facebook
19.04.2023

Сучасне оформлення класу НУШ відповідно до стандартів нової української школи

Концепція НУШ. Оформляємо клас у відповідності до стандартів нової української школи. Прикрасити приміщення допоможуть вінілові наклейки від TM DesignStickers.

Завдання наших педагогів – за допомогою сучасного оформлення стін у школі з одного боку зробити школу більш затишною для дітей, а з іншого, поєднати естетику та затишок з розвитком. Перетворити школу і дизайн класу НУШ у новий освітній простір.

Компанія DesignStickers допомагає зробити оформлення класу НУШ згідно цих вимог за допомогою вінілових наклейок для інтер’єру

У своєму асортименті ми маємо наклейки, якими можна повністю прикрасити інтер’єр навчальних закладів. Починаючи з оформлення стін у класі й закінчуючи декоруванням сходинок та підлоги в школі.

Ми працюємо з 2009 року і маємо вже великий досвід роботи в напрямку оформлення шкіл та садочків відповідно до концепції НУШ.

Ми розуміємо які задачі стоять перед вчителями й завжди готові допомогти створити найкращий декор для ваших класів та інших приміщень.

Трішки нижче в цій статті ми розкажемо і покажемо як оформити дизайн класу НУШ не за всі кошти світу, оригінально та по-сучасному.

фото декор класу нуш, фото оформлення 1 класу нуш, наклейка на стіни в школу україна

З початку хочемо підкреслити деякі переваги нашої продукції, які роблять її максимально вдалим вибором саме для виховних та навчальних закладів.

Має сучасний вигляд: стильні сучасні дизайни, що відповідають вимогам сьогодення. Вся продукція виготовляється тільки з якісних європейських матеріалів. Це нова заміна застарілим стендам, більш зрозуміла та цікава (і хай пробачать нам пошановувачі стендів).

Легка у нанесенні. Не потрібно витрачати кошти на спеціалістів з монтажу. Наноситься прямо на шпалери, фарбу чи меблі – ніяких додаткових матеріалів чи підготовки не потрібно. В кожне замовлення завжди вкладаємо детальну та зрозумілу інструкцію.

Вся наша продукція має тривалий строк служби. Це важлива характеристика для приміщень, де багато дітей. Не потрібно оновлювати кожен рік. Інтер'єрні наклейки для школи залишатимуться яскравими та будуть надійно триматися багато років.

Не потребують додаткового догляду – можна притуляти стільці, мити вологою губкою тощо.

Можливо зняти без пошкодження поверхні стіни чи меблів. Наклейки знімаються без проблем з більшості поверхонь (у тому числі вінілових та флізлінових шпалер). Тобто, якщо є необхідність замінити поточний декор, ви зможете зняти наклейки та отримати такий же клас який був до їх нанесення.

Ви можете внести зміни у макет за особистим бажанням, саме для вашого класу. Якщо вам сподобався один з запропонованих дизайнів, але вам потрібен інший розмір, кількість чи колір, ми з легкістю зможемо змінити. Крім того, ми можемо персоналізувати деякі наклейки. Тобто вказати назву та номер вашого класу чи зробити щось за вашим власним побажанням.Тоді дизайн 1 класу НУШ буде неповторним і унікальним.

Рекомендуємо переглянути такі наклейки для оформлення дитячих садочків та шкіл:

1. Наклейка "Фото-дерево" 

За допомогою наклейки фото-дерево можно не тільки зробити гарне оформлення 1 класу НУШ, а й зробити класний куточок з фотографіями учнів. А якщо в вашому класі учнів більше, ніж кружечків у стандартному комплекті наклейки, ми виготовимо додаткові кружечки, щоб вмістити фотографії всіх учнів. Наклейка має 2 розміри.

Наклейка "Фото-дерево" 

2. Наклейка для фотографій класу: "Дім для фото".

Для того, щоб розташувати фотографії класу можна використовувати не тільки дерево, але й такий чудовий "дім". Якщо в вашому класі учнів більше, ми зробимо дім вищим, або ширшим (як ви забажаєте). Зверніть увагу, що "вивіска" над дверима - це номер чи назва саме вашого класу. Замість фотографій діток можна також використати будь-які інші навчальні картинки для оформлення класу НУШ.

Наклейка "Дім для фото вашого класу"

3. Багаторазова розмальовка - наклейка  (тут можна ознайомитись з повним асортиментом багаторазових розмальовок)

Такими наклейками для розфарбування можна оформити навчальний центр творчості. Розфарбовуйте її звичайними фломастерами. А те що вже розмалювали, легко змивається за допомогою вологої губки й можна розфарбовувати знову. Немає обмежень у використанні.

Багаторазова розмальовка-наклейка "Весела абетка"

4. Наклейка "Правила класу"

Цією наклейкою можна декорувати стіни в класі, клеїти на меблі й взагалі наносити на будь-яку тверду поверхню. Це ідеальний варіант для оформлення дверей класу НУШ.

