facebook
22.07.2013

Ростомір дитячий ТМ «DesignStickers». Ростоміри-наклейки це красиво!

У кожному будинку новонародженого малюка, починають замислюватися про те, що треба б купити дитячий ростомір. Звичайно, актуальним це придбання стає для малюка, тільки коли він трохи підросте, і зможе стійко стояти на ніжках поруч зі стіною самостійно, але відкладати покупку зовсім необов'язково, тому що ростомір, це річ не тільки функціональна, але і відмінний спосіб прикрасити дитячу кімнату.

Ростомір як прикраса кімнати дитини

Звичайно, паперовий ростомір з ціною 20 гривень є не менш функціональною річчю, ніж дизайнерські ростоміри - наклейки, дерев'яні ростоміри або ростоміри з якісної тканини, але з функцією прикраси дитячої кімнати вони, звичайно, не справляються.

 фото ростомір дитячий, фото ростомір жираф і сова, фото ростомір-драбинка, фото ростомір наклейка з жирафом

Ростомір-наклейка "Вище за усіх".                       

    

Ростомери - наклейки ТМ «DesignStickers»  оптимальний варіант дитячого ростоміра з низки причин:

  •  ростомір наклейку можна розмістити і на стіні, і на дверях, і на бічній стіні або дверях шафи.
  • яфарби і при цьому екологічний матеріал роблять покупку не тільки красивою, але і 100% безпечною.
  • не треба використовувати цвяхи, клей скотч або кнопки як при розміщенні інших настінних ростомірів.  Наклейка-ростомір вже має клейовий шар, який, з одного з одного боку, дозволяє помістити наклейку на будь-якій твердій поверхні, а з іншого, за бажання, ви завжди зможете цю наклейку з цієї поверхні зняти.
  • дитячі ростоміри  ТМ «DesignStickers», завширшки не менше 50 см завширшки та заввишки 160 см, жоден інший якісний дитячий ростомір за таких розмірів не може похвалитися цінами від 215 гривень.
  • за бажання можливі різні варіанти колірного виконання ростоміра.
  • оригінальні, креативні дизайни не тільки стануть окрасою кімнати дитини, але і є 100% функціональними, забезпечені вимірювальними смужками та дозволяють виміряти зростання до 140 см.

 

Купити дитячий ростомір. Як? 

Вище Ви бачите каталог дитячих ростомірів із ціною. Натиснувши кнопку «замовити» Ви опинитеся в картці товару даного ростоміра, де і зможете замовити його своїй дитині або на подарунок. Інтернет-магазин здійснить доставку за короткий термін до будь-якого населеного пункту України.  В обласні центри Центральної та Східної такі як: Київ, Одеса, Миколаїв, Полтава, Харків, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Кіровоград, Сімферополь та ін. Доставка ростомірів займає ніч.  В обласні центри Західної України: Львів, Тернопіль, Чернівці, ін. та районні центри Центральної та Східної України доставка займає 2 ночі.