`` Готуємося до нового сезону в дитячому садку та школі.
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Підготовка до нового сезону в дитячому садку та школі.

Готуємося до нового сезону в дитячому садку та школі.

 

Літні канікули – це пора безтурботних веселощів і нових вражень для школярів та малюків, яким ще належить дізнатися, що таке школа. Поки дітлахи насолоджуються свободою, у дитячих садках і школах починається процес оформлення приміщень. Від результатів проведеної роботи, і від того, наскільки зміниться на краще оформлення дитячого садка, залежатимуть настрій, комфорт та загальна атмосфера у майбутньому навчальному році.

фото оформлення групи дитячого садка

Ідея для прикраси групи дитячого садка.

Буває дуже складно визначитися з тим, як саме оформити те чи інше приміщення у початкових класах чи дитячому садку. І батькам, і вихователям хочеться внести щось нове у спальні, класи та ігрові кімнати.

За допомогою наданих нижче фотографій Ви зможете знайти ідеї для оформлення стін групи в дитячому садку.

фото ідеї оформлення групи дитячого садка

Спеціальні наклейки на стіну пожвавили приміщення і воно заграло яскравими фарбами.

Оновлення роздягальні у дитячому садку.

Від того, як оформлено роздягальню в дитячому садку, залежить перше враження дітлахів, а також їхніх батьків. Можна підкреслити ідею дизайну з наведеного нижче фото.

фото оформлення роздягальні у дитячому садку

Після зміни інтер'єру роздягальня стала схожою на повітряний замок, що ширяє високо в небі. Кімната світла, затишна та оформлена у світлих ніжних тонах, приємних оку. Також привертають погляд такі елементи:

  • лавочки різноманітних колірних гам з м'якими сидіннями;
  • різнокольорові коробки для зберігання взуття виділяються за рахунок білих шаф для одягу;
  • фіранки та килимки на підлозі з різними малюнками.

Для того, щоб зробити такий дизайн роздягальні, не потрібно витрачати величезні суми – це можна зробити своїми руками. Таке приміщення піднімає настрій кожному, хто в ньому.

Роблячи оформлення роздягальні в дитячому садку за допомогою декоративних наклейок, ви створюєте казкову атмосферу, адже зображення різної тематики надають нотку незвичайності будь-якому приміщенню, чи то спальня, роздягальня чи навчальний клас.

Готуємо клас до нового навчального року.

Найчастіше ремонт класу в школі є поклейкою шпалер, фарбування стін і підлог. Поміняти столи, стільчики та шафи школі вдається не завжди, іноді лише за допомогою батьків. З цієї причини питання про те, як зробити ремонт у школі та оновити клас, так щоб це було зі смаком, стає дуже важливим.

фото ремонт класу початкової школи

На фото зображено гарну ідею грамотного оформлення навчального класу. Увагу привертають такі деталі інтер'єру:

  1. яскраві столи та стільчики виконані в одній колірній гамі – теплого жовтого кольору;
  2. стіни, пофарбовані у блакитний колір, не відволікають від навчального процесу. Намальовані на поверхні стін замки, на кілька тонів темніші за основний колір, ідеально вписуються в загальний інтер'єр, не відволікають, а навпаки доповнюють фон;
  3. оригінальні стенди, що привертають до себе увагу;
  4. зелені рослини в горщиках ніби вдихають життя у приміщення.

Освіжать приміщення дитячі наклейки на стіну. Це не тільки практично, але й зручно, адже їх можна мити, а коли малюки стануть старшими, наклейки можна зняти, при цьому поверхня, на якій вони були, ніяк не постраждає.