Фотошпалери на замовлення. Вибираємо текстуру фотошпалер.
Обираємо текстуру фотошпалер.
Отже, ви прийняли два важливих рішення:
1. Ви хочете саме фотошпалери.
2. Ви визначилися, які саме фотошпалери ви хочете.
Напевно перед вами з'явилося третє за важливістю питання: яку текстуру для фотошпалер вибрати.
Умовно текстури фотошпалер можна розділити на 3 типи:
1. Без текстури: Гладь.
Ці текстури гладкі як папір. На них добре видно всі принти. Збережена максимальна яскравість фарб. З недоліків: гладка текстура може виглядати трохи нуднувато, несучасно. А також гладка поверхня більш вимоглива до підготовки стіни, так як всі нерівності будуть видні. Абсолютно гладкими бувають бамбукові шпалери і паперові шпалери.
2. Шпалери з невеликою текстурою.
По суті, це універсальне безпрограшне рішення: ви отримуєте зовнішній вигляд значно цікавіше, ніж гладь, і, саме в цих структурах, всі дизайни виглядають добре. Тобто помилитися неможливо.
Крім того, нагадуємо, вінілові шпалери не бувають зовсім гладкими, а вініл набагато практичніше, ніж папір (ми про це писали тут): їх можна протирати вологою ганчіркою, не надто переживати притуляючи до них столи і стільці (що неприпустимо при паперових шпалерах).
2.1. Пісок.
Текстура «пісок» під певним кутом падіння світла має легкий блиск.
2.2. Полотно.
текстура "полотно" 100% матова.
3. Фотошпалери з вираженою текстурою.
Таких текстур багато. Між багатьма з них різниця настільки малопомітна на кінцевому результаті, що просто немає сенсу сидіти і годинами вибирати. Принципово можна виділити кілька текстур:
текстури, що нагадують плетіння тканини / полотна:
- льон,
- сатин,
- вельвет і т.п.
3.1. «Льон».
Текстура 100% матова.
3.2. «Штукатурка».
Текстура під певним кутом падіння світла має легкий блиск.
Чим відрізняються фотошпалери з вираженою текстурою?
Питання смакових уподобань. Особисто вам, можливо, більше подобається більше виражена текстура. Різниці в догляді і експлуатаційних характеристиках немає. Так як ми друкуємо тільки на вінілі гарячого тиснення і він добре стійкий до механічних пошкоджень незалежно від текстури.
Наша порада.
Для початку визначтеся, чи хочете ви шпалери з вираженою текстурою чи ні. Якщо особливих переваг немає, беріть шпалери зі слабкою текстурою: «полотно» або «пісок». Як ми писали вище - це безпрограшні варіанти. Між ними визначитися вже значно легше: одна текстура 100% матова, друга має невеликий блиск при падінні світла під певним кутом. Якщо прийняти рішення складно, замовте зразки фактур. Ми висилаємо зразки безкоштовно, ви оплачуєте тільки послуги транспортної компанії за пересилку.
Вдалого вибору!