facebook
31.10.2012

Інтер'єрні наклейки-сучасний вид декору корпусних меблів.

Мода на інтер'єрні наклейки прийшла із Європи. Однак далеко не всі знають, що наклейки з вінілу можна розташовувати не тільки на стінах, а й на корпусних меблях, а також побутовій техніці. Тому всі дизайни вказані нижче можна уявити собі на улюбленій шафі, яка потребує оновлення. Також можна купити простішу дзеркальну шафу і замінити піскоструминний красивою декоративною наклейкою на свій вибір. Зовнішній вигляд шафи не програє, а ціна такого декору буде набагато нижчою.

Мода на вінілові наклейки на стіну прийшла з Європи. Однак далеко не всі знають, що наклейки з вінілу можна розташовувати не тільки на стінах, а й на корпусних меблях, а також побутовій техніці. Тому всі дизайни вказані нижче можна уявити собі на улюбленій шафі, яка потребує оновлення. Також можна купити простішу дзеркальну шафу і замінити піскоструминний красивою декоративною наклейкою на свій вибір. Зовнішній вигляд шафи не програє, а ціна такого декору буде набагато нижчою. Давайте розглянемо, які переваги є у вінілових наклейок і чи підійдуть вони для вашого інтер'єру. 

Як ми вже зазначали, вінілові наклейки мають невисоку вартість. Ви значно заощадите, якщо придбаєте не декоровану шафу і вже зверху прикрасите її наклейками.

интерьерные наклейки DesignStickers, наклейка на шкаф динозавры, наклейки на мебель, виниловые наклейки на мебель

Вінілові  наклейки - дозволяють прикрасити інтер'єр швидко. Для зміни шафи або стіни знадобиться не більше 10 хвилин.

інтер'єрні наклейки DesignStickers, наклейки в меблі, наклейка на меблі, трава та метелики, наклейка на шафу

Наклейки  знімаються за 5 хвилин. Наклейки в принципі знімаються, не пошкоджуючи поверхню, але з поверхонь типу дзеркала, шафи або холодильника це можна робити дуже швидко. Як правило, при знятті вінілових наклейок з таких поверхонь не потрібен навіть фен, який розм'якшує вініл та зменшує зчеплення стікера з поверхнею. Досить підчепити край наклейки нігтем або голкою і далі тягнути із зусиллям на себе.

интерьерные наклейки DesignStickers, наклейки в мебель, наклейка на мебель, трава и бабочки, наклейка на шкаф

Вінілові наклейки  не вимагають особливого поводження. У догляді за меблями, технікою або стінами не потрібні жодні зміни, можна протирати поверхні від пилу, у тому числі з рідкими миючими засобами.

наклейки на мебель, наклейки на шкаф, интерьерные наклейки DesignStickers, наклейка медведь

Вінілові наклейки не псуються від температури та високої вологості. Можна наносити наклейки на меблі або стіни ванної кімнати, клеїти на кухні, навіть в безпосередній близькості від миття. Якість наклейок із вінілу не постраждає.

наклейки для ванной комнаты, наклейки в ванную,  наклейки на мебель, DesignStickers, наклейки рыбки

Звертаємо увагу читача, що все зазначене вище, стосується тільки наклейок з вінілу.

Навіщо це зауваження? Справа в тому, що в будівельних супермаркетах зараз широко представлені інтер'єрні наклейки на паперовій основі. Ці наклейки чудово виглядають зовні, у них гарна якість друку і вартість значно нижча за вінілові наклейки. Звичайному покупцеві незрозуміло, у чому різниця? Навіщо платити більше (тим більше, що вінілові наклейки у роздрібних магазинах майже не представлені, їх продають, як правило, лише через інтернет-магазини)?

Проте різниця дуже суттєва, щоб не зважити все "за" и "проти" перед покупкою.  Наклейки на паперовій основі мають такі властивості:

  • Їх клейовий шар не є; утримує наклейку на поверхні довго, такі наклейки бажано клеїти на поверхню, якщо Ви розраховуєте на їхню тривалу службу.
  • Паперова основа, що не дозволяє розміщувати наклейку в приміщеннях з високою вологістю або протирати їх від пилу, наклейка розкидає

Якщо ви не знаєте, як відрізнити вінілову наклейку від наклейки на паперовій основі, звертайте увагу на ціну. Середня роздрібна ціна вінілової наклейки розміром приблизно 1 м2 в середньому 30 $, середня ціна наклейки на паперовій основі такого ж розміру 10 $. Крім того, вінілові наклейки, як правило, не пропонують у звичайних магазинах, їх продають через інтернет-магазини.

Ознайомтеся також з розділом розпродажу вінілових наклейок.

наклейка на дверях шафи-купе силует фото
13.03.2015
Тепер у нас є наклейки спеціально розроблені на дверях. Ви можете повністю змінити зовнішній вигляд дверей або просто додати їй колірні акценти з наклейками ТМ DesignStickers
Докладніше
фото наклейка алфавит на мебель
12.08.2022
Красиві фотографії візуалізації, інтер'єрів дитячого саду "до" наклеек ТМ DesignStickers і "после" того, як наклейки доповнювали інтер'єр дитячого саду.
Докладніше