facebook
29.03.2017

Декор інтер'єру ванної кімнати.

Ванна кімната – місце для розслаблення та відпочинку після важкого трудового дня. Тому сучасний дизайн ванної кімнати повинен допомагати відновити сили та зарядитися життєвою енергією..

Декор інтер'єру ванної кімнати. 

Кожній людині рано чи пізно доводиться замислюватися про ремонт у ванній кімнаті. Ванна кімната вважається однією з найбільш витратних, тому дизайн таких кімнат часто не відрізняється особливою різноманітністю..

Звичайна однобарвна плитка давно відійшла у минуле. На зміну прийшли креативні орнаменти та цікаві візерунки.

наклейки на кахель фото

Декор ванної кімнати – поради, що сприяють економії.

Вінілові наклейки на кахель.

Виявивши небагато фантазії, кожен зможе створити унікальний декор ванної кімнати. Найбільш поширеним варіантом оформлення є плитка із деколем. Орнамент може розташовуватися так, як ви захочете. 

Плитка із декором коштує досить дорого. Для того щоб заощадити, але при цьому створити унікальний декор у ванній кімнаті можна скористатися маленькою хитрістю. Вінілові наліпки на стіни перетворять вашу звичайну плитку на плитку з оригінальним декором. Існує безліч візерунків, здатних перетворити інтер'єр ванної кімнати до невпізнання.

Наклейка "Кераміка".

Докладніше

Звичайна однотонна стіна завдяки наклейкам у ванній кімнаті стане яскравим акцентом приміщення. Все, що необхідно – придбати наклейки та розмістити їх у відповідному місці (над ванною, навколо дзеркала, на підлозі, вздовж стіни).

наклейка у ванну фото

Інтер'єр ванної кімнати для дітей.

Оформлення стін у ванній кімнаті є чудовим способом декору. Також обклеювання плитки яскравими наклейками може стати цікавим заняттям для дітей. Наклейки у ванну для дітей зроблять водні процедури максимально цікавими та веселими. Оформивши стіну рибками, кожен з батьків зможе створити справжнє морське царство у ванній для дитини..  

наклейки в ванную фото

Фото наклейки "Різнокольорові рибки".

Докладніше

декор ванной фото

Фото наклейки "Рыбы-улибаки".

Докладніше

Декор ванної кімнати своїми руками.

Корисні та красиві елементи декору.

Прагнучи за економією, власникам приміщень не слід забувати і про сучасні тенденції. Адже ванна кімната має бути затишною та комфортною. При оформленні стін можна дотримуватись загальної колірної гами. Наприклад, якщо в приміщенні поєднуються блакитні, пісочні та білі тони –  у виборі декору можна дотримуватися цих відтінків . 

Яскраві акценти у ванній кімнаті можна створити за допомогою різноманітних килимків. Навіть звичайну білу ванну можна кардинально перетворити за допомогою таких яскравих і корисних елементів декору.

коврики в ванную фото

Також корисним і красивим елементом декору можуть стати відкриті полички, картини на морську, і не тільки тематику, різні ємності для зберігання морської солі, мила або гелів для душу. 

декор ванной фото

дерево з птахами наклейка на стіну фото
16.10.2012
За вікном осінь, сезон пікніків і дач добіг кінця - ми стали рідше бувати на вулиці і частіше вдома. І як часто буває в таких випадках, ми починаємо помічати те, на що влітку у нас не вистачало часу та бажання: адже влітку вдома ми тільки ночували, а жили повним життям на дачах, у парках відпочинку та на шашликах.
Докладніше
 фото оригінальний декор спальні
13.05.2016
Зовсім не обов'язково оформляти спальню зазвичай. Ми пропонуємо кілька способів креативного оформлення вашої спальні.
Докладніше
фото маленька спальня
01.07.2016
Іноді для того, щоб створити неповторну атмосферу в будинку, потрібно докласти трішки зусиль. Дотримуйтесь наших порад з декорування меблів своїми руками, і навіть найстаріші предмети інтер'єру заграють новими фарбами!
Докладніше