facebook
12.07.2016

Підготовка до нового сезону в дитячому садку та школі.

У середині літа перед батьками гостро постає питання про ремонт у школі та дитячому садку. Щоб зробити кімнати затишнішими та цікавішими дітям, доведеться проявити творчість та фантазію..

Готуємося до нового сезону в дитячому садку та школі.

 

Літні канікули – це пора безтурботних веселощів і нових вражень для школярів та малюків, яким ще належить дізнатися, що таке школа. Поки дітлахи насолоджуються свободою, у дитячих садках і школах починається процес оформлення приміщень. Від результатів проведеної роботи, і від того, наскільки зміниться на краще оформлення дитячого садка, залежатимуть настрій, комфорт та загальна атмосфера у майбутньому навчальному році.

фото оформлении группы детского сада

Ідея для прикраси групи дитячого садка.

Буває дуже складно визначитися з тим, як саме оформити те чи інше приміщення у початкових класах чи дитячому садку. І батькам, і вихователям хочеться внести щось нове у спальні, класи та ігрові кімнати.

За допомогою наданих нижче фотографій Ви зможете знайти ідеї для оформлення стін групи в дитячому садку.

фото идеи оформления группы детского сада

Спеціальні наклейки на стіну пожвавили приміщення і воно заграло яскравими фарбами.

Оновлення роздягальні у дитячому садку.

Від того, як оформлено роздягальню в дитячому садку, залежить перше враження дітлахів, а також їхніх батьків. Можна підкреслити ідею дизайну з наведеного нижче фото.

фото идеи оформления группы детского сада

Після зміни інтер'єру роздягальня стала схожою на повітряний замок, що ширяє високо в небі. Кімната світла, затишна та оформлена у світлих ніжних тонах, приємних оку. Також привертають погляд такі елементи:

  • лавочки різноманітних колірних гам з м'якими сидіннями;
  • різнокольорові коробки для зберігання взуття виділяються за рахунок білих шаф для одягу;
  • фіранки та килимки на підлозі з різними малюнками.

Для того, щоб зробити такий дизайн роздягальні, не потрібно витрачати величезні суми – це можна зробити своїми руками. Таке приміщення піднімає настрій кожному, хто в ньому.

Роблячи оформлення роздягальні в дитячому садку за допомогою декоративних наклейок, ви створюєте казкову атмосферу, адже зображення різної тематики надають нотку незвичайності будь-якому приміщенню, чи то спальня, роздягальня чи навчальний клас.

Готуємо клас до нового навчального року.

Найчастіше ремонт класу в школі є поклейкою шпалер, фарбування стін і підлог. Поміняти столи, стільчики та шафи школі вдається не завжди, іноді лише за допомогою батьків. З цієї причини питання про те, як зробити ремонт у школі та оновити клас, так щоб це було зі смаком, стає дуже важливим.

фото оформление раздевалки в детском саду

На фото зображено гарну ідею грамотного оформлення навчального класу. Увагу привертають такі деталі інтер'єру:

  1. яскраві столи та стільчики виконані в одній колірній гамі – теплого жовтого кольору;
  2. стіни, пофарбовані у блакитний колір, не відволікають від навчального процесу. Намальовані на поверхні стін замки, на кілька тонів темніші за основний колір, ідеально вписуються в загальний інтер'єр, не відволікають, а навпаки доповнюють фон;
  3. оригінальні стенди, що привертають до себе увагу;
  4. зелені рослини в горщиках ніби вдихають життя у приміщення.

Освіжать приміщення дитячі наклейки на стіну. Це не тільки практично, але й зручно, адже їх можна мити, а коли малюки стануть старшими, наклейки можна зняти, при цьому поверхня, на якій вони були, ніяк не постраждає.

26.02.2023
Яскраві довговічні вінілові наклейки прикрасять шафки та стіни у дитячому садку Вашої дитини!
Докладніше
оформлення для дитячого садка діти та цифри
23.07.2022
Всем родителям хочется, чтобы оформление группы было жизнерадостным, безопасным, долговечным, нравилось их детям, и при этом было доступно по цене, так как трат, когда ребенок идет в детский сад и так очень много.За допомогою вінілових наклейок ви зможете оригінально і яскраво оформити дитячий садок: і спальню, і ігрову кімнату, і ванну кімнату, і шафки, і ліжечка..
Докладніше
фото наклейка алфавит на мебель
12.08.2022
Красиві фотографії візуалізації, інтер'єрів дитячого саду "до" наклеек ТМ DesignStickers і "после" того, як наклейки доповнювали інтер'єр дитячого саду.
Докладніше
фото роздягальня в дитячому садку
11.07.2022
Осучаснити дитячу роздягальню завжди можна, використовуючи вінілові дизайнерські наклейки! Наклейки можна мити та міняти хоч кожен сезон.
Докладніше