Ми вкажемо назву вашого класу. 1-а, 3-е чи назву групи в дитячому садочку "Зайченятко".

Плакат "Правила класу" на липкій основі. Виготовлений із вінілу: можна мити, неможливо порвати. Є варіант українською та англійською. Можна змінити "правила класу" на "правила групи" і т. д. (ціна не зміниться). Можна виготовити наклейку "без фона" (виглядає, як малюнок на стіні) - ціна такого варіанту 480 грн. 

Правила нашого класу картинки фотовідгуки наших клієнтів можете переглянути за посиланням

Наклейка "Правила класу"

       

5. Постер "Помий руки".

Якщо в вашому класі або групі є умивальник, ви можете розмістити біля нього постер, який нагадає діткам про необхідність мити руки. Наші постери нагадають про це в легкій формі, граючи. Є варіант універсальний, а також для хлопчиків та дівчаток окремо (напис можливий і на українській і на англійський мові).

так виглядає постер помий руки, постери в клас фото, помий руки фото, як оформити клас фото, як оформити школу фото

Постер "Помий руки"

Постери виготовлені з нетканого полотна та не мають обмежень у використанні. Вони легко миються (навіть якщо помістити їх під проточну воду), та їх майже не можливо розірвати. Постери залишаться такими ж яскравими й гарними до 11 класу включно. А ще цікаво, що постери дуже легко вішати, бо вони мають пластмасову планку зі спеціальним отвором для гвіздочка. Вважаємо що такий оригінальний постер цікаво доповнить інтер’єр класу НУШ.

6. Абетки та алфавіти.

Також у нашому асортименті є алфавіти українською та англійською мовами, цифри та фігури з написами (написи також можуть бути українською чи англійською, на ваш вибір). Літери з асоціативними картинками виглядають як намальовані на стіні, 100% привернуть увагу діток. Також цікаве оформлення класу НУШ стіни.

Наклейка "Абетка"

Наклейка "Цифри і фігури"

7.  "Сонячна система" - це сучасне оформлення класу. Допоможе легко вивчити назви планет Сонячної системи (вже не кажучи про те, що ця наклейка стане незвичайною та найяскравішою прикрасою шкільного коридору чи їдальні (а назви планет також можуть бути українською чи англійською мовами). Зверніть увагу, ця наклейка має 2 розміри.

Наклейка "Сонячна система"

 

7. Наклейка для оформлення сходів у школі: "Таблиця множення"

Як найлегше вивчити та запам’ятати таблицю множення - допоможе наклейка, яку можна розмістити на підйомі сходів (нагадаємо, якщо вам потрібні інші розміри наклейки, ми виготовимо такі розміри, як вам потрібно). А ще в асортименті маємо інші варіанти для оформлення сходинок серед яких (дроби, неправильні дієслова, таблиця Піфагора та інші).

Наклейка "Таблиця множення"

8. Транспортир – цікава ідея для вивчення кутів (його можна вибрати будь-якого кольору, який вам потрібен, не обов’язково чорного). Таким транспортиром можна прикрасити шкільний коридор. Наклейка клеїться на підлогу, біля дверей. Також маємо ще безліч цікавих варіантів для оформлення підлоги в школах або садочках.

Наклейка "Транспортир"

10. Мотивуючі наклейки - написи.

Останнім часом популярності набирають мотивуючі наклейки у вигляді написів на стіну. Ця тема стає особливо популярною коли стає питання оформлення 5 класу НУШ, бо дітки в цьому віці вже вміють добре читати й здатні розуміти зміст напису. Тож коли стоїть задача як оформити 5 клас НУШ то це найперше рішення для створення унікального декору в класі.

Наклейка "Майбутнє"

Але мотивуючі написи це гарна ідея не тільки для оформлення класу НУШ 5 клас, але й для оформлення стін у фоє, або в одному з коридорів школи. Для цих цілей чудово підійдуть такі мотивуючі написи як: «наша школа», «школа дає знання», «характер» та інші.

Наклейка "Наша школа"

Тут ми постаралися трохи розповісти вам про наклейки які в нас замовляють найчастіше для оформлення класів відповідно до концепції НУШ.

В нашому асортименті маємо ще дуже багато всього цікавого. Тож, якщо у вас виникнуть будь-які питання з нашого асортименту, ми радо на них відповімо та детально проконсультуємо!

Переглянути більше наклейок для оформлення класів можна на нашомус айті у розділі оформлення шкіл та дитячих садочків.

фото роздягальня в дитячому садку
11.07.2022
Осучаснити дитячу роздягальню завжди можна, використовуючи вінілові дизайнерські наклейки! Наклейки можна мити та міняти хоч кожен сезон.
Докладніше
фото інтер'єр шкільного класу
12.07.2016
У середині літа перед батьками гостро постає питання про ремонт у школі та дитячому садку. Щоб зробити кімнати затишнішими та цікавішими дітям, доведеться проявити творчість та фантазію..
Докладніше