`` Декорування меблів. Декор своїми руками для дому.
But-Teh 9.3 из 10 на основе 129 оценок и 129 пользовательских отзывов.

Пробная наклейка в каждой упаковке

Декорування меблів.

Декорування меблів. Декор своїми руками для дому.

У наш час знайти меблі з красивим дизайном не складе особливих труднощів. Але, якими б не були красивими готові шафи, стелажі, комоди, їх масове виробництво має на увазі, що у когось будуть такі самі. Але погодьтеся, кожен хотів би, щоб його будинок відрізнявся особливою затишністю та неповторною оригінальністю. Інша проблема - застарілі меблі, що цілком справно функціонують, але виглядають старомодно і не підходять до всього іншого інтер'єру. Панацея від обох проблем – декор меблів своїми руками.

Погляньте на фотографії, надіслані нам нашими клієнтами, як декор шафи своїми руками змінює інтер'єр кімнати дитини.

фото вінілова наклейка мишко рожевий

фото вінілова наклейка машинки

Інтер'єрна наклейка "Ведмедик"

Наклейка для хлопчиків "Машинки"

Абсолютно всі наші наклейки виготовлені з вінілової плівки. Тому навіть якщо написано "наклейки на стіну", не сумнівайтеся - ними запросто можна обклеїти ваші меблі!

Набір наклейок можна змінювати на вашу думку, складаючи композиції. Це чудове рішення підходить не лише для дитячої кімнати. Можна підібрати наклейки на шафки в дитячий садок, на стулки шафи-купе в спальні та для стіни у вітальні, виконавши декор для меблів своїми руками.

Декор меблів своїми руками.

Можливо, хтось уже стикався з питанням, як прикрасити меблі своїми руками. На даний момент існує безліч досить цікавих варіантів, як виконати декор своїми руками для дому. Подивимося спосіб, як зробити зі старої комоди оригінальний дизайнерський предмет.

  • дизайнерські наклейки на меблі

Найпростіший спосіб зробити меблі оригінальнішими - використання стікерів з різними зображеннями. Одним із головних плюсів даного методу є можливість вибору різних кольорів. Декорація меблів своїми руками за допомогою спеціальних наклейок може легко покращити шафу-купе або додати родзинку в комод.

фото вінілова наклейка колібрі

фотовінілова наклейка панда

Інтер'єрна наклейка "Колібрі"

Наклейка на шафу чи холодильник "Панда"

  • декоративне фарбування

Використовуючи сучасні фарби, можна дуже ефективно виконати декорування меблів своїми руками, змінивши її до невпізнання. Фарбувати необхідно за допомогою таких простих інструментів як пензлик та валик. Завдяки якості фарб зробити це можна практично професійно, без будь-яких розлучень та потік. Також не важко додати різні декоративні ефекти або змінити колір – в наш час це не проблема з огляду на великий вибір матеріалів.

декоративний розпис меблів фото, декор кухонного гарнітуру фото

  • розпис

Шикарне декорування меблів своїми руками може вийти завдяки художньому розпису. Якщо ви маєте навички малювання, то питання, як це зробити, зникне саме собою. Художня розпис здатна зробити простий стілець твором мистецтва.

декоративний розпис фото, кухонний гарнітур своїми руками фото

  • декупаж

Якщо ж ви не відрізняється навичками малювання, зробити декор меблів своїми руками допоможе техніка декупажу.

фото декупаж меблів

Неважко помітити, що способів прикрашання меблів своїми руками достатньо – . потрібно просто вибрати та випробувати свої сили. Наприклад, коли ви оновлюєте інтер'єр кухні, зробіть декор кухонних меблів своїми руками. Звичайно, ніхто не заборонить вам ускладнити цей процес, поєднавши кілька технік.

Як ми вже зазначали вище, використання готових зображень на клейовій основі для меблів – найшвидший, простий і доступний варіант ремонту нашвидкуруч. Можна спочатку красиво пофарбувати поверхню меблів, а потім по готовій поверхні зробити додатковий декор шафи своїми руками, знайшовши відповідні декоративні зображення на клейовій основі.

Напевно, найскладніша частина декорування – підбір відповідних зображень-наклейок серед їхнього різноманіття. Це можуть бути елегантні метелики та милі пташки, або наклейки у стилі абстракціонізм, або наклейка із чудовими квітами. Добре продумайте, що б ви хотіли бачити у вашій квартирі щодня, і що найкраще поєднуватиметься з вашим інтер'єром.

наклейки на меблі фото, декор меблів своїми руками фото

Наклейка "Різнокольорові метелики"

Декорування кухонних меблів своїми руками.

Декор кухонних меблів своїми руками - простий і дешевий спосіб оновити вже набридлий кухонний гарнітур. На кухонних меблях стоїть одне з найбільших навантажень – адже двері кухонних шафок ми відчиняємо і закриваємо щодня по багато разів. Використовуйте для їх декорування готові наклейки з плівки, що самоклеїться.

кухонний гарнітур своїми руками фото, наклейка на кухонний гарнітур фото, наклейка на кухню фото

Наклейка "Пряники"

Також для декорування кухні можна використовувати вінілові наклейки на холодильник. Наклейки допоможуть оновити інтер'єр дуже швидко, а найголовніше – недорого! 

На холодильнику подряпини і ви не знаєте, як їх замаскувати? У цьому вам також допоможуть вінілові наклейки на холодильник.  

На фото нижче ви можете бачити як наклейка "Ретро" допомогла "вписати" холодильник в інтер'єрі кухні. 

наклейка на холодильник фото, наклейка на кухню фото, наклейка на холодильник ретро фото

Наклейка на холодильник "Ретро"

Експериментуйте і вигадуйте нові все нові і нові способи, декоруючи меблі своїми руками, і люди, що оточують вас, будуть по-доброму заздрити вашому неповторному інтер'єру!