото дошка наклейка для крейди будинок
17.08.2015
Сучасні метаморфози грифельної дошки. Дошки наклейки, які дозволяють заощадити місце та прикрашають інтер'єр. Фотографії клієнтів допомагають побачити як це красиво!
Докладніше